e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Knurów

Firma transportowa

Knurów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Knurów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Knurów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Knurów

Niezależnie od typu towarów koniecznie powinny być w bezpieczny sposób przewożone. Tylko to może zapewnić dostarczenie ich w doskonałym stanie, a także w ustalonym terminie. Nasza firma oferuje usługi transportowe Knurów na najlepszym poziomie, tym samym będziemy mogli zapewnić każdej osobie dowiezienie o czasie, a także w atrakcyjnej cenie. Wpływ na to wszystko będzie miało w głównej mierze nasze duże doświadczenie, jakie umożliwiło nam zdobyć niezbędną wiedzę na temat transportu oraz logistyki. Dotyczy to zarówno transportu zagranicznego, jak i polskiego. Mamy świadomość tego, iż niektóre produkty wymagają specjalistycznego traktowania w trakcie transport. W związku z tym właśnie w naszej ofercie znajduje się także transport chłodniczy międzynarodowy Knurów, co umożliwia nam na transportowanie nawet bardzo wymagających oraz nietrwałych produktów. Doświadczona kadra dba o to, by zarówno planowanie logistyki, jak i spedycja międzynarodowa Knurów odbywały się w pełni wydajnie, co bezpośrednio przekłada się na terminowe dostarczenie produktów. Wpływ na to ma również profesjonalna flota wozów i wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. To właśnie z tego powodu transport międzynarodowy Knurów, a także lokalny, w naszym wykonaniu będzie on sprawny, maksymalnie bezpieczny, a także na wysokim poziomie. Oprócz tego, do każdego klienta będziemy podchodzić indywidualnie, a zatem przewozy międzynarodowe Knurów mogą być realizowane szybko i w zgodzie z preferencjami klienta. Koszt takiego transportu w naszym przypadku również jest uczciwy, i oczywiście konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Knurów

Potrzeba przewozu towarów powoduje, iż wielu biznesmenów wyszukuje przedsiębiorstw zajmujących się logistyką i dostawami. Będzie dotyczyło to nie tylko przewozów na terenie Polski, ale także za granicą. Z powodu mnogości przedsiębiorstw świadczących tego typu prace ciężko jest wybrać tą właściwą. Tymczasem my wyróżniamy się na ich tle przede wszystkim jakością świadczonych usług, a także ich dobrą ceną, która będzie oferowana za transport Knurów. Ogromne zdobywane latami doświadczenie w owej branży sprawia, iż tak transport krajowy Knurów, jak i ten zagraniczny, odbywa się szybko, w pełni bezpiecznie i na wysokim poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Knurów. Osiągalne jest to też dzięki dobrej flocie pojazdów, jak również doświadczeniu profesjonalnych kierowców. To też będzie wpływało na to, iż wyróżniamy się niską szkodowością. Wiadomo, że nie za każdym razem da się uniknąć usterek, dlatego posiadamy ubezpieczenia przewoźnika, które w razie nieszczęśliwego wypadku będzie pokrywało poniesione u naszych klientów koszty. Profesjonalna firma spedycyjna Knurów trudni się całościowo usługami powiązanymi z dostawami, dlatego staramy się perfekcyjnie dobrać trasę oraz czas transportu, aby wydajnie oferować usługi. Mało tego, dla każdej osoby mamy przygotowaną umowę na przejrzystych warunkach. Będzie dotyczyło to tak osób chcących skorzystać jednorazowo z takich usług, jak i tych, jacy będą mieli regularne zlecenia. Ponieważ staramy się jak najlepiej realizować swoje zadania, by sprostać wszystkim oczekiwaniom, to transport chłodniczy Knurów też znajduje się w naszej propozycji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Knurów

Nasza firma transportowa Knurów zajmuje się transportem towarów na obszarze kraju, jak również za granicą. Stale podnosimy kwalifikacje i ulepszamy pojazdy, aby spedycja Knurów oraz logistyka realizowane były na świetnym poziomie. Chcemy też przedstawiać naszym klientom przejrzyste umowy na uczciwych warunkach. Oprócz tego, oferujemy usługi w przystępnych ofertach cenowych, co zdecydowanie nie wpływa źle na klasę naszej usługi. Duży wpływ na zadowalanie naszych klientów ma też indywidualne podejście do każdego przekazanego nam zadania.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Knurów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Knurów
Wybierz miasto