e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Nowy Sącz

Firma transportowa

Nowy Sącz - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowy Sącz

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Nowy Sącz
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Nowy Sącz

Dobrze przygotowany transport w firmie będzie miał zawsze ogromny wpływ na jej rozwój oraz na fakt, jaką klasę usług gwarantuje swym klientom. Aby zadbać o spedycję a także zajmować się pełnymi procesami logistycznymi, gwarantujemy swoje profesjonalne a równocześnie naprawdę tanie wsparcie. Ta niezwykle profesjonalna firma transportowa Nowy Sącz funkcjonuje w branży już od wielu lat i może pochwalić się dużym gronem usatysfakcjonowanych klientów. Utrzymujemy nie tylko doskonałą flotę pojazdów, jednak także świetnych kierowców, jacy będą w stanie realizować zlecenia transportowe zarówno na obszarze polski, jak również poza jego granicami. Spedycja międzynarodowa Nowy Sącz w tym przypadku związana jest oczywiście również z planowaniem samej logistyki. Niezwykle kompleksowo będziemy podchodzić do wszystkich usług i zapewniamy własne pełne wsparcie bez znaczenia dla tego, czy przewóz dotyczy tylko pojedynczego zadania lub stałych dostaw na terenie naszego kontynentu. Te usługi transportowe Nowy Sącz cechują się świetną terminowością oraz niewielkim poziomem szkodowości. Mimo tego naturalnie posiadamy ogromne ubezpieczenia oc, przez co w przypadku jakichkolwiek kłopotów będzie można liczyć na duże odszkodowania finansowe. Możemy podjąć się dowolnego zlecenia, nawet takiego najtrudniejszego, dysponując dodatkowo naczepami do transportu chłodniczego Nowy Sącz. Warto już dzisiaj przekonać się na własnej skórze o tym, iż opłaca się okazać nam swoje zaufanie. Należy tylko skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami, aby poznać pełne szczegóły usług i pełny cennik.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Nowy Sącz

Mocno staramy się, żeby oferować wszystkim klientom najwyższy poziom usług, lecz oczywiście najistotniejsze są czyny, a nie gwarancje i dlatego teraz postaramy się zaprezentować nasze najistotniejsze cechy. Przede wszystkim w każdym przypadku staramy się na czas dostarczać wszystkie towary. Jest to w naszej mocy dzięki zatrudnianiu niezwykle doświadczonych kierowców, lecz i ludzi zajmujących się szeroko pojętą logistyką, którzy mogą korzystać z profesjonalnych narzędzi do planowania. Dla nas nie będzie miała znaczenia fakt, czy wykonywany będzie transport krajowy Nowy Sącz albo mamy zająć się transportami na o wiele większą skalę. Za każdym razem równie fachowo będziemy podchodzić do każdego zadania, a przy tym indywidualnie dopasowujemy się do potrzeb danego klienta. Naturalnie nasza firma spedycyjna Nowy Sącz posiada pełne pakiety ubezpieczeń przewoźnika. Jesteśmy w stanie poszczycić się naprawdę niskim poziomem szkodowości transportu, lecz na wszelki wypadek oczywiście posiadamy wysokie polisy ubezpieczeniowe, które całkowicie rekompensują powstałe szkody. Oczywiście te usługi transportowe Nowy Sącz są bardzo kompleksowe. To naturalnie nie tylko samo realizowanie dostaw, jednak też zajmowanie się szeroko pojętą logistyką, dostarczanie narzędzi do sprawnego przesyłania dokumentacji bądź do łatwego monitorowania każdej dostawy. Z naszą pomocą transport Nowy Sącz nie będzie żadnym problemem i przestanie być bardzo kosztowny. Najrozsądniej nawet teraz skontaktować się z nami oraz sprawdzić wszystkie nasze możliwości. Profesjonalni pracownicy z dużym zaangażowaniem udzielą odpowiedzi na wszystkie zapytania i rozwieją wszelakie wątpliwości, które tylko mogą się pojawić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Nowy Sącz

Gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak bardzo zróżnicowane mogą być oferty transportowe w branży, to chcieliśmy zbudować usługę kompleksową, którą można przystosować do dowolnych potrzeb. Transport międzynarodowy Nowy Sącz w tym przypadku stanowi naturalnie nie tylko same przewozy, lecz także kompletną logistykę i dużo dobrych narzędzi, dzięki jakim prościej kontroluje się przewozy. Spedycja Nowy Sącz to dla nas pasja, stawiamy na profesjonalnych ludzi, efektywny rozwój oraz inwestowanie w najlepsze narzędzia oraz dobrej klasy pojazdy do wykonywania dostaw.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Nowy Sącz
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Nowy Sącz
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie