e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Mikołów

Firma transportowa

Mikołów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Mikołów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Mikołów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Mikołów

Niezależnie od rodzaju produktów zdecydowanie muszą być w bezpieczny sposób przewożone. Tylko to będzie mogło zagwarantować dowiezienie ich w doskonałym stanie, jak również w określonym terminie. Nasza firma zapewnia usługi transportowe Mikołów na najwyższym poziomie, tym samym będziemy mogli zapewnić każdemu klientowi dostarczenie o czasie, jak i w atrakcyjnej cenie. Wpływ na to wszystko ma po pierwsze nasze wieloletnie doświadczenie, które umożliwiło naszej firmie zdobyć niezbędną wiedzę dotyczącą transportu i logistyki. Dotyczy to zarówno transportu międzynarodowego, jak i lokalnego. Mamy świadomość faktu, że niektóre produkty wymagają specjalnego traktowania w trakcie transport. W związku z tym właśnie w naszej propozycji znajduje się również transport chłodniczy międzynarodowy Mikołów, co pozwala nam na przewożenie nawet niezwykle wymagających i nietrwałych produktów. Doświadczona kadra troszczy się o to, aby tak planowanie logistyki, jak również spedycja międzynarodowa Mikołów realizowane były w pełni wydajnie, co od razu przełoży się na punktualne dowiezienie produktów. Wpływ na to ma też solidna flota pojazdów oraz profesjonalni i doświadczeni kierowcy. To właśnie dzięki temu wszystkiemu transport międzynarodowy Mikołów, jak również krajowy, w tym wykonaniu jest sprawny, bezpieczny, a także na dobrym poziomie. Co więcej, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przez co przewozy międzynarodowe Mikołów mogą być realizowane sprawnie oraz w zgodzie z preferencjami zleceniodawcy. Koszt tego transportu w naszym przypadku także będzie atrakcyjny, a oczywiście konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Mikołów

Potrzeba przewozu towarów powoduje, że wielu przedsiębiorców wyszukuje przedsiębiorstw zajmujących się logistyką oraz dostawami. Będzie dotyczyło to nie tylko przewozów na terenie naszego kraju, ale także poza jego granicami. Z racji mnogości firm realizujących tego typu prace trudno jest wybrać tą właściwą. Nie mniej jednak sami wyróżniamy się na ich tle po pierwsze klasą oferowanych usług, jak i ich konkurencyjną ceną, jaka jest oferowana za transport Mikołów. Ogromne wieloletnie doświadczenie w naszej branży powoduje, że tak transport krajowy Mikołów, jak również taki zagraniczny, odbywa się sprawnie, w pełni bezpiecznie jak również na doskonałym poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Mikołów. Osiągalne będzie to też dzięki nowoczesnej flocie pojazdów, a także doświadczeniu naszych kierowców. To również wpływa na to, iż charakteryzujemy się małą szkodowością. Oczywistym jest, że nie w każdym przypadku będzie można uniknąć usterek, dlatego posiadamy ubezpieczenia przewoźnika, które w razie nieszczęśliwego wypadku pokryje poniesione u wszystkich klientów koszty. Nasza firma spedycyjna Mikołów może zająć się całościowo usługami związanymi z transportem, w związku z czym chcemy perfekcyjnie przystosować trasę i czas przewozu, by sprawnie oferować usługi. Co więcej, dla każdej osoby mamy przygotowaną umowę na uczciwych warunkach. Dotyczy to zarówno klientów chcących skorzystać jednorazowo z takich usług, jak i tych, którzy będą mieli ciągłe zlecenia. Z racji tego że chcemy perfekcyjnie realizować swoje zadania, żeby sprostać wszelkim wymaganiom, to transport chłodniczy Mikołów także znajduje się w tej ofercie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Mikołów

Nasza firma transportowa Mikołów może zająć się przewozem produktów na terenie kraju, a także poza jego granicami. Stale podnosimy kompetencje oraz ulepszamy pojazdy, by spedycja Mikołów i logistyka odbywały się na dobrym poziomie. Staramy się także przedstawiać naszym klientom zrozumiałe umowy na uczciwych warunkach. Do tego, gwarantujemy usługi w konkurencyjnych ofertach cenowych, co nie wpływa źle na klasę samej usługi. Duży wpływ na zadowalanie klientów będzie miało również indywidualne podejście do każdego przekazanego nam zadania.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Mikołów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Mikołów
Wybierz miasto