e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Ruda Śląska

Firma transportowa

Ruda Śląska - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ruda Śląska

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Ruda Śląska
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Ruda Śląska

Prawidłowe zajęcie się przewożeniem powierzonych produktów jest naprawdę istotne. Ta firma trudni się tymi rzeczami od wielu lat, a w owym okresie zdążyła nabyć wymagane doświadczenie i wiedzę związaną z usługami. W ten sposób tak transport międzynarodowy Ruda Śląska, jak również na obszarze naszego kraju, wykonywany jest z troską oraz starannością. Solidna flota pojazdów, a także profesjonalna kadra kierowców będzie spełniała ogromne oczekiwania każdego klienta. Z pewnością dla licznych osób nie bez zaznaczenia będzie także to, iż do minimum ograniczyliśmy formalności, a umowa spisywana z profesjonalną firmą pozostaje jasna oraz przejrzysta. Nasza firma transportowa Ruda Śląska do dowolnego zadania będzie podchodzić w pełni indywidualnie, co umożliwia jak najodpowiedniejsze przystosowanie pojemności wozu, jak również trasy oraz czasu realizacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre produkty należy w profesjonalny sposób transportować, żeby nie uległy zniszczeniu lub też zepsuciu. W związku z tym propozycja naszej firmy obejmuje też transport chłodniczy międzynarodowy Ruda Śląska, dzięki czemu możemy zająć się choćby przewożeniem wszelakiego rodzaju produktów spożywczych. W naszej ofercie zarówno planowanie logistyki, jak również spedycja Ruda Śląska zarządzane są przez profesjonalnych oraz doświadczonych pracowników. Ma to przełożenie na klasę oraz sprawność świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne będzie dostarczanie towarów w wyznaczone miejsce na czas, dlatego właśnie transport drogowy Ruda Śląska w przypadku naszej firmy będzie realizowany w taki sposób, by w każdym przypadku dotrzymywać wszystkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Ruda Śląska

Z pewnością każdy chce przekazać własne towary jedynie doświadczonym oraz uczciwym partnerom biznesowym. Dlatego będzie mogło okazać się, że ze względu na różne oferty ciężko wybrać tę idealną. Nasza firma spedycyjna Ruda Śląska od wielu lat świadczy usługi powiązane z transportem, jednak też i zarządzaniem logistyką. Tym samym mamy po pierwsze spore doświadczenie, jak również wymaganą wiedzę w zakresie takich usług. Nie bez znaczenia z całą pewnością będzie też to, iż w przypadku tej oferty logistyka i spedycja Ruda Śląska realizowane są wyłącznie z użyciem profesjonalnych a także w pełni sprawnych samochodów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Ruda Śląska. Dla wielu klientów ogromne znaczenie ma również cena, i my oferujemy atrakcyjny cennik. Naturalnie jednak przystępniejsza cena zdecydowanie nie odbywa się kosztem jakości świadczonej usługi. Poza tym do absolutnego minimum ograniczyliśmy wszystkie formalności, co powoduje, iż umowa jest przejrzysta a także na atrakcyjnych warunkach. Zarządzamy też nowoczesnym systemem elektronicznym, który zapewnia śledzenie na żywo przekazanego naszej firmie towaru. System informatyczny ten służy też do sprawnego oraz komfortowego zwrotu dokumentów do klienta bezpośrednio po przeprowadzeniu przez nas usługi. Z tego powodu spedycja międzynarodowa Ruda Śląska, jak i krajowa, wykonywana jest nie tylko szybko, jednak w głównej mierze pod kompletną kontrolą naszych Klientów. Profesjonalni pracownicy i nowoczesna flota pojazdów powodują, że wykonywany przez nas transport krajowy Ruda Śląska charakteryzuje się niewielką szkodowością, lecz pomimo tego przewożone produkty chronione są ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ruda Śląska

Profesjonalna firma trudni się przewozem od wielu lat. Mimo ogromnego doświadczenia chcemy regularnie poprawiać własne kompetencje, aby oferowany przez nas transport Ruda Śląska zawsze pozostawał na jak najwyższym poziomie. Dlatego właśnie postawiliśmy na usatysfakcjonowanie swoich klientów. W naszej ofercie wszystkie usługi transportowe Ruda Śląska realizowane są przez specjalistyczne i bezpieczne wozy, jak również przez doświadczonych kierowców. W ten sposób usługi świadczone są efektywnie i szybko, a jednocześnie maksymalnie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Ruda Śląska
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Ruda Śląska
Wybierz miasto