e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Wołomin

Firma transportowa

Wołomin - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wołomin

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Wołomin
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Wołomin

Bezpieczny oraz terminowy transport towarów to jedno z ważniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorcy. Nasza firma zapewnia usługi transportowe Wołomin na najwyższym poziomie. Możliwe stało się to po pierwsze w związku z tym, iż mamy ogromne doświadczenie w owej dziedzinie, a przy tym jedynie maksymalnie sprawną oraz nowoczesną flotę pojazdów jak również profesjonalną kadrę ludzi. Wszystko to sprawia, że w naszym przypadku tak transport krajowy Wołomin, jak i zagraniczny, robione są w pełni ekspresowo, a przy tym bezpiecznie. Jednym słowem możemy poszczycić się niewielką szkodowością, jak i profesjonalnym ubezpieczeniem OC przewoźnika, jakie ochrania przewożone towary. Profesjonalny system gwarantuje pełne śledzenie transportu, jak również na ekspresowy i sprawny odbiór wszelkich dokumentów związanych ze świadczoną poprzez naszą firmę usługą. Solidna flota wozów gwarantuje transport drogowy Wołomin na dobrym poziomie. Mało tego, mamy zróżnicowane, pod kątem pojemności, naczepy, co gwarantuje pełne przystosowanie usługi do osobistych wymagań naszych klientów. Tak transport, jak również logistyka, a także spedycja Wołomin prowadzone są przez profesjonalnych pracowników, jacy mogą pomóc w dobraniu usługi do danych potrzeb. Wszelkich informacji i wyjaśnień udzielają pracownicy w centrum obsługi naszych klientów, gdzie każda osoba może w razie pytań się zgłosić. Atrakcyjne warunki cenowe gwarantowane są zarówno stałym zleceniodawcom, jak i osobom wybierającym nasze usługi transportowe Wołomin, jako okazjonalne zlecenie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Wołomin

Dziś dużo przedsiębiorstw oferuje podobne usługi, lecz dla zleceniodawcy z pewnością największe znaczenie ma jakość oraz sprawność realizowanych usług. Dlatego właśnie profesjonalna firma spedycyjna Wołomin doskonale nadaje się do zrealizowania wszystkich prac związanych z transportowaniem produktów, będzie dotyczyło to zarówno dostaw na obszarze naszego kraju, jak również za granicą. Jakość oferowanych usług wynika po pierwsze z wieloletniego doświadczenia, profesjonalnej floty pojazdów, jak również wykwalifikowanych ludzi. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Wołomin. Na każdym etapie służymy wsparciem oraz doradzamy w sprawie przygotowania odpowiedniego pojazdu oraz czasu. Z tego powodu jesteśmy w stanie zagwarantować, że przekazane nam dobra zostaną dowiezione na czas i bez uszkodzeń. Pomimo tego że jak wiadomo, mimo iż posiadamy niską szkodowość, to jednakże nie w każdym przypadku da się uniknąć uszkodzeń. Dlatego też profesjonalna firma transportowa Wołomin ma pełne OC przewoźnika, które w razie nieszczęścia pokryje wszystkie koszty i straty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, niezależnie od tego, czy będzie to regularny zleceniodawca, albo też przedsiębiorca jednorazowo korzystający z tych możliwości. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre towary wymagają specjalistycznego traktowania, z tego powodu też w ofercie mamy również transport chłodniczy międzynarodowy Wołomin, co pozwala na bezpieczne oraz zgodne z normami przewożenie, chociażby produktów spożywczych. Niezależnie od typu towarów za każdym razem zlecony transport Wołomin pozostanie na wysokim poziomie, a przy tym na czas. Całość można śledzić dzięki specjalistycznemu systemowi, który umożliwia też szybki odbiór całej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Wołomin

Od długiego czasu zajmujemy się przewozem powierzonych towarów. Przez ów czas stale ulepszaliśmy całą flotę, jak również systemy elektroniczne, które powodują, że transport międzynarodowy Wołomin jest sprawny, jak i na najwyższym poziomie. Zdecydowanie nie bez znaczenia będzie kadra ludzi, jaka troszczy się chociażby o to, by spedycja międzynarodowa Wołomin, a także na terenie kraju, realizowana była sprawnie oraz za każdym razem na czas. Tak ogromne doświadczenie, jak i ogromna wiedza umożliwiają naszej firmie także na oferowanie atrakcyjnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Wołomin
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Wołomin
Wybierz miasto