e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Ostrów Wielkopolski

Firma transportowa

Ostrów Wielkopolski - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Ostrów Wielkopolski
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Ostrów Wielkopolski

Każdy właściciel dobrze prosperującej działalności, który stara się odnosić spektakularne sukcesy na rynku, ma świadomość faktu, jak ważne będzie poprawne funkcjonowanie spedycji i powiązanej z nią logistyki. Transport krajowy Ostrów Wielkopolski, jak i ten na skalę zagraniczną, może być realizowany przez naszą firmę z zachowaniem najwyższych standardów, co na pewno może ułatwić każdemu przedsiębiorstwu rozwój. Terminowość wszystkich transportów jest w naszym przypadku gwarantowane. Kiedy produkty nie przywożone są o czasie, to przedsiębiorstwa mogą tracić własnych klientów, tracić własny wizerunek oraz jednocześnie osiągać coraz to niższe zarobki. Kłopotem może stać się tutaj sama logistyka, szczególnie kiedy wykonywany jest transport międzynarodowy Ostrów Wielkopolski i będzie trzeba zaplanować wiele różnorodnych rzeczy. Profesjonalna firma dysponuje jednakże profesjonalnym oporogramowaniem do przygotowywania logistyki, a przy tym zespołem specjalistów, jaki zadba o to, by przewozy w każdym miejscu działały dosłownie, jak w szwajcarskim zegarku. Te nowoczesne usługi transportowe Ostrów Wielkopolski oferujemy praktycznie każdemu przedsiębiorstwu. Dla nas nie będzie miało znaczenia to, czy firma organizuje transporty tylko okazjonalnie, albo też wyszukuje partnera biznesowego, jaki będzie zajmować się regularną organizacją dostaw. Zarządzamy solidnymi wozami, w tym oferując usługę prowadzenia transportów chłodniczych Ostrów Wielkopolski, do których to delegowani będą oczywiście bardzo fachowi kierowcy. Zapraszamy już w tej chwili do skontaktowania się z profesjonalnymi konsultantami. Tę kompleksową ofertę wyróżnia naturalnie nie tylko profesjonalizm oraz rzetelność, lecz też wyjątkowo przystępna cena, bez znaczenia dla wielkości i zakresu prac.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Ostrów Wielkopolski

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużym problemem jest dziś odszukanie na rynku specjalistów, którzy mogą zająć się szeroko pojętą spedycją Ostrów Wielkopolski. Nie zawsze mamy bowiem pewność, że znaleziona przez nas firma faktycznie profesjonalnie będzie podchodzić do własnej pracy, rzetelnie wykonuje powierzone zadania, a przy tym troszczy się o to, by każda dostawa dotarła na miejsce w świetnym stanie. W naszym przypadku transport Ostrów Wielkopolski cechuje się najniższą na rynku szkodowością, co zapewnia naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie mniej pamiętamy również o obowiązkowych ubezpieczeniach przewoźnika, które w tym przypadku pozostają bardzo profesjonalne i zapewniają gwarancję, że w przypadku poważnych kłopotów będzie można liczyć na kompletną rekompensatę finansową. Biorąc pod uwagę konkurencyjne firmy transportowe Ostrów Wielkopolski będziemy mogli również poszczycić się najlepszym poziomem ofert cenowych. Współpraca z naszą firmą jest niesłychanie opłacalna niezależnie od tego, czy dostawy mają być jedynie okazjonalne, czy stałe i to na naprawdę dużą, międzynarodową skalę. Firma spedycyjna Ostrów Wielkopolski stawia także na fachowy zespół pracowników, regularnie inwestuje we flotę swoich wozów a także w najlepsze na rynku narzędzia do planowania zadań logistycznych. My absolutnie nie rzucamy słów na wiatr, realizując wszystkie usługi transportowe Ostrów Wielkopolski zgodnie z najnowszymi standardami a także biorąc pod uwagę potrzeby wszystkich Klientów. Oczekujemy naturalnie na kontakt od Państwa. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Ostrów Wielkopolski. W czasie rozmowy dobrze omówimy zakres naszych usług, przedstawimy cenę oraz zaproponujemy rozwiązania, dzięki jakim da się usprawnić dostawy produktów w każdej firmie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ostrów Wielkopolski

Misją profesjonalnej firmy transportowej Ostrów Wielkopolski było, i oczywiście nadal jest, dostarczanie najdoskonalszych na rynku usług spedycyjnych i logistycznych, ale w jak najbardziej przystępnej cenie. Chcemy upraszczać naszym Klientom rozbudowę ich firm, gwarantować pełne naszykowanie zadań logistycznych oraz oferować własne wsparcie techniczne, jakie opiera się na naszym sporym doświadczeniu. Spedycja międzynarodowa Ostrów Wielkopolski, bądź ta krajowa, nie będzie miała dla naszej firmy żadnych tajemnic i z chęcią podejmiemy się największych nawet zadań.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Ostrów Wielkopolski
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Ostrów Wielkopolski
Wybierz miasto