e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Ostróda

Firma transportowa

Ostróda - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ostróda

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Ostróda
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Ostróda

Sprawy spedycyjne w firmach za każdym razem winny być załatwiane przez dobrych pracowników. Jest to sprawa niezwykle istotna, która ma bezpośredni wpływ na wydajność działania każdego biznesu. Kiedy dostawy docierają nieterminowo, a dużo produktów ulega uszkodzeniu w czasie przewozu to przedsiębiorstwo traci nie tylko na finansach, ale również na swoim świetnym wizerunku. Ta firma transportowa Ostróda fachowo jednak zadba o to, by do tych sytuacji zdecydowanie nie dochodziło. Naturalnie nie tylko zatrudniamy zespół świetnych specjalistów, jednak także posiadamy specjalistyczne narzędzia do planowania transportów, jak i dobre pojazdy. Możemy zająć się dzięki temu naturalnie nie tylko pełną spedycją Ostróda, lecz też szeroko pojętymi pracami związanymi z logistyką, zapewniając solidne podejście oraz dobre ceny. Wykonujemy zarówno transport krajowy Ostróda, jak również ten zagraniczny, gwarantując najmniejszy osiągalny poziom szkodowości. Istotnym będzie oczywiście posiadanie wszystkich niezbędnych ubezpieczeń przewoźnika. Dzięki nim wszyscy klienci będą mogli czuć się niezwykle bezpiecznie. Jeśli tylko dojdzie do uszkodzenia towaru, to ubezpieczenie z całą pewnością całkowicie pokryje straty. Oferujemy nawet transport chłodniczy międzynarodowy Ostróda, za każdym razem dopasowując się do potrzeb Klientów. Będziemy firmą elastyczną, która może sprostać wszystkim potrzebom, a szczegóły naszych usług będzie można nawet dzisiaj bardzo skrupulatnie poznać, kontaktując się z naszymi pracownikami. Jesteśmy pewni tego, iż z naszą ofertą każda firma będzie mogła bardzo sprawnie się rozwijać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Ostróda

Szczególnie firmy mocno rozproszone, zakłady produkcyjne albo sieci handlowe powinny zadbać o to, żeby transport samochodowy Ostróda działał w pełni sprawnie w każdych warunkach. Posiadanie profesjonalnych kierowców oraz inwestycje w solidną flotę wozów ciężarowych to za mało, aby mieć gwarancję szybkości transportu. Istotne staje się tutaj profesjonalne zarządzanie logistyczne, oparcie się o najlepsze standardy oraz korzystanie z najlepszych rozwiązań. To właśnie dzięki temu usługi transportowe Ostróda opłaca się przekazać tej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Ostróda. Możemy oczywiście pochwalić się ogromnym doświadczeniem, jednak również i ogromnym gronem bardzo zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z takich usług. U nas zarówno spedycja międzynarodowa Ostróda, jak i ta lokalna po Polsce, nie będzie żadnym wyzwaniem. Będziemy zawsze solidnie naszykowani do swej pracy, staramy się oferować przejrzystość realizowania swoich usług, a do tego naturalnie oferować dobre ceny. Transport Ostróda oferowany jest zarówno tym firmom, jakie oczekują tylko okazjonalnych dostaw, jak i firmom chcącym współpracować z nami na stałe, przy stałych transportach na dużą skalę. Usługi transportowe Ostróda realizowane przez nas sprostają wymaganiom także najbardziej wymagających klientów. Nasi konsultanci z radością wytłumaczą szczegóły oferty, mogą zająć się zrobieniem cennika i po pierwsze zaproponują sporo własnych rozwiązań, dzięki którym spedycja w każdym przedsiębiorstwie będzie bardzo odpowiednio działała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ostróda

Staraliśmy się utworzyć firmę, jaka po pierwsze wyprowadzi transport międzynarodowy Ostróda na zdecydowanie nowy poziom, oferując dobre usługi za niewielką cenę. Naszą najważniejszą misją jest zapewnianie usług uczciwych, profesjonalnych, bezpiecznych i tanich jednocześnie, co byliśmy w stanie zrealizować. Firma spedycyjna Ostróda ma zespół najlepszych w branży ludzi oraz może naprawdę elastycznie przystosować się do prywatnych potrzeb. Zachęcamy serdecznie do współpracy z nami.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Ostróda
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Ostróda
Wybierz miasto