e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Strzegom

Firma transportowa

Strzegom - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Strzegom

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Strzegom
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Strzegom

Terminowość, bezpieczeństwo, przystępna cena i przejrzystość zarządzania to słowa klucze w przypadku wykonywania zadań transportu drogowego. Szybka realizacja transportu ma duże znaczenie w licznych przedsiębiorstwach i nierzadko jest to niezwykle duże wyzwanie logistyczne, które warto pozostawić w profesjonalnych rękach. Nasza firma spedycyjna Strzegom to nie tylko duże doświadczenie, lecz także nowoczesne systemy do zarządzania transportem, świetnej klasy flota pojazdów, doświadczona kadra kierowców oraz elastyczne podejście, dzięki któremu łatwo dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb. Dla nas spedycja Strzegom nie będzie miała jakichkolwiek tajemnic, a ogromne doświadczenie sprawia, iż doskonale znamy wymagania naszych Klientów. Wykonujemy wszystkie zlecenia na transport na obszarze polskim a także poza jego granicami, zapewniając nawet profesjonalny i bardzo sprawny transport chłodniczy międzynarodowy Strzegom. Do każdej osoby będziemy podchodzić indywidualnie, oferując najwyższą jakość świadczenia usług bez znaczenia dla tego, czy transport Strzegom będzie wyłącznie okazjonalny lub ciągły oraz regularny. Dysponujemy bardzo profesjonalnym systemem do zarządzania logistyką i z tego powodu skutecznie planujemy przewozy tak, aby nasi klienci nigdy nie doświadczali jakichkolwiek kłopotów z dostępnością towarów. Transport krajowy Strzegom, jak i międzynarodowy, realizowany jest zgodnie z wszystkimi standardami i z wykorzystaniem pojazdów spełniających pełne normy eko. By sprawdzić w pełni te możliwości, warto zwyczajnie skontaktować się z naszymi pracownikami chociażby w tej chwili.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Strzegom

Mamy pełną świadomość faktu, jak trudno jest odnaleźć świetnego partnera biznesowego, jaki profesjonalnie będzie zajmować się realizacją prac transportowych. Błędne zarządzanie logistyką a także ciągłe spóźnienia w transporcie mogą prowadzić do naprawdę wysokich kosztów a także z tego powodu poważnie utrudniać rozbudowę firmy. W naszym przypadku transport międzynarodowy Strzegom, ale także lokalny, za każdym razem wykonywany jest poprzez najwyższe standardy i spore doświadczenie. Warto skorzystać z tych usług przede wszystkim dlatego, że jako jedni z nielicznych gwarantujemy kompletną terminowość dostaw przy jednoczesnej naprawdę niskiej szkodowości. Oczywiście wykonując transport drogowy Strzegom zdecydowanie nie da się w pełni uniknąć zagrożenia uszkodzenia produktów. Ta firma ma jednak kompleksowe polisy OC przewoźnika, które zabezpieczają całkowicie naturalnie nie tylko nas, jednak też naszych klientów. Usługi transportowe Strzegom na dobrym poziomie to też nowoczesne systemy do zarządzania logistyką i spedycją. Choćby dzięki nim zapewniamy terminowość i idealne rozplanowanie transportu, jak i oferujemy szybki zwrot dokumentacji po dowozie. Będziemy tutaj po to, by pomagać firmom w rozwoju i spełniać ich stale powiększające się potrzeby coraz sprawniejszego i regularniejszego dostarczania towarów. Spedycja krajowa Strzegom i międzynarodowa to w naszym przypadku także zrozumiałe umowy, a wszelkie szczegóły swoich usług z radością wytłumaczą doświadczeni pracownicy podczas kontaktu.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Strzegom

Jako doświadczona firma transportowa Strzegom w każdym przypadku chcemy, żeby zadowolić wszystkich własnych klientów i elastycznie przystosować się do ich wymagań. Spedycja międzynarodowa Strzegom w tym przypadku jest skutkiem regularnego zmierzania do wypełnienia wymagań stale zmieniającego się rynku. Transport zagraniczny Strzegom i lokalny będą wykonywane z użyciem profesjonalnych wozów kierowanych przed profesjonalnych kierowców. Posiadamy nowoczesne systemy logistyczne i spedycyjne, a przy tym za każdym razem gwarantujemy świetną przystępność ofert cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Strzegom
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Strzegom
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie