e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Jaworzno

Firma transportowa

Jaworzno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jaworzno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Jaworzno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Jaworzno

Niezależnie od rodzaju towarów zdecydowanie powinny być w bezpieczny sposób transportowane. Jedynie to będzie mogło zagwarantować dostarczenie ich w doskonałym stanie, a także w ustalonym terminie. Nasza firma zapewnia usługi transportowe Jaworzno na najdoskonalszym poziomie, tym samym możemy zaoferować każdemu klientowi dostarczenie o czasie, jak i w dobrej cenie. Wpływ na to wszystko ma przede wszystkim nasze duże doświadczenie, które umożliwiło naszej firmie zdobyć potrzebną wiedzę dotyczącą transportów a także logistyki. Będzie dotyczyło to zarówno transportu zagranicznego, jak i krajowego. Mamy świadomość faktu, iż niektóre produkty będą wymagać specjalnego traktowania w czasie transport. W związku z tym właśnie w tej propozycji znajduje się także transport chłodniczy międzynarodowy Jaworzno, co umożliwia nam na transportowanie nawet bardzo wymagających i szybko psujących się towarów. Doświadczona kadra troszczy się o to, by zarówno planowanie logistyki, jak również spedycja międzynarodowa Jaworzno realizowane były całkowicie wydajnie, co od razu przekłada się na punktualne dowiezienie towarów. Wpływ na to ma także solidna flota wozów i wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. To właśnie dzięki temu wszystkiemu transport międzynarodowy Jaworzno, a także krajowy, w naszym wykonaniu jest sprawny, maksymalnie bezpieczny, a także na świetnym poziomie. Oprócz tego, do każdego klienta będziemy podchodzić indywidualnie, a zatem przewozy międzynarodowe Jaworzno mogą odbywać się ekspresowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Koszt tego transportu w tym przypadku też jest atrakcyjny, i oczywiście konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Jaworzno

Konieczność przewożenia towarów sprawia, że wielu biznesmenów wyszukuje przedsiębiorstw zajmujących się logistyką oraz transportem. Będzie dotyczyło to naturalnie nie tylko przewozów na terenie naszego kraju, jednak też poza jego granicami. Z racji mnogości firm świadczących tego rodzaju usługi ciężko jest znaleźć tą właściwą. Tymczasem my wyróżniamy się na tle konkurencji po pierwsze jakością świadczonych usług, jak i ich dobrą ceną, jaka będzie oferowana za transport Jaworzno. Ogromne wieloletnie doświadczenie w naszej branży powoduje, iż tak transport krajowy Jaworzno, jak i taki międzynarodowy, wykonywany jest sprawnie, bezpiecznie i na wysokim poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Jaworzno. Możliwe jest to także dzięki dobrej flocie pojazdów, jak również doświadczeniu wszystkich kierowców. To też będzie wpływało na to, iż charakteryzujemy się małą szkodowością. Oczywistym jest, iż nie zawsze da się ustrzec się usterek, w związku z czym posiadamy ubezpieczenia przewoźnika, które w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia pokryje powstałe u wszystkich klientów koszty. Nasza firma spedycyjna Jaworzno zajmuje się kompleksowo usługami powiązanymi z dostawami, dlatego próbujemy perfekcyjnie dopasować trasę i okres transportu, by wydajnie oferować usługi. Co więcej, dla każdego klienta mamy przygotowaną umowę na zrozumiałych warunkach. Będzie dotyczyło to zarówno klientów chcących skorzystać jednorazowo z naszych usług, jak również tych, którzy będą mieli ciągłe zlecenia. Ponieważ staramy się perfekcyjnie wykonywać własne zadania, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom, to transport chłodniczy Jaworzno także znajduje się w naszej propozycji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jaworzno

Profesjonalna firma transportowa Jaworzno zajmuje się transportem towarów na obszarze kraju, a także poza jego granicami. Regularnie poprawiamy kwalifikacje i unowocześniamy sprzęt, aby spedycja Jaworzno i logistyka realizowane były na świetnym poziomie. Staramy się także przedstawiać naszym klientom przejrzyste umowy na uczciwych warunkach. Do tego, zapewniamy pomoc w konkurencyjnych cenach, co zdecydowanie nie będzie wpływało źle na klasę samej usługi. Wpływ na zadowalanie naszych klientów ma też indywidualne nastawienie do każdego przekazanego nam zadania.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Jaworzno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Jaworzno
Wybierz miasto