e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kutno

Firma transportowa

Kutno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kutno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kutno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kutno

Przewóz i logistyka stanowią w różnorodnych przedsiębiorstwach bardzo istotne elementy, w szczególności jak posiadamy dużą firmę handlową bądź kierujemy rozbudowaną sieć placówek handlowych. By skorzystać z fachowych usług, za które nie musimy płacić sporych pieniędzy, warto wybrać dokładnie naszą firmę. Doświadczona firma transportowa Kutno realizuje pełne usługi, gwarantuje własne profesjonalne wsparcie, jak i w każdym przypadku dostosowuje się do wymagań klientów. Mamy wiedzę i doświadczenie, aby zajmować się tak całą spedycją Kutno, jak również szeroko pojętą logistyką, zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Wszystko realizujemy tak, żeby dostawy docierały ekspresowo na czas w dowolne miejsce, bez znaczenia dla ich skali i regularności. Możemy obsługiwać nie tylko transport krajowy Kutno, ale także międzynarodowy, posiadając specjalistyczne naczepy też służące do przewozów chłodniczych Kutno. Jesteśmy firmą która postawiła nie tylko na szybkość funkcjonowania, jednak też na dobry poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Kutno cechuje naprawdę mała szkodowość, a do tego posiadamy solidne systemy do monitorowania dowolnej dostawy oraz do ekspresowego przesyłania dokumentów po zrealizowaniu transportu. Nasze usługi kierowane są naturalnie nie tylko do takich firm, które poszukują ciągłych dostaw różnych produktów. Będziemy mogli zająć się także jednostkowymi zleceniami na transport, bez znaczenia dla ich wielkości, zawsze oferując najwyższy poziom usatysfakcjonowania. Należy zwyczajnie skontaktować się z naszą firmą, aby poznać szczegóły usług i przekonać się na własnej skórze o tym, iż opłaca się nam okazać zaufanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kutno

Zapewne zastanawiacie się Państwo, dlaczego to dokładnie naszej ofercie opłaca się okazać swoje zaufanie a także co sprawia, iż cieszymy się tak ogromnym zainteresowaniem w branży. Najistotniejsze jest w tym miejscu na pewno to, że zarówno transport międzynarodowy Kutno, jak i krajowy, wykonywany jest z zagwarantowaniem najlepszych standardów. Posiadamy dobrych kierowców, solidny tabor wozów, pełne ubezpieczenia odpowiedzialności przewoźnika, a przy tym nowoczesne systemy komputerowe, dzięki jakim szybko zajmujemy się też zadaniami logistycznymi. Choć usługi transportowe Kutno w tym przypadku charakteryzuje wyjątkowo mała szkodowość, to jednakże zdajemy sobie sprawę z faktu, iż zawsze może dojść do różnych zdarzeń losowych. Posiadamy jednak duże pakiety ubezpieczeń, jakie w przypadku kłopotów całkowicie zrekompensują firmom powstałe straty. Firma transportowa Kutno zdecydowanie nie boi się poza tym jakichkolwiek prac. Podejmujemy się tak niewielkich usług transportu a także spedycji Kutno, ale także trudnimy się zleceniami o wiele większymi, na wielką skalę, w których niezwykle ważna jest odpowiednia organizacja pracy. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet mocno wymagających ludzi, dostosowując usługi do danych wymagań i równocześnie zawsze gwarantując konkurencyjne warunki cenowe. Najlepiej przekonać się na własnej skórze chociażby dziś o fakcie, że ta firma spedycyjna Kutno zostanie doskonałym partnerem biznesowym, dzięki jakiemu szybki rozwój przedsiębiorstwa stanie się faktem. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Z radością skrupulatnie opiszemy wszystkie elementy naszych prac.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kutno

Nasza najważniejsza misja to ułatwianie rozwijania się każdemu biznesowi, bez znaczenia dla wielkości oraz zasięgu. Spedycja międzynarodowa Kutno w naszym wydaniu zapewnia terminowość wszystkich dostaw, bezpieczeństwo w czasie ich realizacji jak i doskonale opracowaną logistykę, która naprawdę zaskoczy każdego. Pomimo tego wszystkiego transport Kutno z naszą ofertą nie stanie się niesłychanie kosztowny. Elastycznie dopasujemy się do każdego zlecenia, zapewnimy dużo swoich porad i przede wszystkim zatroszczymy się o to, by transport w firmie był realizowany w pełni poprawnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kutno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kutno
Wybierz miasto