e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Wieliczka

Firma transportowa

Wieliczka - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wieliczka

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Wieliczka
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Wieliczka

Poprawnie przygotowany transport w firmie będzie miał zawsze wielki wpływ na jej rozbudowę jak również na to, jaką klasę usług gwarantuje swym klientom. Żeby zadbać o spedycję a także zająć się całymi procesami logistycznymi, zapewniamy swoje specjalistyczne a jednocześnie naprawdę niedrogie wsparcie. Nasza niezwykle profesjonalna firma transportowa Wieliczka działa w branży już od długiego czasu i może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Posiadamy naturalnie nie tylko świetną flotę aut, lecz również świetnych kierowców, jacy są w stanie realizować zadania transportowe tak na obszarze kraju, jak i poza jego granicami. Spedycja międzynarodowa Wieliczka w naszym przypadku powiązana jest oczywiście także z planowaniem samej logistyki. Naprawdę kompleksowo podchodzimy do wszystkich usług oraz zapewniamy własne profesjonalne wsparcie bez znaczenia dla tego, czy przewóz będzie dotyczył jedynie pojedynczego zlecenia czy stałych dostaw na obszarze całej Europy. Nasze usługi transportowe Wieliczka charakteryzują się wysoką terminowością i niewielkim poziomem szkodowości. Mimo tego naturalnie posiadamy pełne ubezpieczenia oc, a więc w przypadku jakichś kłopotów będzie można liczyć na wysokie odszkodowania finansowe. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, również takiego najtrudniejszego, dysponując również naczepami służącymi do transportu chłodniczego Wieliczka. Opłaca się już teraz przekonać się na własnej skórze o tym, iż warto okazać naszej firmie swoje zaufanie. Należy jedynie skontaktować się z naszymi pracownikami, by sprawdzić wszystkie szczegóły usług oraz całkowity zakres cen.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Wieliczka

Bardzo chcemy, by gwarantować swym klientom najwyższy poziom usług, ale oczywiście najważniejsze są czyny, a nie zapewnienia i w związku z tym teraz spróbujemy opisać swoje najistotniejsze zalety. Przede wszystkim zawsze staramy się na czas przywozić wszelkie towary. Jest to osiągalne dzięki zatrudnianiu naprawdę profesjonalnych kierowców, jednak i pracowników trudniących się szeroko rozumianą logistyką, którzy będą mogli korzystać z nowoczesnych narzędzi służącymi do planowania. Dla nas nie będzie miała znaczenia to, czy wykonywany ma być transport krajowy Wieliczka czy mamy zająć się transportami na dużo poważniejszą skalę. W każdym przypadku równie fachowo będziemy podchodzić do każdego zadania, a do tego indywidualnie dostosowujemy się do potrzeb danego klienta. Naturalnie nasza firma spedycyjna Wieliczka posiada pełne pakiety ubezpieczeń oc. Możemy pochwalić się naprawdę niewielkim poziomem szkodowości dostaw, ale na wszelki wypadek zawsze mamy poważne polisy ubezpieczeniowe, które w pełni rekompensują poniesione szkody. Oczywiście wszystkie usługi transportowe Wieliczka są bardzo kompleksowe. To naturalnie nie tylko samo realizowanie dostaw, lecz też zajmowanie się szeroko pojętą logistyką, dostarczanie narzędzi do szybkiego przesyłania dokumentacji bądź do łatwego sprawdzania każdej dostawy. Z naszą pomocą transport Wieliczka zdecydowanie nie będzie żadnym problemem i przestanie być niezwykle kosztowny. Najrozsądniej nawet w tej chwili skontaktować się z nami i poznać wszystkie nasze możliwości. Doświadczeni pracownicy z dużym zaangażowaniem udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości, jakie tylko mogą się pojawić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wieliczka

Gdyż świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak zróżnicowane są usługi transportowe w branży, to chcieliśmy zbudować ofertę kompleksową, jaką będzie można dopasować do każdych potrzeb. Transport międzynarodowy Wieliczka w naszym przypadku to nie tylko same przewozy, jednak także kompletną logistykę i dużo specjalistycznych narzędzi, dzięki jakim prościej kontroluje się dostawy. Spedycja Wieliczka to dla nas prawdziwa misja, postawiliśmy na profesjonalnych pracowników, dynamiczny rozwój i inwestowanie w najodpowiedniejsze narzędzia i doskonałej klasy samochody do realizacji dostaw.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Wieliczka
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Wieliczka
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie