e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Ciechanów

Firma transportowa

Ciechanów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ciechanów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Ciechanów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Ciechanów

Terminowe transportowanie produktów jest bardzo ważne. Z tego powodu właśnie wybór firmy, która ma się tym zajmować, nie należy do łatwych. Profesjonalna firma transportowa Ciechanów może zająć się kompleksowo przewożeniem towarów zarówno na terenie naszego kraju, jak również za granicą. Przede wszystkim charakteryzuje naszą firmę terminowość, doskonała jakość świadczonych usług, jak również atrakcyjne warunki cenowe i mała szkodowość. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć gwarancję, iż przekazane nam produkty będą szybko i bezpiecznie dostarczone w ustalone miejsce. Nasza firma zarówno transport międzynarodowy Ciechanów, jak lokalny, za każdym razem świadczy na podstawie nowoczesnej technologii, a zatem dysponujemy w pełni sprawną flotą pojazdów, jak i dobrym system logistycznym. Zdecydowanie nie bez znaczenia będą też ludzie, jacy zajmują się u nas tak logistyką a także spedycją, jak i dostarczaniem wszelkich przekazanych nam produktów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze nasze usługi transportowe Ciechanów będą mogły być realizowane na naprawdę najwyższym poziomie, co będzie pozwalało w pełni zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Z racji tego że zawsze do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom, to zapewniamy także transport chłodniczy międzynarodowy Ciechanów, jak i na terenie naszego kraju. W ten sposób wszelkie produkty, które mogą ulec zepsuciu, przewożone są w świetnych warunkach, co pozwala naszej firmie zagwarantować ich świeżość po dowiezieniu na wyznaczone miejsce. Gorąco zapraszamy do skontaktowania się, by dokładniej zaznajomić się ze wszelkimi szczegółami tej oferty, jaką naszykowaliśmy dla swoich klientów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Ciechanów

Wyszukując profesjonalnej firmy, jaka będzie zajmować się przewożeniem towarów z pewnością niełatwo wybrać taką właściwą. Z tego powodu właśnie zaprezentujemy informacje, które na pewno pomogą wybrać dokładnie te usługi. W głównej mierze profesjonalna firma spedycyjna Ciechanów realizuje swoje usługi na najlepszym poziomie, i to w każdym calu. Duże doświadczenie pomaga nam w dopasowaniu oferowanych usług do wymagań naszych klientów. Dzięki temu będziemy mogli podejść indywidualnie do dowolnego zlecenia, bez znaczenia dla tego, czy ma to być transport Ciechanów stanowiący okazjonalne zamówienie, lub też regularne zlecenie. Oprócz tego profesjonalny kadra kierowców sprawia, że z pewnością każdy transport dowieziony jest na czas, a przy tym będziemy mogli zapewnić małą szkodowość. Oczywistym jest, iż w transporcie zdecydowanie nie będzie można ustrzec uszkodzeń lub stłuczeń, dlatego też zarówno transport, jak również transportowane produkty mają ubezpieczenie przewoźnika, które sprawia, iż ubezpieczyciel natychmiastowo zwraca za ewentualnie poniesioną szkodę. Mamy pełną świadomość faktu, jak istotna staje się terminowość. Dlatego właśnie w tej firmie spedycja międzynarodowa Ciechanów, a także krajowa, realizowane są na najdoskonalszym poziomie. Gwarantuje to przede wszystkim doświadczenie naszych ludzi, jacy zajmują się owym zadaniem. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Ciechanów. Poza tym zapewniamy nowoczesny system logistyczny i spedycyjny, co umożliwia śledzenie transportu, a także na szybkie oraz sprawne odebranie wszelkiej dokumentacji. Jest to jeden z powodów, dla jakich nasze usługi transportowe Ciechanów świadczone są na wysokim poziomie, co pozwala na usatysfakcjonowanie każdego zainteresowanego.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Ciechanów

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, co umożliwia nam na fachowe realizowanie wszelkich usług związanych z przewozem oraz spedycją. Dlatego transport krajowy Ciechanów wykonywany jest niezwykle rzetelnie i za każdym razem o czasie. Mało tego, za nasze usługi gwarantujemy konkurencyjne i atrakcyjne warunki cenowe. Na dowolnym etapie realizowanych usług staramy się zachować ostrożność, co zapewnia gwarancję dowiezienia towarów na czas oraz w całości. Tak spedycja Ciechanów, jak również logistyka realizowane są przez profesjonalną kadrę naszych pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Ciechanów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Ciechanów
Wybierz miasto