e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Tychy

Firma transportowa

Tychy - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Tychy

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Tychy
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Tychy

Prawidłowe zajęcie się transportem powierzonych produktów będzie niezwykle ważne. Nasza firma trudni się takimi usługami od długiego czasu, a w tym czasie zdążyła zdobyć wymagane doświadczenie i wiedzę związaną z usługami. Tym samy tak transport międzynarodowy Tychy, jak i na obszarze naszego kraju, odbywa się z dbałością i rzetelnością. Solidna flota wozów, jak i wykwalifikowana kadra naszych kierowców spełnia wysokie wymagania każdej osoby. Z pewnością dla wielu nie bez zaznaczenia stanie się też to, iż do minimum zmniejszyliśmy formalności, natomiast umowa podpisywana z naszą firmą pozostaje jasna oraz przejrzysta. Ta firma transportowa Tychy do każdego zadania podchodzi indywidualnie, co umożliwia jak najdoskonalsze przystosowanie wielkości wozu, a także trasy i czasu realizacji. Mamy świadomość tego, iż niektóre dobra należy w odpowiedni sposób przewozić, aby zdecydowanie nie uległy uszkodzeniu lub też zepsuciu. W związku z tym oferta tej firmy obejmuje też transport chłodniczy międzynarodowy Tychy, dzięki czemu możemy zająć się chociażby transportem wszelkiego typu towarów spożywczych. W tej firmie zarówno planowanie logistyki, jak i spedycja Tychy zarządzane są przez profesjonalnych oraz doświadczonych ludzi. Przekłada się to na jakość oraz sprawność świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne będzie dowożenie towarów w wyznaczone miejsce na czas, w związku z czym właśnie transport drogowy Tychy w wykonaniu tej firmy jest realizowany tak, by w każdym przypadku dotrzymywać wszelkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Tychy

Każdy z nas chce powierzyć swoje towary wyłącznie doświadczonym i uczciwym partnerom biznesowym. Dlatego może okazać się, iż ze względu na przeróżne oferty bardzo trudno wyszukać taką właściwą. Profesjonalna firma spedycyjna Tychy od wielu lat świadczy usługi związane z dostawami, ale również i planowaniem logistyki. Tym samym mamy przede wszystkim wielkie doświadczenie, jak również wymaganą wiedzę z zakresu takich prac. Nie bez znaczenia z pewnością stanie się też to, że w przypadku naszej firmy logistyka i spedycja Tychy odbywają się wyłącznie z zastosowaniem nowoczesnych oraz maksymalnie sprawnych wozów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Tychy. Dla wielu zleceniodawców ogromne znaczenie ma także cena, i my gwarantujemy atrakcyjny cennik. Nie mniej jednak niższa cena nie odbywa się kosztem doskonałej jakości realizowanej usługi. Mało tego do minimum ograniczyliśmy wszelkie formalności, co powoduje, iż umowa będzie uczciwa a także na atrakcyjnych warunkach. Dysponujemy też nowoczesnym systemem elektronicznym, który gwarantuje pełne śledzenie na żywo przekazanego nam towaru. System informatyczny ten służy też do łatwego i komfortowego przesyłania dokumentacji do klienta zaraz po przeprowadzeniu przez nas usługi. Dzięki temu wszystkiemu spedycja międzynarodowa Tychy, jak i lokalna, odbywa się nie tylko sprawnie, lecz w głównej mierze pod pełną kontrolą naszych Klientów. Profesjonalni pracownicy oraz profesjonalna flota wozów powodują, iż wykonywany przez nas transport krajowy Tychy charakteryzuje się małą szkodowością, lecz pomimo tego przewożone towary zabezpieczone są ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Tychy

Profesjonalna firma zajmuje się transportem od długiego czasu. Mimo ogromnego doświadczenia chcemy regularnie poprawiać własne kwalifikacje, żeby gwarantowany przez nas transport Tychy zawsze był na jak najlepszym poziomie. Z tego powodu właśnie postawiliśmy na usatysfakcjonowanie naszych klientów. W swej ofercie wszelkie usługi transportowe Tychy realizowane są przez nowoczesne oraz bezpieczne pojazdy, jak również przez profesjonalnych kierowców. W ten sposób usługi świadczone będą efektywnie oraz szybko, a jednocześnie całkowicie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Tychy
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Tychy
Wybierz miasto