e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Gryfice

Firma transportowa

Gryfice - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Gryfice

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Gryfice
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Gryfice

Na szybkość działania przedsiębiorstwa ma wpływ naturalnie sporo różnych rzeczy, lecz zazwyczaj jednym z tych istotniejszych jest poprawne funkcjonowanie skomplikowanego procesu dostaw. Świetnie zorganizowana spedycja Gryfice to ważny element, o który niesłychanie fachowo oraz za niewielkie pieniądze może zatroszczyć się ta fachowa firma. Wykonujemy nie tylko szeroko pojęty transport międzynarodowy Gryfice, jednak też zajmujemy się przewozami po lokalnych drogach, zapewniając w każdym przypadku najlepszy poziom terminowości, własne fachowe wsparcie, a przy tym atrakcyjną cenę. Naprawdę staramy się, aby sprostać wymaganiom każdego naszego Klienta. Właśnie dlatego pozostajemy firmą elastyczną, dopasowującą się do wymagań i zatrudniająca doskonałych specjalistów, jacy w każdym przypadku służą swoją cenną poradą. Pozostajemy wyposażeni w auto, z których pomocą wykonujemy zadania na transport drogowy Gryfice zgodnie z najlepszymi standardami. Realizujemy także transport chłodniczy Gryfice, mając dobrze dostosowane przyczepy, jakie zapewniają, iż łatwo psujące się produkty dotrą na miejsce w idealnym stanie. Żeby bardzo dokładnie poznać ogromne możliwości, warto chociażby dzisiaj skontaktować się z naszymi doświadczonymi pracownikami. Fachowa firma transportowa Gryfice dokładnie omówi wszystkie oferowane usługi, będzie zajmować się wyceną zadania, a przy tym przede wszystkim zaprezentuje ofertę naprawdę kompleksową, dzięki jakiej w pełni da się powierzyć specjalistom zlecenia spedycyjne i logistyczne. Zapraszamy już w tej chwili do zapoznania się z naszą propozycją.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Gryfice

Naturalnym jest to, iż wybór profesjonalnego partnera biznesowego, jaki zajmie się szeroko rozumianą spedycją międzynarodową Gryfice albo krajową, a do tego logistyką, nie będzie zadaniem prostym. Związane jest to z tym, że nie zawsze mamy pewność co do tego, iż firma, której będziemy chcieli okazać swoje zaufanie, naprawdę rzetelnie podchodzi do usług. W naszym przypadku owych wątpliwości jednakże z całą pewnością nie będzie. Firma spedycyjna Gryfice działa już od bardzo długich lat oraz tym samym może pochwalić się regularnie rosnącym gronem bardzo usatysfakcjonowanych klientów. Mamy szerokie doświadczenie w transportach lokalnych, jak również poza granicami Polski. Nie tylko posiadamy nowoczesne pojazdy, ale też ekipę naprawdę doświadczonych kierowców, jacy zatroszczą się o to, by w czasie wykonywania dostaw nie było żadnych kłopotów. Biorąc pod uwagę wszystkie firmy transportowe Gryfice z całą pewnością możemy poszczycić się jednym z najniższych poziomów szkodowości. W tym przypadku absolutnie nie trzeba bać się o uszkodzenie produktów, a do tego gdy jednak pojawi się pewna nieoczekiwana sytuacja, to posiadamy pełne polisy ubezpieczeniowe. Nasze usługi transportowe Gryfice są oprócz tego niezwykle kompleksowe. Możemy zająć się nie tylko całą spedycją, lecz również i logistyką, świetnie planując transport, za co odpowiedzialni są doświadczeni ludzie korzystający z najlepszych narzędzi. Opłaca się już w tej chwili przekonać się o tym, że z naszą firmą realizacja dostaw nie tylko stanie się bezproblemowa, ale i wyjątkowo niedroga. Nasi ludzie z radością udzielą wyjaśnień na wszystkie pojawiające się pytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Gryfice

Najistotniejsza misja, która została określona przed naszą firmą, to wynoszenie oferty transportu krajowego Gryfice na absolutnie nowy, niezwykle wysoki poziom. Osiągnęliśmy taki cel poprzez nieustanne inwestycje w firmę, przyjmowanie najdoskonalszych kierowców, zakup profesjonalnych pojazdów i dobrego oprogramowania do planowania logistyki. Transport Gryfice będzie tym samym o wiele efektywniejszy, jednak równocześnie zdecydowanie nie będzie on kosztował ogromnych pieniędzy. Warto nawet teraz przekonać się o tym, iż jesteśmy firmą, której faktycznie można zaufać.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Gryfice
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Gryfice
Wybierz miasto