e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Ropczyce

Firma transportowa

Ropczyce - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ropczyce

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Ropczyce
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Ropczyce

W przypadku niektórych firm transport towarów staje się niezbędny do całkowitego realizowania prac. Nie oznacza to bynajmniej, że sami będziemy zajmować się kompleksowym przewożeniem. W tego typu sytuacji potrzebna będzie firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Ropczyce to część usług. Nasza firma realizuje dokładnie tego rodzaju usługi, a do tego wykonujemy je na niezwykle wysokim poziomie. Wpływ na to ma przede wszystkim ogromne doświadczenie, jak i solidna flota wozów, a także wykwalifikowany i fachowy personel. Dzięki temu wszystkiemu tak logistyka jak i spedycja Ropczyce utrzymują dobry poziom, przy jednoczesnych konkurencyjnych cenach dla wszystkich klientów. Ponieważ dużą wagę będziemy przykładać na klasę i bezpieczeństwo realizowanych usług, to wyróżniamy się niską szkodowością. Nasza firma zdaje sobie sprawę, z tego, że transport międzynarodowy Ropczyce, jak również ten na terenie naszego kraju, będzie niósł ze sobą ryzyko zniszczenia towarów, dlatego właśnie mamy pełne ubezpieczenie OC przewoźnika, jakie w razie zdarzenia drogowego zwraca wszelkie poniesione koszty naszym klientom. Mało tego, spedycja międzynarodowa Ropczyce to duża odpowiedzialność także ze względu na czas, ponieważ wszystkie dostawy mają swój termin, którego nasza profesjonalna firma nigdy nie będzie przekraczała. Jednym słowem usługi transportowe Ropczyce, jakie świadczymy, to pewność jakości, punktualności oraz bezpieczeństwa, a wszystko to za bardzo atrakcyjną i konkurencyjną ofertę cenową. Dodatkową zaletą będzie to, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Ropczyce

Stając przed obowiązkiem wybrania firmy, która zajmie się usługą powiązaną z dostawami, dużo osób ma kłopot z wybraniem tej właściwiej. Zatem dlaczego warto wybrać dokładnie te usługi, o tym szybko postaramy się przekonać Państwa. Przede wszystkim nasza firma spedycyjna Ropczyce trudni się tego rodzaju usługami już od wielu lat. W owym czasie zebraliśmy niezbędne doświadczenie, co pozwoliło naszej firmie na ulepszenie a także usprawnienie świadczonych usług. Co więcej, wykwalifikowana kadra ludzi gwarantuje realizowanie usług na najwyższym poziomie. Profesjonalna firma transportowa Ropczyce do każdego klienta podchodzi w pełni indywidualnie, co pozwala na jak najodpowiedniejsze dopasowanie pojazdu oraz czasu i trasy transportu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Ropczyce. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre produkty wymagają specjalistycznego traktowania w czasie transportu. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajduje się również transport chłodniczy międzynarodowy Ropczyce. Bez znaczenia dla tego, czy realizujemy usługi stałym klientom, bądź też jednorazowemu zleceniodawcy, w każdym przypadku realizujemy swoje zadania w pełni oraz na dobrym poziomie. Dzięki temu wszystkiemu wykonywany przez naszą firmę transport Ropczyce odbywa się na jasnych oraz uczciwych warunkach umowy, a przy tym w przystępnych ofertach cenowych. Jest to z całą pewnością istotne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą propozycją. W razie dodatkowych pytań, czy wątpliwości konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszystko. Będzie pozwalało to również na dostosowanie oferty do konkretnych preferencji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ropczyce

Sprawny, terminowy oraz bezpieczny transport produktów będzie bardzo ważny dla każdej firmy. Dlatego właśnie nasza firma nieustannie zwiększa kwalifikacje jak również ulepsza dużą flotę wozów. Dzięki temu zarówno spedycja Ropczyce, jak również planowanie logistyki pozostają na wysokim poziomie. Do dowolnego zlecenia pochodzimy z równą starannością oraz uwagą, bez znaczenia dla tego, czy dotyczy to transportu na terenie polski, bądź też za jego granicę. Dbamy także o zadowolenie własnych klientów, dlatego w naszym przypadku transport krajowy Ropczyce wykonywany jest w przystępnych cenach.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Ropczyce
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Ropczyce
Wybierz miasto