e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Słupsk

Firma transportowa

Słupsk - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Słupsk

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Słupsk
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Słupsk

Praktycznie każda szanująca się firma, jaka ma nadzieję na naprawdę duży sukces w swojej branży, absolutnie nie bagatelizuje tematu związanego ze spedycją oraz przygotowywaniem zadań logistycznych. Dobra logistyka jest naprawdę ważna w sytuacji firm bardzo mocno rozproszonych, jakie przewożą produkty z jednego miejsca na miejsce, często po różnych krajach Europy. Profesjonalna firma transportowa Słupsk będzie mogła całościowo zajmować się tymi wszystkimi pracami. Nie tylko oferujemy swoje wsparcie transportowe, jednak też logistyczne i to na największym możliwym poziomie. Spedycja Słupsk w naszym przypadku jest zapewniana z użyciem naprawdę nowoczesnych wozów, które w każdym przypadku kierowane są przez świetnych kierowców. Oprócz tego będziemy mogli efektywnie planować transport międzynarodowy Słupsk czy krajowy. Mamy zespół doskonałych pracowników, jak i najlepsze oprogramowanie, bardzo pomocne przy tego typu zadaniach. Regularnie realizując inwestycje w działalność cieszymy się dzisiaj dużym zaufaniem w branży oraz możemy poszczycić się naprawdę dużym doświadczeniem. Transport samochodowy Słupsk w tym przypadku w każdym przypadku dopasowywany jest do preferencji danego Klienta. Jednocześnie wszelkim naszym klientom gwarantujemy przystępne ceny oraz szerokie wsparcie techniczne, z którym prościej zarządza się wszelkimi transportami. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, opiszemy skrupulatnie własne możliwości oraz oczywiście zawsze doradzimy najodpowiedniejsze rozwiązania, doskonale przystosowane do konkretnych wymagań.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Słupsk

Bez wątpienia opłaca się skorzystać z usług profesjonalnej firmy spedycyjnej Słupsk, jaka może poszczycić się ogromnym gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów. Naszą najmocniejszą stroną będzie jednak zespół naprawdę świetnych pracowników, chętnych do wsparcia w dowolnej sytuacji. Naturalnie nie tylko zadbamy o to, by transport krajowy Słupsk, albo też międzynarodowy, charakteryzował się niezwykle niskim poziomem uszkodzeń towaru. Zadbamy również o doskonałe planowanie logistyki.TRANS-EURO to porządna firma transportowa Słupsk. Mamy profesjonalnych pracowników mogących korzystać z najlepszego oprogramowania przeznaczonego dokładnie do tych prac. Współpraca z nami to pewność, że dostawy będą docierały na czas, a i jednocześnie sama spedycja nie będzie bardzo droga. Również spedycja międzynarodowa Słupsk w naszym przypadku zdecydowanie nie będzie obarczona ogromnymi wydatkami, a efektywność jej funkcjonowania sprawi, że każda firma będzie mogła się sprawnie rozwijać. Naturalnie wszystkie usługi transportowe Słupsk są w tym przypadku naprawdę rzetelnie ubezpieczone. Pomimo tego że będziemy mogli pochwalić się bardzo niewielką szkodowością, to jednocześnie zdecydowanie nie szczędzimy na zakupie polis ubezpieczeniowych odpowiedzialności przewoźnika. Warto jednakże oczywiście skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy dokładnie opiszą zakres oferowanych przez naszą firmę usług. Jesteśmy firmą niezwykle elastyczną, która w każdym przypadku chce przystosować do preferencji swoich Klientów. Zapewniamy również uczciwy poziom ofert cenowych, dzięki jakiemu będzie można poważnie obniżyć koszty realizacji dostaw.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Słupsk

Doświadczenie tej firmy, oraz duże zaufanie na rynku, jest w głównej mierze efektem tego, iż transport Słupsk jest w tym przypadku wykonywany przez dobrych pracowników. To naturalnie nie tylko profesjonalni kierowcy, jednak też świetni ludzie odpowiedzialni za zadania logistyczne. Dobre zarządzanie firmą sprawia do tego, że usługi transportowe Słupsk w takim przypadku cechuje przystępna cena. Wszyscy konsultanci w każdym przypadku z przyjemnością zaprezentują całą usługę oraz udowodnią, że będziemy firmą, której absolutnie można zaufać.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Słupsk
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Słupsk
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie