e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Międzyrzecz

Firma transportowa

Międzyrzecz - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Międzyrzecz

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Międzyrzecz
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Międzyrzecz

Efektywność działania licznych firm w ogromnej mierze zależy od odpowiedniej logistyki dostaw. Mając rozproszony biznes czy mając biznes o charakterze handlowym należy korzystać z wsparcia specjalistów, jacy mogą zająć się pracami spedycyjnymi. W tym przypadku spedycja Międzyrzecz realizowana będzie nie tylko sprawnie oraz zgodnie z najlepszymi standardami, lecz także dodatkowo za bardzo niewielkie pieniądze. Jesteśmy firmą, która od początku fachowo podchodziła do wykonywanej pracy, inwestując w profesjonalne rozwiązania technologiczne, najlepsze wozy i w ekipę profesjonalnych pracowników. Transport drogowy Międzyrzecz wykonujemy tak na obszarze Polski, jak i za granicą. Dla nas nie ma wyzwań, z jakimi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Mamy również specjalistyczne naczepy, z których użyciem szybko wykonujemy transport chłodniczy Międzyrzecz. Aby poznać pełne możliwości warto nawet teraz skontaktować się z doświadczonymi konsultantami. Profesjonalna firma spedycyjna Międzyrzecz w pełni indywidualnie podchodzi do każdego swojego klienta. Trudnimy się naturalnie nie tylko samym transportem, lecz także szeroko zakrojoną logistyką, w zgodzie z obecnie obowiązującymi standardami. W efekcie transport Międzyrzecz w każdym przypadku dociera o czasie, ryzyko uszkodzenia będzie minimalne, natomiast cena nieustannie naprawdę konkurencyjna. Z naszą pomocą każda firma będzie mogła się naprawdę sprawnie rozbudowywać. Zajmiemy się zadaniami logistycznymi, spedycją oraz zawsze zapewnimy swoje wsparcie, dzięki któremu zawsze firma będzie funkcjonowała dużo sprawniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Międzyrzecz

Biznesmeni mający biznesy o bardzo dużym zasięgu na pewno świetnie wiedzą, jak ważne jest szybkie realizowanie dostaw. Dla nas transport międzynarodowy Międzyrzecz nie ma jakichkolwiek tajemnic i dlatego opłaca się naszej firmie okazać zaufanie. Pozostajemy zespołem fachowców mających najlepszych pracowników w branży. Mamy dodatkowo rozbudowaną bazę samochodów, jakie prowadzone są przez świetnych pracowników. Warto skorzystać z takiej pomocy jednakże również przez to, iż firma transportowa Międzyrzecz może pochwalić się naprawdę małą szkodowością transportu, nawet gdy są one realizowane na naprawdę dalekich trasach. Oczywiście niewielkie ryzyko zniszczenia produktów nie oznacza, iż zupełnie zapominamy o ubezpieczeniach OC. Posiadamy pełne ubezpieczenia OC na bardzo wysokie kwoty, dzięki jakim w razie jakichkolwiek problemów wszyscy klienci będą mogli liczyć na duże odszkodowania finansowe. Oczywiście tak samo szybko oraz rzetelnie będzie u nas realizowany transport krajowy Międzyrzecz. Posiadamy doskonałe systemy do planowania dostaw, systemy gwarantujące szybkie przesyłanie dokumentów i kontrolowanie spedycji na każdym jej etapie. Najrozsądniejszym sposobem na to, by sprawdzić w jaki sposób działa transport samochodowy Międzyrzecz w naszym przypadku będzie oczywiście skontaktowanie się z profesjonalnymi pracownikami. W trakcie rozmowy telefonicznej udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, zapewnimy własne rozwiązania, a przy tym przygotujemy konkurencyjną wycenę oferty. Zacznij od kontaktu z naszą firmą już dzisiaj i sprawdź nasze bardzo duże możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Międzyrzecz

Już na starcie staramy się, jak tylko jesteśmy w stanie, żeby zapewniać usługi na najdoskonalszym osiągalnym poziomie. Tym samym spedycja międzynarodowa Międzyrzecz z taką usługą będzie nie tylko efektywna i zdecydowanie bezproblemowa, ale również bardzo niedroga. W każdym przypadku naprawdę chcemy, aby usługi transportowe Międzyrzecz przystosować do osobistych potrzeb. Postawiliśmy dodatkowo na szybki rozwój, inwestując w specjalistyczne narzędzia i doskonałe wozy, a do tego zatrudniając najlepszych na rynku ludzi.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Międzyrzecz
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Międzyrzecz
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie