e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Oświęcim

Firma transportowa

Oświęcim - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Oświęcim

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Oświęcim
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Oświęcim

Doskonale zorganizowany transport w firmie ma naturalnie duży wpływ na jej rozwój oraz na to, jaką jakość usług zapewnia swoim klientom. Aby zadbać o spedycję oraz zajmować się pełnymi procesami logistycznymi, gwarantujemy swoje specjalistyczne i jednocześnie naprawdę niedrogie wsparcie. Ta niezwykle profesjonalna firma transportowa Oświęcim funkcjonuje na rynku już od wielu lat oraz może pochwalić się dużym gronem usatysfakcjonowanych klientów. Utrzymujemy nie tylko doskonałą flotę samochodów, ale też doświadczonych kierowców, jacy są w stanie wykonywać zadania transportowe zarówno na obszarze kraju, jak również za granicą. Spedycja międzynarodowa Oświęcim w naszym przypadku związana jest naturalnie także z planowaniem samej logistyki. Naprawdę kompleksowo podchodzimy do wszystkich usług i gwarantujemy swoje pełne wsparcie bez znaczenia dla tego, czy przewóz będzie dotyczył wyłącznie pojedynczego zadania albo regularnych dostaw na obszarze całej Europy. Te usługi transportowe Oświęcim charakteryzują się świetną terminowością i małym poziomem szkodowości. Mimo tego naturalnie posiadamy pełne ubezpieczenia przewoźnika, czyli w razie jakichś problemów będzie można liczyć na wysokie odszkodowania finansowe. Będziemy mogli podejmować się dowolnego zadania, nawet takiego najtrudniejszego, dysponując również naczepami do transportu chłodniczego Oświęcim. Opłaca się już teraz przekonać się o tym, iż opłaca się okazać nam swoje zaufanie. Wystarczy tylko skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami, by sprawdzić pełne szczegóły usług a także całkowity cennik.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Oświęcim

Bardzo chcemy, by gwarantować swym klientom najlepszy poziom usług, ale zawsze najważniejsze są czyny, a nie gwarancje i dlatego w tej chwili spróbujemy zaprezentować nasze najważniejsze zalety. Przede wszystkim w każdym przypadku staramy się terminowo przywozić wszelkie produkty. Jest to w naszej mocy dzięki zatrudnianiu naprawdę profesjonalnych kierowców, ale i ludzi trudniących się szeroko rozumianą logistyką, którzy mogą korzystać z dobrych narzędzi do planowania. Dla nas nie ma znaczenia to, czy realizowany ma być transport krajowy Oświęcim albo mamy zająć się przewozami na o wiele poważniejszą skalę. Za każdym razem podobnie fachowo podchodzimy do każdego zlecenia, a do tego indywidualnie dostosowujemy się do preferencji konkretnego klienta. Naturalnie ta firma spedycyjna Oświęcim ma pełne pakiety ubezpieczeń oc. Możemy pochwalić się naprawdę niewielkim poziomem szkodowości transportu, lecz na wszelki wypadek oczywiście mamy poważne polisy ubezpieczeniowe, które całkowicie rekompensują poniesione szkody. Oczywiście nasze usługi transportowe Oświęcim są bardzo kompleksowe. Będzie to naturalnie nie tylko samo realizowanie dostaw, lecz również zajmowanie się szeroko rozumianą logistyką, zapewnianie narzędzi do szybkiego przesyłania dokumentów bądź do prostego monitorowania każdej dostawy. Z naszą pomocą transport Oświęcim zdecydowanie nie będzie żadnym kłopotem i przestanie być bardzo drogi. Warto już teraz skontaktować się z nami i poznać wszystkie nasze usługi. Profesjonalni konsultanci z pełnym zaangażowaniem udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwieją wszelakie wątpliwości, które tylko mogą się urzeczywistnić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Oświęcim

Ponieważ doskonale zdajemy sobie kwestię z tego, jak bardzo zróżnicowane mogą być oferty transportowe w branży, to chcieliśmy stworzyć usługę kompleksową, którą będzie można dopasować do dowolnych preferencji. Transport międzynarodowy Oświęcim w naszym przypadku stanowi nie tylko same dostawy, jednak również pełną logistykę jak również dużo specjalistycznych narzędzi, dzięki którym łatwiej kontrolować przewozy. Spedycja Oświęcim to dla naszej firmy prawdziwa misja, stawiamy na świetnych ludzi, dynamiczny rozwój i inwestowanie w najodpowiedniejsze narzędzia i wysokiej klasy samochody do realizacji transportu.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Oświęcim
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Oświęcim
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie