e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kłodzko

Firma transportowa

Kłodzko - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kłodzko

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kłodzko
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kłodzko

Szybki transport towarów stanowi podstawę działania niejednej firmy, która marzy o osiągnięciu naprawdę ogromnego sukcesu w branży. Nasza firma transportowa Kłodzko powstała dokładnie po to, żeby zapewniać najlepszy poziom usług, sprawnie wykonywać wszystkie zlecenia oraz gwarantować najmniejszą w branży szkodowość. Istniejąc w branży od wielu lat jesteśmy w stanie pochwalić się dużym doświadczeniem w branży. Zarówno transport krajowy Kłodzko, jak również fachowo realizowany transport międzynarodowy Kłodzko będzie w naszej firmie pewny, maksymalnie bezpieczny oraz niezwykle łatwy do śledzenia. Dysponujemy nie tylko profesjonalną flotą pojazdów spełniających pełne normy eko, ale również nowoczesnym systemem do spedycji, jaki upraszcza zarządzanie również największymi przewozami. Realizujemy swoje usługi zarówno w zakresie spedycji Kłodzko, jak również logistyki, oferując dzięki temu kompleksową ofertę za bardzo atrakcyjne kwoty. U nas zawsze najważniejszy pozostaje czas i z tego powodu dotrzymujemy wszystkich terminów dostaw, wykonując nie tylko zlecenia okazjonalne, ale również stałe dostawy w dowolne miejsce. Świetny zespół kierowców oraz naszych pracowników z biura obsługi klienta za każdym razem służy swą pomocą. Pomimo utrzymywania najlepszego poziomu usług, będziemy mogli zagwarantować też konkurencyjne oferty cenowe, niezależnie od wielkości zlecenia i tego, czy ma być ono robione na terenie Polski albo poza granicami. Serdecznie zachęcamy do kontaktu podczas którego niezwykle skrupulatnie pokażemy kompletny zakres wykonywanych przez nas usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kłodzko

Duże doświadczenie a także flota profesjonalnych samochodów spełniających pełne normy EURO 6 to nie jedyne zalety naszej propozycji. Będziemy konkurencyjni także z licznych innych powodów, jakie spróbujemy teraz Państwu trochę zaprezentować. Transport drogowy Kłodzko w naszym wydaniu charakteryzuje w głównej mierze terminowość wszystkich dostaw. Naprawdę zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest przywożenie towarów w terminie i jak drogie będą mogły być opóźnienia. Ta firma spedycyjna Kłodzko bez wątpienia Państwa zdecydowanie nie zawiedzie, dowożąc produkty terminowo bez znaczenia dla tego, czy ma to być wyłącznie przewóz jednorazowy bądź usługi regularnych dostaw. Przewozy międzynarodowe Kłodzko, jak i krajowe, charakteryzują się do tego niezwykle niską szkodowością. Posiadamy profesjonalne wozy i doświadczonych kierowców, a w przypadku wystąpienia szkody posiadamy pełne ubezpieczenia OC przewoźnika, jakie maksymalnie pokryją poniesione straty. Transport Kłodzko w naszym przypadku cechuje również naprawdę zrozumiała umowa. Ogromne doświadczenie umożliwiło naszej firmie dopasować usługę idealnie do aktualnych standardów, natomiast jej elastyczność powoduje, że każdej osobie będzie się kalkulowało skorzystanie z takich usług. Trzeba wspomnieć także o fakcie, iż usługi transportowe Kłodzko w tym przypadku realizowane są poprzez nowoczesne, elektroniczne systemy. To naturalnie nie tylko proste śledzenie wszystkich dostaw, lecz również ekspresowy zwrot dokumentów po wykonaniu zlecenia dostawy. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy. Podczas rozmowy z profesjonalnymi pracownikami zawsze naprawdę skrupulatnie wyjaśniamy pełen zakres realizowanych przez nas prac.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kłodzko

Firmową główną misją stało się naturalnie nie tylko ułatwienie procesów związanych ze spedycją a także logistycznych w przedsiębiorstwach, niezależnie od tego, czy dostawy wykonywane będą w skali krajowej lub międzynarodowej. Ta spedycja międzynarodowa Kłodzko gwarantuje przede wszystkim najdoskonalszy poziom bezpieczeństwa, sprawność funkcjonowania, a przy tym konkurencyjną cenę. Staramy się oprócz tego pozostać firmą elastyczną, regularnie inwestując w bazę własnych pojazdów. Z tego powodu wykonujemy również transport chłodniczy Kłodzko, troszcząc się o to, by wszystkie towary dowożone były szybko a także w doskonałym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kłodzko
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kłodzko
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie