e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Chorzów

Firma transportowa

Chorzów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Chorzów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Chorzów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Chorzów

Dla niektórych przedsiębiorstw transport towarów będzie niezbędny do pełnego realizowania usług. Nie będzie oznaczało to bynajmniej, że samodzielnie będziemy zajmować się kompleksowym transportem. W tego typu sytuacji niezbędna staje się firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Chorzów to część oferty. Nasza firma realizuje dokładnie tego rodzaju usługi, a co więcej robimy je na niezwykle dobrym poziomie. Wpływ na to ma po pierwsze duże doświadczenie, jak również profesjonalna flota samochodów, jak również wykwalifikowany oraz doświadczony personel. Z tego powodu tak logistyka jak również spedycja Chorzów utrzymują doskonały poziom, przy równoczesnych atrakcyjnych cenach dla wszystkich klientów. Ponieważ dużą wagę będziemy przykładać na jakość oraz bezpieczeństwo realizowanych usług, to wyróżniamy się niską szkodowością. Zdajemy sobie sprawę, z tego, iż transport międzynarodowy Chorzów, jak również ten na terenie całego kraju, będzie niósł ze sobą ryzyko zniszczenia towarów, dlatego właśnie posiadamy pełne ubezpieczenie OC przewoźnika, które w razie zdarzenia drogowego zwraca wszystkie poniesione koszty naszym klientom. Co więcej, spedycja międzynarodowa Chorzów to duża odpowiedzialność również ze względu na czas, ponieważ wszelkie dostawy mają własny termin, jakiego nasza firma zdecydowanie nie przekracza. Jednym słowem usługi transportowe Chorzów, jakie świadczymy, to pewność jakości, punktualności oraz najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za niezwykle przystępną oraz konkurencyjną cenę. Dodatkową cechą jest to, iż do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Chorzów

Kiedy stajemy przed musem wybrania firmy, jaka zajmie się usługą związaną z dostawami, mnóstwo ludzi ma problem z wybraniem takiej właściwiej. Zatem z jakiego powodu warto wybrać dokładnie nasze usługi, o tym szybko spróbujemy przekonać Państwa. Przede wszystkim nasza firma spedycyjna Chorzów zajmuje się tego rodzaju pracami już od wielu lat. W tym czasie zebraliśmy wymagane doświadczenie, co pozwoliło nam na ulepszenie a także usprawnienie realizowanych usług. Do tego, wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia realizowanie usług na najwyższym poziomie. Nasza firma transportowa Chorzów do każdego klienta będzie podchodzić indywidualnie, co umożliwia jak najodpowiedniejsze dobranie samochodu oraz czasu a także trasy transportu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Chorzów. Mamy świadomość faktu, że niektóre produkty wymagają odpowiedniego traktowania w czasie przewozu. W związku z tym właśnie w naszej ofercie znajduje się także transport chłodniczy międzynarodowy Chorzów. Niezależnie od tego, czy świadczymy usługi stałemu klientowi, czy też jednorazowemu zleceniodawcy, w każdym przypadku wykonujemy własne prace dokładnie a także na dobrym poziomie. Dzięki temu wszystkiemu realizowany przez naszą firmę transport Chorzów odbywa się na jasnych oraz przejrzystych warunkach umowy, jak i w dobrych cenach. Będzie to z pewnością ważne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkie zainteresowane osoby gorąco zapraszamy do dokładniejszego zaznajomienia się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, lub wątpliwości pracownicy z centrum obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszystko. Będzie pozwalało to również na dobranie oferty do danych wymagań.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Chorzów

Ekspresowy, terminowy a także bezpieczny transport towarów jest naprawdę istotny dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego właśnie ta firma stale zwiększa kwalifikacje jak również unowocześnia dużą flotę pojazdów. W ten sposób tak spedycja Chorzów, jak i logistyka pozostają na dobrym poziomie. Do każdego zadania będziemy podchodzić z taką samą starannością i rozwagą, bez znaczenia dla tego, czy dotyczy to dostaw na terenie kraju, bądź też za jego granicę. Dbamy także o usatysfakcjonowanie naszych klientów, w związku z czym w tym przypadku transport krajowy Chorzów wykonywany jest w konkurencyjnych ofertach cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Chorzów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Chorzów
Wybierz miasto