SPEDYCJA Mikołów - Firma transportowa w Mikołowie

Zadzwoń: 578-915-425

transport międzynarodowy

MikołówOferta

transport międzynarodowy - Mikołów

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Mikołów

Niezależnie od rodzaju produktów zdecydowanie muszą być w bezpieczny sposób przewożone. Tylko to będzie mogło zagwarantować dowiezienie ich w doskonałym stanie, jak również w określonym terminie. Nasza firma zapewnia usługi transportowe Mikołów na najwyższym poziomie, tym samym będziemy mogli zapewnić każdemu klientowi dostarczenie o czasie, jak i w atrakcyjnej cenie. Wpływ na to wszystko ma po pierwsze nasze wieloletnie doświadczenie, które umożliwiło naszej firmie zdobyć niezbędną wiedzę dotyczącą transportu i logistyki. Dotyczy to zarówno transportu międzynarodowego, jak i lokalnego. Mamy świadomość faktu, że niektóre produkty wymagają specjalnego traktowania w trakcie transport. W związku z tym właśnie w naszej propozycji znajduje się również transport chłodniczy międzynarodowy Mikołów, co pozwala nam na przewożenie nawet niezwykle wymagających i nietrwałych produktów. Doświadczona kadra troszczy się o to, aby tak planowanie logistyki, jak również spedycja międzynarodowa Mikołów realizowane były w pełni wydajnie, co od razu przełoży się na punktualne dowiezienie produktów. Wpływ na to ma też solidna flota pojazdów oraz profesjonalni i doświadczeni kierowcy. To właśnie dzięki temu wszystkiemu transport międzynarodowy Mikołów, jak również krajowy, w tym wykonaniu jest sprawny, bezpieczny, a także na dobrym poziomie. Co więcej, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przez co przewozy międzynarodowe Mikołów mogą być realizowane sprawnie oraz w zgodzie z preferencjami zleceniodawcy. Koszt tego transportu w naszym przypadku także będzie atrakcyjny, a oczywiście konkurencyjny.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Mikołów

Potrzeba przewozu towarów powoduje, że wielu przedsiębiorców wyszukuje przedsiębiorstw zajmujących się logistyką oraz dostawami. Będzie dotyczyło to nie tylko przewozów na terenie naszego kraju, ale także poza jego granicami. Z racji mnogości firm realizujących tego typu prace trudno jest wybrać tą właściwą. Nie mniej jednak sami wyróżniamy się na ich tle po pierwsze klasą oferowanych usług, jak i ich konkurencyjną ceną, jaka jest oferowana za transport Mikołów. Ogromne wieloletnie doświadczenie w naszej branży powoduje, że tak transport krajowy Mikołów, jak również taki zagraniczny, odbywa się sprawnie, w pełni bezpiecznie jak również na doskonałym poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Mikołów. Osiągalne będzie to też dzięki nowoczesnej flocie pojazdów, a także doświadczeniu naszych kierowców. To również wpływa na to, iż charakteryzujemy się małą szkodowością. Oczywistym jest, że nie w każdym przypadku będzie można uniknąć usterek, dlatego posiadamy ubezpieczenia przewoźnika, które w razie nieszczęśliwego wypadku pokryje poniesione u wszystkich klientów koszty. Nasza firma spedycyjna Mikołów może zająć się całościowo usługami związanymi z transportem, w związku z czym chcemy perfekcyjnie przystosować trasę i czas przewozu, by sprawnie oferować usługi. Co więcej, dla każdej osoby mamy przygotowaną umowę na uczciwych warunkach. Dotyczy to zarówno klientów chcących skorzystać jednorazowo z takich usług, jak i tych, którzy będą mieli ciągłe zlecenia. Z racji tego że chcemy perfekcyjnie realizować swoje zadania, żeby sprostać wszelkim wymaganiom, to transport chłodniczy Mikołów także znajduje się w tej ofercie.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Mikołów

Nasza firma transportowa Mikołów może zająć się przewozem produktów na terenie kraju, a także poza jego granicami. Stale podnosimy kompetencje oraz ulepszamy pojazdy, by spedycja Mikołów i logistyka odbywały się na dobrym poziomie. Staramy się także przedstawiać naszym klientom zrozumiałe umowy na uczciwych warunkach. Do tego, gwarantujemy usługi w konkurencyjnych ofertach cenowych, co nie wpływa źle na klasę samej usługi. Duży wpływ na zadowalanie klientów będzie miało również indywidualne podejście do każdego przekazanego nam zadania.

Kontakt

transport międzynarodowy - Mikołów

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Mikołów

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©