SPEDYCJA Wołomin - Firma transportowa w Wołominie

Zadzwoń: 578-915-425

firma transportowa

Wołomin - SPEDYCJAOferta

transport międzynarodowy - Wołomin

TRANSCO Polska Sp. z o.o.

TRANSCO Polska Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez niemiecką spółę matkę TRANSCO Süd Internationale Transporte z Singen i do dziś pozostaje stuprocentową spółką córką Grupy TRANSCO. TRANSCO Süd Internationale Transporte posiada swoje oddziały w Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Anglii i Polsce. TRANSCO Polska Sp. z o.o. to średniej wielkości spedycja dysponująca własną agencją celną obsługującą przewozy międzynarodowe i europejskie. Działamy na terenie całej Europy. Realizujemy przewozy zarówno pojedynczych palet, jak i ładunków całopojazdowych. TRANSCO Polska Sp. z o.o jest właścicielem serwisu TRANS-EURO który jest naszą ofertą dla klinetów z całej Polski i w każdym mieście. Wszelkie usługi oferowane w seriwsie TRANS-EURO wykonywane będą przez TRANSCO Polska Sp. z o.o - Zapraszamy do współpracy.

firma transportowa - Trans-Euro - Wołomin

Bezpieczny oraz terminowy transport towarów to jedno z ważniejszych kryterium dla każdego przedsiębiorcy. Nasza firma zapewnia usługi transportowe Wołomin na najwyższym poziomie. Możliwe stało się to po pierwsze w związku z tym, iż mamy ogromne doświadczenie w owej dziedzinie, a przy tym jedynie maksymalnie sprawną oraz nowoczesną flotę pojazdów jak również profesjonalną kadrę ludzi. Wszystko to sprawia, że w naszym przypadku tak transport krajowy Wołomin, jak i zagraniczny, robione są w pełni ekspresowo, a przy tym bezpiecznie. Jednym słowem możemy poszczycić się niewielką szkodowością, jak i profesjonalnym ubezpieczeniem OC przewoźnika, jakie ochrania przewożone towary. Profesjonalny system gwarantuje pełne śledzenie transportu, jak również na ekspresowy i sprawny odbiór wszelkich dokumentów związanych ze świadczoną poprzez naszą firmę usługą. Solidna flota wozów gwarantuje transport drogowy Wołomin na dobrym poziomie. Mało tego, mamy zróżnicowane, pod kątem pojemności, naczepy, co gwarantuje pełne przystosowanie usługi do osobistych wymagań naszych klientów. Tak transport, jak również logistyka, a także spedycja Wołomin prowadzone są przez profesjonalnych pracowników, jacy mogą pomóc w dobraniu usługi do danych potrzeb. Wszelkich informacji i wyjaśnień udzielają pracownicy w centrum obsługi naszych klientów, gdzie każda osoba może w razie pytań się zgłosić. Atrakcyjne warunki cenowe gwarantowane są zarówno stałym zleceniodawcom, jak i osobom wybierającym nasze usługi transportowe Wołomin, jako okazjonalne zlecenie.

spedycja międzynarodowa - Trans-Euro - Wołomin

Dziś dużo przedsiębiorstw oferuje podobne usługi, lecz dla zleceniodawcy z pewnością największe znaczenie ma jakość oraz sprawność realizowanych usług. Dlatego właśnie profesjonalna firma spedycyjna Wołomin doskonale nadaje się do zrealizowania wszystkich prac związanych z transportowaniem produktów, będzie dotyczyło to zarówno dostaw na obszarze naszego kraju, jak również za granicą. Jakość oferowanych usług wynika po pierwsze z wieloletniego doświadczenia, profesjonalnej floty pojazdów, jak również wykwalifikowanych ludzi. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Wołomin. Na każdym etapie służymy wsparciem oraz doradzamy w sprawie przygotowania odpowiedniego pojazdu oraz czasu. Z tego powodu jesteśmy w stanie zagwarantować, że przekazane nam dobra zostaną dowiezione na czas i bez uszkodzeń. Pomimo tego że jak wiadomo, mimo iż posiadamy niską szkodowość, to jednakże nie w każdym przypadku da się uniknąć uszkodzeń. Dlatego też profesjonalna firma transportowa Wołomin ma pełne OC przewoźnika, które w razie nieszczęścia pokryje wszystkie koszty i straty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, niezależnie od tego, czy będzie to regularny zleceniodawca, albo też przedsiębiorca jednorazowo korzystający z tych możliwości. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektóre towary wymagają specjalistycznego traktowania, z tego powodu też w ofercie mamy również transport chłodniczy międzynarodowy Wołomin, co pozwala na bezpieczne oraz zgodne z normami przewożenie, chociażby produktów spożywczych. Niezależnie od typu towarów za każdym razem zlecony transport Wołomin pozostanie na wysokim poziomie, a przy tym na czas. Całość można śledzić dzięki specjalistycznemu systemowi, który umożliwia też szybki odbiór całej dokumentacji.

Nasza misja

spedycja międzynarodowa - Wołomin

Od długiego czasu zajmujemy się przewozem powierzonych towarów. Przez ów czas stale ulepszaliśmy całą flotę, jak również systemy elektroniczne, które powodują, że transport międzynarodowy Wołomin jest sprawny, jak i na najwyższym poziomie. Zdecydowanie nie bez znaczenia będzie kadra ludzi, jaka troszczy się chociażby o to, by spedycja międzynarodowa Wołomin, a także na terenie kraju, realizowana była sprawnie oraz za każdym razem na czas. Tak ogromne doświadczenie, jak i ogromna wiedza umożliwiają naszej firmie także na oferowanie atrakcyjnej ceny.

Kontakt

transport międzynarodowy - Wołomin

Wyślij wiadomość:

Dane kontaktowe

578 915 425

spedycja@trans-euro.pl

Wołomin

Akceptujemy płatności kartą:

Wybierz miastoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©