e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Czerwonka-Leszczyny

Firma transportowa

Czerwonka-Leszczyny - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Czerwonka-Leszczyny

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Czerwonka-Leszczyny
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Czerwonka-Leszczyny

Niezależnie od typu towarów koniecznie muszą być w odpowiedni sposób transportowane. Jedynie to może zapewnić dowiezienie ich w perfekcyjnym stanie, a także w określonym terminie. Ta firma oferuje usługi transportowe Czerwonka-Leszczyny na najwyższym poziomie, tym samym możemy zaoferować każdemu klientowi dostarczenie o czasie, jak również w konkurencyjnej cenie. Wpływ na to wszystko ma w głównej mierze nasze wieloletnie doświadczenie, które umożliwiło nam zdobyć wymaganą wiedzę dotyczącą transportów oraz logistyki. Będzie dotyczyło to zarówno transportu zagranicznego, jak również polskiego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre produkty wymagają specjalistycznego traktowania w czasie transport. Z tego powodu właśnie w tej ofercie znajduje się również transport chłodniczy międzynarodowy Czerwonka-Leszczyny, co pozwala nam na transportowanie nawet naprawdę wymagających i nietrwałych produktów. Profesjonalna kadra troszczy się o to, żeby tak logistyka, jak i spedycja międzynarodowa Czerwonka-Leszczyny realizowane były całkowicie wydajnie, co od razu przekłada się na terminowe dostarczenie towarów. Wpływ na to ma także nowoczesna flota wozów i wykwalifikowani oraz doświadczeni kierowcy. To dokładnie dlatego transport międzynarodowy Czerwonka-Leszczyny, jak również lokalny, w tym wykonaniu jest sprawny, maksymalnie bezpieczny, a także na świetnym poziomie. Mało tego, do każdej osoby będziemy podchodzić indywidualnie, dzięki czemu przewozy międzynarodowe Czerwonka-Leszczyny będą mogły być realizowane szybko oraz w zgodzie z oczekiwaniami klienta. Koszt tego transportu w naszym przypadku również będzie uczciwy, a oczywiście konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Czerwonka-Leszczyny

Potrzeba przewożenia produktów sprawia, że wielu biznesmenów wyszukuje firm zajmujących się logistyką oraz transportem. Dotyczy to naturalnie nie tylko przewozów na terenie Polski, ale też za granicą. Z powodu mnogości firm świadczących tego typu prace ciężko jest znaleźć tą właściwą. Nie mniej jednak sami wyróżniamy się na tle konkurencji przede wszystkim klasą świadczonych usług, jak i ich dobrą ceną, która będzie oferowana za transport Czerwonka-Leszczyny. Nasze zdobywane latami doświadczenie w naszej branży powoduje, że tak transport krajowy Czerwonka-Leszczyny, jak i taki zagraniczny, wykonywany jest sprawnie, w pełni bezpiecznie a także na wysokim poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Czerwonka-Leszczyny. Możliwe jest to także dzięki nowoczesnej flocie pojazdów, a także doświadczeniu naszych kierowców. To również będzie wpływało na to, że charakteryzujemy się niską szkodowością. Oczywistym jest, że nie zawsze będzie można uniknąć uszkodzeń, dlatego posiadamy OC przewoźnika, jakie w razie nieszczęśliwego zdarzenia będzie pokrywało poniesione u naszych klientów straty. Profesjonalna firma spedycyjna Czerwonka-Leszczyny może zająć się kompleksowo usługami związanymi z dostawami, w związku z czym chcemy jak najlepiej przystosować trasę oraz okres transportu, aby wydajnie realizować usługi. Mało tego, dla każdego klienta oferujemy przygotowaną umowę na przejrzystych warunkach. Będzie dotyczyło to tak osób potrzebujących skorzystać okazjonalnie z tych usług, jak również tych, którzy będą mieli regularne zlecenia. Z racji tego że staramy się perfekcyjnie wykonywać swoje usługi, żeby sprostać wszystkim oczekiwaniom, to transport chłodniczy Czerwonka-Leszczyny też znajduje się w naszej usłudze.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Czerwonka-Leszczyny

Nasza firma transportowa Czerwonka-Leszczyny zajmuje się przewozem produktów na obszarze polski, jak również za granicą. Regularnie zwiększamy kompetencje oraz unowocześniamy sprzęt, by spedycja Czerwonka-Leszczyny i logistyka odbywały się na świetnym poziomie. Chcemy także przedstawiać klientom przejrzyste umowy na jasnych warunkach. Do tego, oferujemy pomoc w konkurencyjnych cenach, co zdecydowanie nie wpływa negatywnie na klasę naszej usługi. Wpływ na zadowalanie naszych klientów ma też indywidualne podejście do każdego powierzonego naszej firmie zadania.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Czerwonka-Leszczyny
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Czerwonka-Leszczyny
Wybierz miasto