e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Oborniki

Firma transportowa

Oborniki - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Oborniki

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Oborniki
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Oborniki

Z pewnością każdy właściciel dobrze prosperującej firmy, jaki chce odnosić ogromne sukcesy w branży, doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak istotne będzie poprawne działanie spedycji i związanej z nią logistyki. Transport krajowy Oborniki, ale także ten na skalę zagraniczną, będzie mógł być wykonywany przez naszą firmę z zachowaniem dobrych standardów, co z pewnością może ułatwić każdemu przedsiębiorcy rozwój. Dotrzymywanie terminów wszelkich dostaw będzie w naszym przypadku zagwarantowane. Jeśli towary nie przywożone są na czas, to przedsiębiorstwa będą mogły tracić swoich klientów, tracić wypracowany prestiż oraz jednocześnie osiągać coraz to niższe zarobki. Problemem może stać się tutaj również logistyka, szczególnie gdy realizowany będzie transport międzynarodowy Oborniki i trzeba zaplanować dużo różnych rzeczy. Profesjonalna firma dysponuje jednakże dobrym oporogramowaniem do planowania zadań logistycznych, a przy tym zespołem pracowników, który zatroszczy się o to, aby transporty w każdym miejscu chodziły dosłownie, jak w zegarku. Wszystkie profesjonalne usługi transportowe Oborniki oferujemy w zasadzie każdemu przedsiębiorcy. Dla nas nie będzie miało znaczenia to, czy przedsiębiorstwo realizuje przewozy jedynie od czasu do czasu, czy też wyszukuje partnera biznesowego, jaki będzie zajmować się regularną organizacją spedycji. Zarządzamy nowoczesnymi pojazdami, w tym mając opcję realizowania transportów chłodniczych Oborniki, do jakich to delegowani będą za każdym razem naprawdę profesjonalni kierowcy. Zapraszamy już w tej chwili do kontaktu z profesjonalnymi konsultantami. Tę dużą ofertę wyróżnia naturalnie nie tylko profesjonalizm oraz uczciwość, lecz także wyjątkowo przystępna cena, bez znaczenia dla wielkości oraz zakresu czynności.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Oborniki

Doskonale wiemy, jak dużym problemem jest współcześnie znalezienie w branży specjalistów, którzy zajmą się szeroko pojętą spedycją Oborniki. Nie w każdym przypadku będziemy mieli bowiem pewność, że znaleziona przez nas firma faktycznie poważnie będzie podchodzić do swej pracy, sprawnie realizuje powierzone prace, a przy tym dba o to, aby w każdej sytuacji dostawa dojechała do celu w świetnym stanie. W naszym przypadku transport Oborniki cechuje się najniższą na rynku szkodowością, co gwarantuje wszystkim Klientom największy poziom bezpieczeństwa. Naturalnie nie zapominamy o obowiązkowych polisach ubezpieczeniowych, które w naszym przypadku pozostają naprawdę profesjonalne i zapewniają pewność, iż w razie jakichś problemów będzie można liczyć na pełną rekompensatę kosztów. Jeśli chodzi o konkurencyjne firmy transportowe Oborniki będziemy mogli również pochwalić się najlepszym poziomem ofert cenowych. Współpraca z nami staje się naprawdę opłacalna bez znaczenia dla tego, czy dostawy mają być wyłącznie okazjonalne, czy stałe i to na naprawdę dużą, międzynarodową skalę. Firma spedycyjna Oborniki postawiła do tego na fachowy zespół pracowników, stale inwestuje we flotę swoich samochodów jak również w najdoskonalsze na rynku narzędzia do planowania prac logistycznych. My nigdy nie wypowiadamy słów na wiatr, wykonując nasze usługi transportowe Oborniki zgodnie z najnowszymi standardami a także w oparciu o wymagania wszystkich Klientów. Czekamy naturalnie na odzew od Państwa. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Oborniki. W czasie rozmowy dobrze omówimy zakres naszych usług, przedstawimy cenę oraz zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym da się usprawnić transport towarów w każdej firmie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Oborniki

Misją naszej firmy transportowej Oborniki było, i naturalnie nadal jest, dostarczanie najlepszych na rynku usług spedycyjnych i logistycznych, lecz w bardzo przystępnej cenie. Chcemy upraszczać naszym Klientom rozwój ich firm, zapewniać dobre przygotowanie logistyki oraz zapewniać swoje wsparcie techniczne, jakie opiera się na naszym ogromnym doświadczeniu. Spedycja międzynarodowa Oborniki, albo ta krajowa, nie ma dla nas żadnych tajemnic i z przyjemnością podejmiemy się największych nawet wyzwań.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Oborniki
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Oborniki
Wybierz miasto