e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Rzeszów

Firma transportowa

Rzeszów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Rzeszów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Rzeszów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Rzeszów

W przypadku wielu firm przewóz towarów będzie niezbędny do całkowitego realizowania prac. Nie będzie oznaczało ten fakt bynajmniej, iż sami będziemy zajmować się kompleksowym transportem. W tego typu sytuacji potrzebna staje się firma, dla której przewozy międzynarodowe Rzeszów to część oferty. Profesjonalna firma świadczy dokładnie tego typu usługi, a do tego robimy je na naprawdę dobrym poziomie. Wpływ na ten fakt ma przede wszystkim duże doświadczenie, jak i solidna flota samochodów, a także wykwalifikowany i fachowy personel. Dzięki temu wszystkiemu zarówno logistyka jak również spedycja Rzeszów utrzymują doskonały poziom, przy jednoczesnych przystępnych kosztach dla wszystkich klientów. Bowiem dużą uwagę przykładamy na klasę i bezpieczeństwo realizowanych usług, to wyróżniamy się niewielką szkodowością. Zdajemy sobie sprawę, z faktu, że transport międzynarodowy Rzeszów, jak również taki na obszarze naszego kraju, niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia produktów, dlatego właśnie posiadamy pełne ubezpieczenie OC przewoźnika, jakie w razie zdarzenia drogowego zwraca wszelkie powstałe koszty wszystkim klientom. Oprócz tego, spedycja międzynarodowa Rzeszów to ogromna odpowiedzialność także ze względu na czas, ponieważ wszystkie transporty mają swój termin, którego nasza firma zdecydowanie nie będzie przekraczała. Jednym słowem usługi transportowe Rzeszów, jakie zapewniamy, to gwarancja jakości, punktualności oraz najwyższego bezpieczeństwa a wszystko to za niezwykle dobrą oraz konkurencyjną ofertę cenową. Kolejną cechą jest to, iż do każdego klienta będziemy podchodzić w pełni indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Rzeszów

Kiedy stajemy przed koniecznością wyboru firmy, która zajmie się usługą powiązaną z dostawami, wiele ludzi ma kłopot z znalezieniem tej właściwiej. Zatem z jakiego powodu opłaca się wybrać dokładnie nasze usługi, o tym zaraz spróbujemy przekonać Państwa. Przede wszystkim nasza firma spedycyjna Rzeszów trudni się tego typu pracami już od długiego czasu. W owym okresie zebraliśmy wymagane doświadczenie, co umożliwiło naszej firmie na ulepszenie a także usprawnienie oferowanych usług. Co więcej, wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia realizowanie usług na najlepszym poziomie. Nasza firma transportowa Rzeszów do każdego klienta będzie podchodzić indywidualnie, co umożliwia jak najodpowiedniejsze dobranie samochodu oraz czasu a także trasy transportu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Rzeszów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre towary będą wymagać odpowiedniego traktowania w trakcie przewozu. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajduje się także transport chłodniczy międzynarodowy Rzeszów. Niezależnie od tego, czy realizujemy usługi stałemu klientowi, czy też jednorazowemu zleceniodawcy, zawsze wykonujemy własne prace skrupulatnie a także na wysokim poziomie. Z tego powodu wykonywany przez naszą firmę transport Rzeszów odbywa się na jasnych oraz przejrzystych warunkach umowy, a przy tym w przystępnych cenach. Jest to bez wątpienia ważne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą propozycją. W przypadku dodatkowych pytań, lub wątpliwości pracownicy z centrum obsługi naszych klientów z przyjemnością odpowiedzą na wszystko. Pozwoli to też na dobranie oferty do danych preferencji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Rzeszów

Sprawny, terminowy a także bezpieczny transport towarów będzie niezwykle ważny dla każdej firmy. Z tego powodu właśnie nasza firma stale podnosi kwalifikacje oraz ulepsza własną flotę wozów. Tym samym tak spedycja Rzeszów, jak również planowanie logistyki są na świetnym poziomie. Do każdego zadania będziemy podchodzić z taką samą starannością i uwagą, niezależnie od tego, czy dotyczy to dostaw na obszarze kraju, albo też za jego granicę. Troszczymy się także o zadowolenie klientów, w związku z czym w tym przypadku transport krajowy Rzeszów odbywa się w atrakcyjnych cenach

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Rzeszów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Rzeszów
Wybierz miasto