SPEDYCJA Chorzów - Firma transportowa w Chorzowie

Zadzwoń: 578-915-425

transport międzynarodowy

ChorzówOferta

transport międzynarodowy - Chorzów

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Chorzów

Dla niektórych przedsiębiorstw transport towarów będzie niezbędny do pełnego realizowania usług. Nie będzie oznaczało to bynajmniej, że samodzielnie będziemy zajmować się kompleksowym transportem. W tego typu sytuacji niezbędna staje się firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Chorzów to część oferty. Nasza firma realizuje dokładnie tego rodzaju usługi, a co więcej robimy je na niezwykle dobrym poziomie. Wpływ na to ma po pierwsze duże doświadczenie, jak również profesjonalna flota samochodów, jak również wykwalifikowany oraz doświadczony personel. Z tego powodu tak logistyka jak również spedycja Chorzów utrzymują doskonały poziom, przy równoczesnych atrakcyjnych cenach dla wszystkich klientów. Ponieważ dużą wagę będziemy przykładać na jakość oraz bezpieczeństwo realizowanych usług, to wyróżniamy się niską szkodowością. Zdajemy sobie sprawę, z tego, iż transport międzynarodowy Chorzów, jak również ten na terenie całego kraju, będzie niósł ze sobą ryzyko zniszczenia towarów, dlatego właśnie posiadamy pełne ubezpieczenie OC przewoźnika, które w razie zdarzenia drogowego zwraca wszystkie poniesione koszty naszym klientom. Co więcej, spedycja międzynarodowa Chorzów to duża odpowiedzialność również ze względu na czas, ponieważ wszelkie dostawy mają własny termin, jakiego nasza firma zdecydowanie nie przekracza. Jednym słowem usługi transportowe Chorzów, jakie świadczymy, to pewność jakości, punktualności oraz najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za niezwykle przystępną oraz konkurencyjną cenę. Dodatkową cechą jest to, iż do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Chorzów

Kiedy stajemy przed musem wybrania firmy, jaka zajmie się usługą związaną z dostawami, mnóstwo ludzi ma problem z wybraniem takiej właściwiej. Zatem z jakiego powodu warto wybrać dokładnie nasze usługi, o tym szybko spróbujemy przekonać Państwa. Przede wszystkim nasza firma spedycyjna Chorzów zajmuje się tego rodzaju pracami już od wielu lat. W tym czasie zebraliśmy wymagane doświadczenie, co pozwoliło nam na ulepszenie a także usprawnienie realizowanych usług. Do tego, wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia realizowanie usług na najwyższym poziomie. Nasza firma transportowa Chorzów do każdego klienta będzie podchodzić indywidualnie, co umożliwia jak najodpowiedniejsze dobranie samochodu oraz czasu a także trasy transportu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Chorzów. Mamy świadomość faktu, że niektóre produkty wymagają odpowiedniego traktowania w czasie przewozu. W związku z tym właśnie w naszej ofercie znajduje się także transport chłodniczy międzynarodowy Chorzów. Niezależnie od tego, czy świadczymy usługi stałemu klientowi, czy też jednorazowemu zleceniodawcy, w każdym przypadku wykonujemy własne prace dokładnie a także na dobrym poziomie. Dzięki temu wszystkiemu realizowany przez naszą firmę transport Chorzów odbywa się na jasnych oraz przejrzystych warunkach umowy, jak i w dobrych cenach. Będzie to z pewnością ważne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkie zainteresowane osoby gorąco zapraszamy do dokładniejszego zaznajomienia się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, lub wątpliwości pracownicy z centrum obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszystko. Będzie pozwalało to również na dobranie oferty do danych wymagań.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Chorzów

Ekspresowy, terminowy a także bezpieczny transport towarów jest naprawdę istotny dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego właśnie ta firma stale zwiększa kwalifikacje jak również unowocześnia dużą flotę pojazdów. W ten sposób tak spedycja Chorzów, jak i logistyka pozostają na dobrym poziomie. Do każdego zadania będziemy podchodzić z taką samą starannością i rozwagą, bez znaczenia dla tego, czy dotyczy to dostaw na terenie kraju, bądź też za jego granicę. Dbamy także o usatysfakcjonowanie naszych klientów, w związku z czym w tym przypadku transport krajowy Chorzów wykonywany jest w konkurencyjnych ofertach cenowych.

Kontakt

transport międzynarodowy - Chorzów

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Chorzów

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©