e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Szczecinek

Firma transportowa

Szczecinek - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Szczecinek

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Szczecinek
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Szczecinek

Na szybkość działania firmy będzie miało wpływ naturalnie dużo różnorodnych elementów, jednak zazwyczaj jednym z tych ważniejszych staje się sprawne działanie całego procesu dostaw. Dobrze przygotowana spedycja Szczecinek stanowi istotny element, o który naprawdę profesjonalnie i za rozsądne pieniądze będzie mogła zadbać nasza profesjonalna firma. Wykonujemy nie tylko szeroko zakrojony transport międzynarodowy Szczecinek, lecz też zajmujemy się przewozami po krajowych drogach, zapewniając w dowolnym przypadku najlepszy poziom terminowości, swoje pełne wsparcie, a przy tym konkurencyjną cenę. Niezwykle staramy się, aby sprostać potrzebom wszystkich Klientów. Właśnie dlatego jesteśmy firmą elastyczną, dopasowującą się do wymagań oraz zatrudniająca doskonałych profesjonalistów, jacy za każdym razem służą własną cenną poradą. Pozostajemy wyposażeni w auto, z jakich pomocą wykonujemy zlecenia na transport drogowy Szczecinek w zgodzie z najwyższymi standardami. Wykonujemy także transport chłodniczy Szczecinek, mając dobrze dostosowane przyczepy, które gwarantują, iż szybko psujące się dobra będą docierać na miejsce w doskonałym stanie. Aby naprawdę skrupulatnie sprawdzić pełne możliwości, warto już dzisiaj skontaktować się z naszymi profesjonalnymi pracownikami. Profesjonalna firma transportowa Szczecinek skrupulatnie omówi wszelkie wykonywane usługi, zajmie się wyceną zlecenia, a przy tym przede wszystkim zaprezentuje ofertę niezwykle kompleksową, dzięki której zdecydowanie będzie można przekazać specjalistom prace spedycyjne i logistyczne. Zachęcamy już dzisiaj do zaznajomienia się z tą usługą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Szczecinek

Oczywistym jest to, że wybranie profesjonalnego partnera biznesowego, jaki będzie zajmować się szeroko pojętą spedycją międzynarodową Szczecinek bądź lokalną, a do tego zadaniami logistycznymi, nie jest zadaniem prostym. Związane będzie to z faktem, iż nie za każdym razem mamy gwarancję co do tego, że firma, jakiej będziemy chcieli okazać własne zaufanie, naprawdę profesjonalnie podchodzi do pracy. W naszym przypadku owych wątpliwości jednakże na pewno nie spotka się. Firma spedycyjna Szczecinek funkcjonuje już od wielu długich lat oraz w ten sposób cieszy się nieustannie powiększającym się gronem bardzo usatysfakcjonowanych klientów. Posiadamy duże doświadczenie w transportach lokalnych, jak również poza granicami naszego kraju. Nie tylko posiadamy doskonałe wozy, ale też grupę bardzo doświadczonych kierowców, jacy zatroszczą się o to, aby w tracie wykonywania dostaw nie było niemiłych problemów. Biorąc pod uwagę wszystkie firmy transportowe Szczecinek z pewnością będziemy mogli pochwalić się jednym z najniższych poziomów szkodowości. W naszym przypadku absolutnie nie trzeba bać się o zniszczenie produktów, a do tego gdy już wystąpi pewna nieoczekiwana sytuacja, to mamy pełne polisy ubezpieczeniowe. Te usługi transportowe Szczecinek są do tego niezwykle kompleksowe. Trudnimy się naturalnie nie tylko pełną spedycją, lecz też i logistyką, odpowiednio przygotowując dostawy, za co odpowiedzialni są świetni pracownicy korzystający z najnowocześniejszych narzędzi. Najrozsądniej już dzisiaj przekonać się na własnej skórze o tym, iż z nami realizacja transportu naturalnie nie tylko okaże się łatwa, lecz i wyjątkowo tania. Nasi pracownicy z radością udzielą wyjaśnień na wszystkie pojawiające się zapytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Szczecinek

Podstawowa misja, jaka została określona przed naszą firmą, to wyprowadzenie oferty transportu krajowego Szczecinek na zupełnie nowy, niezwykle doskonały poziom. Zrealizowaliśmy ów cel poprzez regularne inwestowanie w firmę, przyjmowanie najlepszych kierowców, kupno profesjonalnych pojazdów oraz najlepszego oprogramowania do przygotowywania logistyki. Transport Szczecinek staje się w związku z tym dużo efektywniejszy, jednak równocześnie nie będzie on kosztował ogromnych pieniędzy. Warto nawet dzisiaj przekonać się o fakcie, że jesteśmy firmą, której całkowicie da się zaufać.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Szczecinek
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Szczecinek
Wybierz miasto