e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Słubice

Firma transportowa

Słubice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Słubice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Słubice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Słubice

Sprawność działania wielu firm w ogromnej mierze zależy od dobrej logistyki transportu. Mając rozproszony biznes albo mając biznes o charakterze handlowym opłaca się korzystać z wsparcia specjalistów, którzy zajmą się zadaniami spedycyjnymi. W naszym przypadku spedycja Słubice realizowana będzie naturalnie nie tylko szybko i zgodnie z najlepszymi standardami, jednak także do tego za niezwykle rozsądne pieniądze. Jesteśmy firmą, jaka zawsze profesjonalnie podchodziła do wykonywanej pracy, realizując inwestycje w specjalistyczne rozwiązania technologiczne, najlepsze pojazdy i w zespół profesjonalnych ludzi. Transport drogowy Słubice realizujemy zarówno na terenie naszego kraju, jak również za granicą. Dla naszej firmy nie ma wyzwań, z którymi nie możemy sobie poradzić. Posiadamy również profesjonalne naczepy, z których użyciem szybko realizujemy transport chłodniczy Słubice. Aby poznać duże możliwości najlepiej już w tej chwili skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami. Profesjonalna firma spedycyjna Słubice bardzo indywidualnie podchodzi do każdego własnego klienta. Zajmujemy się naturalnie nie tylko samym transportem, jednak również szeroko zakrojoną logistyką, zgodnie z dzisiaj obowiązującymi standardami. Tym samym transport Słubice zawsze dotrze o czasie, ryzyko zniszczenia będzie minimalne, natomiast cena w każdym przypadku naprawdę konkurencyjna. Z nami dowolna firma będzie mogła się naprawdę dynamicznie rozwijać. Z pewnością zajmiemy się logistyką, spedycją oraz zawsze zapewnimy własne wsparcie, dzięki jakiemu dowolna firma będzie działała o wiele sprawniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Słubice

Przedsiębiorcy mający biznesy o niezwykle dużym zasięgu na pewno doskonale wiedzą, jak ważne będzie sprawne wykonywanie transportów. Dla naszej firmy transport międzynarodowy Słubice nie ma jakichkolwiek tajemnic i dlatego warto naszej firmie okazać zaufanie. Jesteśmy zespołem specjalistów mających najlepszych ludzi w branży. Mamy do tego rozbudowaną flotę pojazdów, które prowadzone są przez profesjonalnych pracowników. Opłaca się skorzystać z takiej oferty jednakże również przez to, że firma transportowa Słubice będzie mogła pochwalić się naprawdę małą szkodowością dostaw, również gdy będą one realizowane na naprawdę odległych trasach. Naturalnie małe ryzyko zniszczenia towaru nie oznacza, iż absolutnie zapominamy o ubezpieczeniach przewoźnika. Mamy pełne polisy OC na niezwykle wysokie kwoty, dzięki jakim w sytuacji jakichkolwiek kłopotów wszyscy klienci mogą liczyć na ogromne rekompensaty finansowe. Naturalnie tak samo sprawnie oraz profesjonalnie jest u nas zapewniany transport krajowy Słubice. Posiadamy nowoczesne systemy do planowania dostaw, systemy gwarantujące sprawne przesyłanie dokumentów oraz kontrolowanie spedycji na każdym jej etapie. Najrozsądniejszym wyjściem na to, by obejrzeć w jaki sposób funkcjonuje transport samochodowy Słubice w tym przypadku będzie po prostu kontakt z profesjonalnymi konsultantami. W trakcie kontaktu udzielimy wyjaśnień na wszelkie pytania, zaoferujemy własne rozwiązania, jak i przygotujemy dobrą wycenę usług. Skontaktuj się z nami nawet dzisiaj i poznaj nasze niezwykle szerokie możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Słubice

Od samego początku chcemy, jak tylko możemy, aby gwarantować możliwości na najwyższym osiągalnym poziomie. W ten sposób spedycja międzynarodowa Słubice z naszą ofertą jest nie tylko efektywna i zupełnie bezproblemowa, jednak też stosunkowo tania. W każdym przypadku bardzo chcemy, żeby usługi transportowe Słubice dopasować do konkretnych wymagań. Stawialiśmy do tego na efektywny rozwój, realizując inwestycje w specjalistyczne narzędzia oraz doskonałe pojazdy, jak i mając najświetniejszych na rynku ludzi.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Słubice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Słubice
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie