e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Kętrzyn

Firma transportowa

Kętrzyn - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kętrzyn

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Kętrzyn
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Kętrzyn

Sprawy spedycyjne w przedsiębiorstwach zawsze muszą być realizowane przez dobrych pracowników. Jest to sprawa niesłychanie istotna, jaka będzie miała duży wpływ na wydajność działania każdego biznesu. Kiedy dostawy przywożone są nieterminowo, a sporo towarów ulega uszkodzeniu w czasie przewozu to przedsiębiorstwo traci nie jedynie na finansach, jednak również na swoim dobrym wizerunku. Nasza firma transportowa Kętrzyn fachowo jednakże zatroszczy się o to, żeby do tego typu sytuacji nigdy nie dochodziło. Naturalnie nie tylko mamy grupę świetnych specjalistów, ale również posiadamy odpowiednie narzędzia do przygotowywania transportów, jak również dobre pojazdy. Możemy zająć się tym samym nie tylko samą spedycją Kętrzyn, jednak też szeroko zakrojonymi zadaniami związanymi z logistyką, gwarantując fachowe podejście oraz konkurencyjne warunki cenowe. Wykonujemy zarówno transport krajowy Kętrzyn, jak i taki zagraniczny, gwarantując najmniejszy możliwy poziom szkodowości. Ważnym jest oczywiście posiadanie wszelkich wymaganych ubezpieczeń oc. Dzięki nim nasi klienci mogą czuć się niezwykle bezpiecznie. Gdy tylko dojdzie do uszkodzenia produktów, to ubezpieczenie na pewno w pełni będzie pokrywało straty. Wykonujemy także transport chłodniczy międzynarodowy Kętrzyn, zawsze dopasowując się do potrzeb Klientów. Będziemy firmą elastyczną, jaka sprosta wszystkim potrzebom, a szczegóły naszych usług można chociażby dzisiaj bardzo skrupulatnie sprawdzić, kontaktując się z profesjonalnymi pracownikami. Jesteśmy przekonani o tym, iż z tą ofertą praktycznie każda firma może niezwykle dynamicznie się rozwijać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Kętrzyn

W szczególności firmy bardzo rozproszone, zakłady produkcyjne albo sieci handlowe muszą zadbać o to, by transport samochodowy Kętrzyn funkcjonował bardzo efektywnie w dowolnych warunkach. Przyjmowanie profesjonalnych kierowców oraz inwestycje w solidną flotę wozów ciężarowych to za mało, aby dostać gwarancję sprawności transportu. Ważne jest tutaj odpowiednie zarządzanie zadaniami logistycznymi, opieranie się o najnowsze standardy oraz korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań. To dokładnie przez to usługi transportowe Kętrzyn warto przekazać tej firmie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Kętrzyn. Będziemy mogli naturalnie pochwalić się dużym doświadczeniem, ale też i ogromnym gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów, jacy już skorzystali z tych usług. Dla nas tak spedycja międzynarodowa Kętrzyn, jak i taka lokalna po kraju, nie będzie jakimkolwiek problemem. Będziemy zawsze doskonale przygotowani do swej pracy, staramy się gwarantować przejrzystość wykonywania naszych usług, a do tego oczywiście oferować konkurencyjne oferty cenowe. Transport Kętrzyn dedykowany będzie zarówno takim firmom, które oczekują wyłącznie pojedynczych dostaw, jak i przedsiębiorcom chcącym współpracować z naszą firmą na dłuższy czas przy regularnych dostawach na ogromną skalę. Usługi transportowe Kętrzyn wykonywane przez nas mogą sprostać potrzebom nawet naprawdę wymagających klientów. Nasi pracownicy z przyjemnością wyjaśnią szczegóły oferty, mogą zająć się naszykowaniem cennika i po pierwsze zapewnią dużo własnych rozwiązań, dzięki którym spedycja w każdej firmie będzie faktycznie sprawnie działała.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Kętrzyn

Staraliśmy się zbudować firmę, która w głównej mierze wyprowadzi transport międzynarodowy Kętrzyn na zupełnie nowy poziom, realizując dobre usługi za niską cenę. Taką najistotniejszą misją jest dostarczanie usług uczciwych, fachowych, bezpiecznych i niedrogich jednocześnie, co byliśmy w stanie zrealizować. Firma spedycyjna Kętrzyn posiada zespół najdoskonalszych na rynku ludzi oraz umie niesłychanie elastycznie przystosować się do prywatnych wymagań. Zachęcamy gorąco do współpracowania z nami.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Kętrzyn
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Kętrzyn
Wybierz miasto