e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kostrzyn Nad Odrą

Firma transportowa

Kostrzyn Nad Odrą - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kostrzyn Nad Odrą

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kostrzyn Nad Odrą
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kostrzyn Nad Odrą

Logistyka w licznych przedsiębiorstwach odgrywa zdecydowanie wielką rolę. To dzięki poprawnie realizowanym transportom będzie można się efektywnie rozwijać oraz dostarczać swoim klientom usługi na coraz doskonalszym poziomie. Aby tak dokładnie się stało najrozsądniej współpracować z fachowcami, jacy całościowo mogą zająć się transportem i do nich na pewno będzie zaliczała się nasza firma. Nasza niezwykle doświadczona firma transportowa Kostrzyn Nad Odrą posiada na własnym koncie dużo sukcesów a także może pochwalić się ogromną bazą bardzo usatysfakcjonowanych klientów. Spedycja Kostrzyn Nad Odrą nie ma dla naszej firmy jakichkolwiek tajemnic i możemy zająć się transportami zarówno na obszarze naszego kraju, jak i za granicą, w każdym przypadku gwarantując doskonałą terminowość. Nasze możliwości na pewno wyróżnia także niezwykle niewielki poziom szkodowości. Nie tylko inwestujemy w nowoczesne pojazdy, ale po pierwsze przyjmujemy profesjonalnych kierowców, jacy troszczą się o bezpieczeństwo każdej dostawy, niezależnie od tego, na jak dużych odległościach będzie ona wykonywana. Transport Kostrzyn Nad Odrą staje się maksymalnie bezpieczny z taką ofertą też z tego powodu, że mamy pełne pakiety ubezpieczeń OC. Nawet jeśli stanie się coś niedobrego to jesteśmy w stanie zagwarantować wszystkim swym partnerom, że nie stracą oni swoich pieniędzy. Wykonujemy dowolny rodzaj dostaw, w tym transport chłodniczy Kostrzyn Nad Odrą, posiadając odpowiednio do tego celu dostosowane pojazdy. Naszą ogromną zaletą jest elastyczność, a więc indywidualne nastawienie do każdej osoby. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, wytłumaczymy wszelkie szczegóły i dokładnie omówimy warunki cenowe wszystkich usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kostrzyn Nad Odrą

Mamy pełną świadomość faktu, że bardzo trudno będzie się obecnie zdecydować na usługi konkretnej firmy, gdyż posiadamy obawy powiązane z terminowością transportu czy też z ich bezpieczeństwem. Dużo przedsiębiorców potrzebuje poza tym wsparcia kompleksowego, a więc naturalnie nie tylko realizacji transportu, ale też zarządzania pełną logistyką, jaka w wydaniu większych przedsiębiorstw będzie mogła okazać się mocno skomplikowana. W naszym przypadku transport międzynarodowy Kostrzyn Nad Odrą, jak i ów krajowy, będzie zapewniany biorąc pod uwagę najnowsze standardy. Fachowo podchodzimy do każdego klienta zajmując się nie tylko samymi dostawami, jednak też szeroko zakrojoną logistyką. Usługi transportowe Kostrzyn Nad Odrą jesteśmy w stanie bardzo dokładnie planować posiadając grupę doświadczonych pracowników oraz nowoczesne oprogramowanie służące do zarządzania transportem. Nasza firma spedycyjna Kostrzyn Nad Odrą dokłada wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom każdego klienta oraz bardzo profesjonalnie dopasować się do indywidualnych preferencji. Naturalnie wszystkie usługi Kostrzyn Nad Odrą są świetnie ubezpieczone. Mimo tego, że odsetek szkód jest w naszym przypadku w zasadzie minimalny, to jednakże mamy kompletne ubezpieczenia OC, dzięki jakim wszyscy klienci po prostu będą mogli poczuć się bardzo bezpiecznie. Warto powierzyć nam takie prace też z racji cen. Wyłącznie w naszej firmie można liczyć na bardzo przystępne ceny przy zagwarantowaniu dobrych standardów realizacji wsparcia. Żeby dokładnie przekonać się o tym, że warto okazać naszej firmie zaufanie, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie zapytania oraz zaoferujemy własne solidne wsparcie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kostrzyn Nad Odrą

Już na starcie naszą misją stało się to, aby zarówno transport krajowy Kostrzyn Nad Odrą, jak również ów na skalę zagraniczną, nie sprawiał żadnych trudności, był zrozumiały dla klientów i równocześnie efektywny. Udało nam się wykonać owe założenia po pierwsze dzięki postawieniu na porządny zespół ludzi a także stałemu inwestowaniu w firmę. Spedycja międzynarodowa Kostrzyn Nad Odrą, albo też krajowa, będzie przystosowana do wymagań danego klienta, natomiast koszty usług nieustannie będą na wyjątkowo atrakcyjnym poziomie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kostrzyn Nad Odrą
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kostrzyn Nad Odrą
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie