e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Opoczno

Firma transportowa

Opoczno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Opoczno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Opoczno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Opoczno

Każdy przedsiębiorca prowadzący bardzo dużą firmę z branży handlowej czy produkcyjną doskonale ma świadomość tego, jak ważna będzie terminowość dostaw oraz gwarancja, że wszystkie produkty dotrą oczywiście nieuszkodzone. Mając świadomość faktu, jak wysokie wymagania stawiane są przed przedsiębiorstwami świadczącymi wsparcie z zakresu spedycji Opoczno staramy się, jak najlepiej przystosować do współczesnych potrzeb oraz zapewniać tym samym wsparcie na naprawdę dobrym poziomie. Wykonujemy w naszej firmie naturalnie nie tylko transport krajowy Opoczno, jednak też zakrojony na szeroką, międzynarodową skalę, mając wielki zespół profesjonalnych kierowców i naprawdę profesjonalne wozy. Jesteśmy w stanie podjąć się dowolnego zlecenia, oferując także transport chłodniczy międzynarodowy Opoczno w taki sposób, aby towary absolutnie nie dowożone były do obszaru docelowego uszkodzone. Mamy ekipę specjalistów a także profesjonalne oprogramowanie służące do zarządzania i przygotowywania logistyki. Ta firma transportowa Opoczno ma do tego oprogramowanie, dzięki jakiemu będzie mogła sprawnie wysłać wszelkie dokumenty po realizacji transportu. Naturalnie każdy transport w tym przypadku charakteryzuje się niską szkodowością, lecz do tego odpowiednio się ubezpieczamy. Kompleksowe ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika sprawia, że każdy klient może być pewny, iż w przypadku problemów zdecydowanie nie poniesie strat finansowych. Zachęcamy do dokładnego poznania wszystkich usług na transport oraz spedycję Opoczno. W czasie kontaktu telefonicznego z radością wytłumaczymy wszelkie szczegóły związane z naszą usługą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Opoczno

Warto skorzystać z pomocy specjalistów w głównej mierze dlatego, że od sprawności transportu często zależeć będzie to, czy przedsiębiorstwo będzie w stanie dynamicznie się rozbudowywać. W tym przypadku usługi transportowe Opoczno wykonywane są w oparciu o duże doświadczenie oraz wiedzę na temat wymagań obecnego biznesu. Chcemy się w każdym przypadku przystosować do każdego zlecenia, podchodząc w pełni indywidualnie do własnych klientów oraz oferując im satysfakcjonujące rozwiązania. Pomimo naprawdę profesjonalnego podejścia transport Opoczno z taką pomocą nie będzie wiązał się z dużymi kosztami. Jesteśmy świetnie zorganizowani, możemy zająć się naturalnie nie tylko spedycją, lecz również zadaniami logistycznymi, przez co potrafimy zmniejszać koszty transportu przy równoczesnym utrzymaniu jego regularności i terminowości. U nas nie będzie wyzwaniem również spedycja międzynarodowa Opoczno, bez znaczenia dla jej skali a także od tego, jakiego rodzaju produkty mają być przewożone transportami. Perfekcyjnie wykonywany transport samochodowy Opoczno to gwarancję, że w każdej sytuacji dostawa dotrze o czasie. Swoją ofertę dedykujemy tak firmom, jakie poszukują rzetelnego partnera do współpracy, jak i takim przedsiębiorcom, którzy po prostu okazjonalnie mogą mieć większe ilości produktów do przetransportowania. Zawsze przystosujemy się do indywidualnych preferencji oraz już w czasie pierwszego kontaktu zaproponujemy najatrakcyjniejsze rozwiązania, dokładnie opiszemy swoje usługi oraz zaczniemy zajmować się logistyką. Zapraszamy do kontaktu z tymi pracownikami. Naprawdę sprawnie przekonamy Państwa o tym, że zdecydowanie warto zaufać tej ofercie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Opoczno

Nie jesteśmy firmą, która stawia ponad klasę realizacji prac firmowe dochody. Staramy się wykonywać zadania na transport międzynarodowy Opoczno, lub lokalny, zgodnie z współczesnymi standardami. Naszą misją będzie upraszczanie procesu spedycji oraz zadań logistycznych w dowolnej firmie, niezależnie od jej formy działania. Firma spedycyjna Opoczno stawia na nieustanny rozwój, inwestując w solidną flotę wozów oraz dobre systemy do zarządzania dostawami. Zdecydowanie nie jest nam obojętne też doświadczenie ludzi, jacy niezwykle często przechodzą dobre szkolenia.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Opoczno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Opoczno
Wybierz miasto