e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Tarnobrzeg

Firma transportowa

Tarnobrzeg - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Tarnobrzeg

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Tarnobrzeg
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Tarnobrzeg

W przypadku wielu przedsiębiorstw transport towarów będzie niezbędny do kompleksowego świadczenia usług. Nie oznacza ten fakt bynajmniej, że sami będziemy zajmować się kompleksowym przewożeniem. W takiej sytuacji potrzebna staje się firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Tarnobrzeg to część oferty. Nasza firma realizuje właśnie tego rodzaju usługi, a do tego robimy je na niezwykle wysokim poziomie. Wpływ na to ma przede wszystkim ogromne doświadczenie, jak i profesjonalna flota samochodów, jak również wykwalifikowany i doświadczony personel. Z tego powodu zarówno logistyka jak również spedycja Tarnobrzeg utrzymują wysoki poziom, przy jednoczesnych atrakcyjnych kosztach dla naszych klientów. Bowiem ogromną uwagę przykładamy na klasę oraz bezpieczeństwo oferowanych usług, to wyróżniamy się małą szkodowością. Nasza firma zdaje sobie sprawę, z tego, iż transport międzynarodowy Tarnobrzeg, a także taki na obszarze naszego kraju, niesie ze sobą ryzyko zniszczenia produktów, z tego powodu właśnie posiadamy pełne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, jakie w razie wypadku zwraca wszystkie powstałe koszty wszystkim klientom. Co więcej, spedycja międzynarodowa Tarnobrzeg to ogromna odpowiedzialność także ze względu na czas, bowiem wszelkie dostawy mają swój termin, którego nasza firma zdecydowanie nie będzie przekraczała. Jednym słowem usługi transportowe Tarnobrzeg, które realizujemy, to gwarancja doskonałej jakości, punktualności i najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za niezwykle atrakcyjną i konkurencyjną ofertę cenową. Dodatkową zaletą jest to, iż do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Tarnobrzeg

Kiedy stajemy przed koniecznością wyboru firmy, która będzie zajmować się usługą związaną z transportem, wiele osób ma kłopot z wybraniem takiej właściwiej. Zatem z jakiego powodu warto wybrać dokładnie te usługi, o tym zaraz postaramy się przekonać Państwa. Po pierwsze profesjonalna firma spedycyjna Tarnobrzeg trudni się tego typu pracami już od wielu lat. W owym czasie zebraliśmy potrzebne doświadczenie, co umożliwiło nam na unowocześnienie a także usprawnienie świadczonych usług. Co więcej, profesjonalna kadra ludzi zapewnia realizowanie usług na najlepszym poziomie. Nasza firma transportowa Tarnobrzeg do każdego klienta będzie podchodzić w pełni indywidualnie, co umożliwia jak najlepsze dobranie samochodu oraz czasu i trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Tarnobrzeg. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż niektóre produkty będą wymagać specjalistycznego traktowania w czasie przewozu. Dlatego właśnie w naszej usłudze znajduje się także transport chłodniczy międzynarodowy Tarnobrzeg. Niezależnie od tego, czy świadczymy usługi stałemu klientowi, albo też jednorazowemu zleceniodawcy, zawsze wykonujemy swoje zadania skrupulatnie oraz na dobrym poziomie. Dzięki temu wszystkiemu prowadzony przez nas transport Tarnobrzeg odbywa się na jasnych i uczciwych warunkach umowy, a przy tym w przystępnych ofertach cenowych. Będzie to na pewno istotne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań, albo wątpliwości pracownicy z biura obsługi naszych klientów z chęcią odpowiedzą na wszystko. Pozwoli to też na dostosowanie usługi do indywidualnych preferencji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Tarnobrzeg

Ekspresowy, terminowy oraz maksymalnie bezpieczny transport towarów jest bardzo ważny dla każdego. Dlatego właśnie nasza firma nieustannie podnosi kwalifikacje a także unowocześnia dużą flotę wozów. Dzięki temu zarówno spedycja Tarnobrzeg, jak również logistyka są na dobrym poziomie. Do dowolnego zadania pochodzimy z taką samą starannością oraz rozwagą, bez znaczenia dla tego, czy dotyczy to transportu na obszarze polski, albo też poza jego granicę. Troszczymy się też o usatysfakcjonowanie własnych klientów, dlatego w tym przypadku transport krajowy Tarnobrzeg wykonywany jest w przystępnych ofertach cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Tarnobrzeg
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Tarnobrzeg
Wybierz miasto