e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Toruń

Firma transportowa

Toruń - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Toruń

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Toruń
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Toruń

Przewóz i logistyka to w licznych firmach bardzo istotne elementy, szczególnie kiedy posiadamy ogromną firmę handlową bądź prowadzimy rozbudowaną sieć sklepów. Żeby skorzystać z dobrych usług, za które nie należy płacić dużych pieniędzy, najlepiej wybrać właśnie naszą firmę. Fachowa firma transportowa Toruń realizuje kompleksowe usługi, zapewnia swoje fachowe wsparcie, a przy tym oczywiście dostosowuje się do potrzeb własnych klientów. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, by zajmować się zarówno całą spedycją Toruń, jak i szeroko rozumianą logistyką, w zgodzie z potrzebami naszych Klientów. Transport realizujemy w taki sposób, żeby dostawy docierały szybko na czas w każde miejsce, bez znaczenia dla ich skali a także regularności. Możemy obsługiwać naturalnie nie tylko transport krajowy Toruń, ale również międzynarodowy, posiadając specjalistyczne naczepy także służące do przewozów chłodniczych Toruń. Jesteśmy firmą która postawiła zdecydowanie nie tylko na szybkość funkcjonowania, jednak także na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Toruń cechuje naprawdę niska szkodowość, a przy tym posiadamy nowoczesne systemy do sprawdzania każdej dostawy i do sprawnego przesyłania dokumentacji po zrealizowaniu przewozu. Wszystkie usługi kierowane są nie tylko do tych przedsiębiorstw, które poszukują ciągłych dostaw różnych produktów. Możemy zająć się także jednostkowymi zleceniami na transport, niezależnie od ich skali, w każdym przypadku zapewniając wysoki poziom satysfakcji. Trzeba po prostu skontaktować się z nami, aby poznać szczegóły usług i przekonać się na własnej skórze o fakcie, iż warto naszej firmie okazać zaufanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Toruń

Zapewne zastanawiacie się Państwo, dlaczego to dokładnie naszej firmie najrozsądniej okazać swoje zaufanie oraz co powoduje, że cieszymy się tak dużym powodzeniem na rynku. Najistotniejsze jest w tym miejscu na pewno to, że tak transport międzynarodowy Toruń, jak również krajowy, prowadzony będzie z zagwarantowaniem najlepszych standardów. Mamy doskonałych kierowców, solidny tabor pojazdów, kompletne ubezpieczenia OC, a do tego nowoczesne systemy komputerowe, dzięki którym szybko zajmujemy się również logistyką. Choć usługi transportowe Toruń w tym przypadku charakteryzuje wyjątkowo mała szkodowość, to jednak mamy świadomość faktu, iż oczywiście może dojść do różnorodnych zdarzeń losowych. Posiadamy jednakże duże pakiety ubezpieczeń, jakie w przypadku problemów całkowicie zrekompensują przedsiębiorcom powstałe straty. Firma transportowa Toruń zdecydowanie nie obawia się przy tym jakichkolwiek zleceń. Podejmujemy się tak małych usług przewozu oraz spedycji Toruń, jak i możemy zająć się zleceniami dużo poważniejszymi, na wielką skalę, w jakich niezwykle ważna jest dobra organizacja pracy. Staramy się sprostać potrzebom również mocno wymagających osób, dopasowując usługi do konkretnych wymagań oraz równocześnie za każdym razem gwarantując konkurencyjne ceny. Warto przekonać się na własnej skórze już teraz o fakcie, iż ta firma spedycyjna Toruń zostanie doskonałym partnerem biznesowym, dzięki jakiemu efektywny rozwój firmy okaże się faktem. Zachęcamy do kontaktu z profesjonalnymi pracownikami. Z przyjemnością skrupulatnie opiszemy wszelkie elementy naszych usług.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Toruń

W naszej firmie najważniejsza misja to ułatwianie rozwijania się każdemu biznesowi, bez znaczenia dla wielkości i zasięgu. Spedycja międzynarodowa Toruń w tym przypadku zapewnia terminowość wszelkich dostaw, bezpieczeństwo w trakcie ich transportu, a przy tym idealnie naszykowaną logistykę, która pozytywnie zadziwi każdą osobę. Mimo tego wszystkiego transport Toruń z taką pomocą nie okaże się wyjątkowo drogi. Elastycznie przystosujemy się do państwa zlecenia, zaoferujemy wiele swoich porad oraz po pierwsze zatroszczymy się o to, żeby transport w firmie był realizowany poprawnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Toruń
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Toruń
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie