e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Oleśnica

Firma transportowa

Oleśnica - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Oleśnica

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Oleśnica
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Oleśnica

Terminowość, bezpieczeństwo, konkurencyjna cena i przejrzystość zarządzania to podstawowe kwestie w przypadku wykonywania zadań przewozu drogowego. Sprawna realizacja transportu ma wielkie znaczenie w różnorodnych przedsiębiorstwach i niejednokrotnie jest to naprawdę pokaźne wyzwanie logistyczne, które opłaca się pozostawić w naszych rękach. Ta firma spedycyjna Oleśnica ma nie tylko ogromne doświadczenie, jednak również nowoczesne systemy służące do zarządzania transportem, doskonałej klasy baza wozów, fachowa kadra kierowców i elastyczne nastawienie, dzięki jakiemu prosto przystosować ofertę do indywidualnych wymagań. U nas spedycja Oleśnica nie ma żadnych tajemnic, a duże doświadczenie sprawia, że świetnie znamy potrzeby swoich Klientów. Wykonujemy wszystkie zlecenia na transport na obszarze kraju i poza jego granicami, oferując również profesjonalny i naprawdę sprawny transport chłodniczy międzynarodowy Oleśnica. Do każdej osoby będziemy podchodzić indywidualnie, oferując najlepszą jakość realizowania usług bez znaczenia dla tego, czy transport Oleśnica ma być jedynie okazjonalny albo ciągły i regularny. Zarządzamy niezwykle nowoczesnym systemem do zarządzania logistyką i dlatego efektywnie planujemy przewozy tak, aby wszyscy klienci absolutnie zdecydowanie nie doświadczali żadnych kłopotów z dostępnością produktów. Transport krajowy Oleśnica, jak i międzynarodowy, realizowany jest zgodnie z wszystkimi standardami oraz z użyciem samochodów spełniających wszelkie normy ekologiczne. Żeby sprawdzić skrupulatnie nasze możliwości, najlepiej po prostu skontaktować się z nami chociażby dziś.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Oleśnica

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest odszukać świetnego partnera biznesowego, który profesjonalnie będzie zajmować się realizacją czynności transportowych. Niepoprawne zarządzanie logistyką a także nieustanne spóźnienia w dostawach będą mogły prowadzić do bardzo wysokich wydatków oraz w efekcie mocno utrudniać rozwój przedsiębiorstwa. W tym przypadku transport międzynarodowy Oleśnica, oraz krajowy, w każdym przypadku realizowany jest w oparciu o najwyższe standardy i ogromne doświadczenie. Opłaca się skorzystać z profesjonalnych usług zwłaszcza z tego powodu, iż jako jedni z nielicznych gwarantujemy kompletną terminowość transportu przy równoczesnej bardzo niewielkiej szkodowości. Naturalnie realizując transport drogowy Oleśnica nie da się całkowicie uniknąć zagrożenia zniszczenia produktów. Nasza firma ma jednak kompleksowe ubezpieczenia OC przewoźnika, które zabezpieczają całkowicie nie tylko nas, jednak też naszych klientów. Usługi transportowe Oleśnica na najwyższym poziomie to też profesjonalne systemy do zarządzania zadaniami logistycznymi oraz spedycją. Między innymi dzięki nim gwarantujemy terminowość oraz świetne rozplanowanie transportu, a do tego zapewniamy sprawny zwrot dokumentów po transporcie. Będziemy tutaj po to, żeby pomagać biznesmenom w rozwoju i realizować ich stale rosnące oczekiwania coraz efektywniejszego oraz regularniejszego dostarczania produktów. Spedycja krajowa Oleśnica a także międzynarodowa to w naszej firmie także zrozumiałe umowy, a wszelkie szczegóły naszych usług z przyjemnością wytłumaczą profesjonalni pracownicy podczas kontaktu.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Oleśnica

Jako profesjonalna firma transportowa Oleśnica za każdym razem staramy się, żeby zadowolić wszystkich własnych klientów i elastycznie dopasować się do ich wymagań. Spedycja międzynarodowa Oleśnica w naszym przypadku jest efektem stałego dążenia do wypełnienia preferencji stale zmieniającego się rynku. Transport zagraniczny Oleśnica i lokalny będą realizowane z użyciem dobrych pojazdów prowadzonych przed doświadczonych kierowców. Oferujemy solidne systemy logistyczne a także spedycyjne, a przy tym za każdym razem oferujemy wysoką atrakcyjność cen.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Oleśnica
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Oleśnica
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie