e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Dzierżoniów

Firma transportowa

Dzierżoniów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Dzierżoniów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Dzierżoniów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Dzierżoniów

Szybki transport towarów stanowi podstawę funkcjonowania niejednej firmy, która marzy o zdobyciu bardzo ogromnego sukcesu na rynku. Nasza firma transportowa Dzierżoniów powstała między innymi po to, aby oferować najlepszy poziom usług, ekspresowo realizować wszelkie zadania oraz zapewniać najniższą w branży szkodowość. Będąc na rynku od wielu lat możemy pochwalić się wielkim doświadczeniem na rynku. Tak transport krajowy Dzierżoniów, jak również profesjonalnie wykonywany transport międzynarodowy Dzierżoniów będzie tutaj pewny, bezpieczny i niezwykle prosty do śledzenia. Zarządzamy nie tylko profesjonalną flotą pojazdów spełniających najwyższe normy eko, ale też specjalistycznym systemem spedycyjnym, jaki upraszcza zarządzanie także największymi dostawami. Wykonujemy swoje usługi zarówno w zakresie spedycji Dzierżoniów, jak również logistyki, zapewniając w związku z tym pełną ofertę za niezwykle rozsądne pieniądze. U nas w każdym przypadku najważniejszy jest czas i w związku z tym dotrzymujemy wszelkich terminów dostaw, realizując nie tylko zlecenia sporadyczne, jednak również stałe dostawy w dowolne miejsce. Profesjonalny zespół kierowców oraz naszych konsultantów z biura zarządzania logistyką zawsze służy własną pomocą. Pomimo zapewniania najlepszego poziomu usług, możemy zagwarantować też atrakcyjne oferty cenowe, bez znaczenia dla skali zlecenia i faktu, czy ma być ono realizowane na obszarze kraju lub poza granicami. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się w czasie którego naprawdę dokładnie opiszemy pełny zakres realizowanych przez naszą firmę usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Dzierżoniów

Ogromne doświadczenie oraz baza dobrych wozów spełniających pełne normy EURO 6 stanowi nie jedyne zalety naszej propozycji. Jesteśmy atrakcyjni także z mnóstwa innych powodów, które postaramy się teraz Państwu trochę przybliżyć. Transport drogowy Dzierżoniów w tym wydaniu cechuje w głównej mierze terminowość wszelkich dostaw. Zdecydowanie zdajemy sobie sprawę, jak ważne będzie docieranie towarów na czas oraz jak drogie będą mogły okazać się opóźnienia. Ta firma spedycyjna Dzierżoniów z pewnością Państwa zdecydowanie nie zawiedzie, dostarczając produkty terminowo bez znaczenia dla tego, czy ma to być jedynie przewóz okazjonalny lub usługi regularnych dostaw. Przewozy międzynarodowe Dzierżoniów, a także krajowe, cechują się dodatkowo bardzo małą szkodowością. Posiadamy nowoczesne pojazdy oraz doświadczonych kierowców, natomiast w razie wystąpienia szkody posiadamy kompletne ubezpieczenia OC przewoźnika, które maksymalnie pokryją powstałe straty. Transport Dzierżoniów w naszym przypadku charakteryzuje też naprawdę zrozumiała umowa. Ogromne doświadczenie umożliwiło nam dopasować usługę świetnie do obecnych standardów, a jej elastyczność sprawia, że każdej osobie będzie się kalkulowało korzystanie z takich usług. Trzeba wspomnieć dodatkowo o fakcie, że usługi transportowe Dzierżoniów w naszym wydaniu realizowane są poprzez nowoczesne, cyfrowe systemy. To nie tylko łatwe śledzenie wszelkich dostaw, lecz również szybki zwrot dokumentów po wykonaniu zlecenia dostawy. Zapraszamy do korzystania z profesjonalnej pomocy. Podczas kontaktu z profesjonalnymi pracownikami w każdym przypadku naprawdę skrupulatnie wyjaśniamy pełen zakres zapewnianych przez naszą firmę prac.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Dzierżoniów

Firmową główną misją pozostawało nie tylko ułatwienie procesów spedycyjnych a także logistycznych w przedsiębiorstwach, niezależnie od tego, czy dostawy wykonywane będą w skali lokalnej albo zagranicznej. Ta spedycja międzynarodowa Dzierżoniów zapewnia po pierwsze najwyższy poziom bezpieczeństwa, sprawność funkcjonowania, a do tego przystępną cenę. Chcemy do tego być firmą elastyczną, nieustannie inwestując we flotę własnych samochodów. Z tego powodu oferujemy również transport chłodniczy Dzierżoniów, dbając o to, żeby wszystkie towary docierały szybko i w świetnym stanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Dzierżoniów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Dzierżoniów
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie