e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Łuków

Firma transportowa

Łuków - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łuków

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Łuków
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Łuków

Sprawna logistyka w licznych firmach odgrywa zdecydowanie dużą rolę. To dzięki w pełni poprawnie realizowanym dostawom będzie można się dynamicznie rozwijać oraz zapewniać wszystkim klientom ofertę na coraz doskonalszym poziomie. Żeby tak dokładnie się stało najlepiej współpracować z profesjonalistami, jacy całościowo zajmą się przewozami i do nich na pewno zalicza się nasza firma. Nasza niezwykle doświadczona firma transportowa Łuków posiada na swoim koncie mnóstwo sukcesów a także może pochwalić się sporą bazą niesłychanie usatysfakcjonowanych klientów. Spedycja Łuków nie będzie miała dla naszych pracowników jakichkolwiek tajemnic i trudnimy się przewozami tak na obszarze Polski, jak również poza jego granicami, za każdym razem gwarantując wysoką terminowość. Nasze możliwości z pewnością wyróżnia także naprawdę mały poziom szkodowości. Naturalnie nie tylko realizujemy inwestycje w dobre pojazdy, ale przede wszystkim zatrudniamy profesjonalnych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo realizowanej dostawy, niezależnie od tego, na jakich odległościach będzie ona realizowana. Transport Łuków jest maksymalnie bezpieczny z tą ofertą też przez to, iż posiadamy pełne pakiety ubezpieczeń OC. Nawet jeżeli wydarzy się coś niedobrego to będziemy mogli zapewnić wszystkim naszym partnerom, iż nie stracą oni swoich pieniędzy. Wykonujemy każdy typ transportu, w tym transport chłodniczy Łuków, mając świetnie do tego celu przystosowane pojazdy. Naszą ogromną zaletą jest elastyczność, a zatem indywidualne nastawienie do każdej osoby. Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą, wyjaśnimy wszystkie szczegóły i w pełni omówimy koszty wszystkich usług.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Łuków

Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że bardzo ciężko będzie się dziś zdecydować na usługi danej firmy, bowiem posiadamy obawy powiązane z terminowością transportu albo również z ich bezpieczeństwem. Sporo przedsiębiorców poszukuje dodatkowo wsparcia kompleksowego, a zatem naturalnie nie tylko wykonywania transportu, jednak również zarządzania całą logistyką, jaka w przypadku wielkich firm będzie mogła być mocno skomplikowana. W tym przypadku transport międzynarodowy Łuków, jak i taki krajowy, jest wykonywany w oparciu o najnowsze standardy. Profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta zajmując się nie tylko samymi transportami, jednak również szeroko zakrojoną logistyką. Usługi transportowe Łuków jesteśmy w stanie naprawdę skrupulatnie planować mając grupę profesjonalnych pracowników oraz specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania dostawami. Nasza firma spedycyjna Łuków dokłada dużych starań, żeby sprostać potrzebom każdego klienta i naprawdę rzetelnie przystosować się do konkretnych preferencji. Zawsze wszystkie usługi Łuków są świetnie ubezpieczone. Mimo tego, iż odsetek szkód pozostaje w naszym przypadku wręcz minimalny, to jednak mamy kompletne polisy przewoźnika, dzięki którym wszyscy klienci jednym słowem mogą poczuć się naprawdę bezpiecznie. Opłaca się powierzyć naszej firmie takie prace także z racji cen. Jedynie u nas będzie można liczyć na wyjątkowo atrakcyjne ceny przy zagwarantowaniu najwyższych standardów realizacji usług. Żeby w pełni przekonać się o fakcie, że warto okazać nam zaufanie, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie zapytania i zapewnimy swoje specjalistyczne wsparcie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Łuków

Już na starcie naszą misją było to, żeby zarówno transport krajowy Łuków, jak i ów na skalę zagraniczną, nie powodował żadnych trudności, pozostawał zrozumiały dla klientów oraz równocześnie efektywny. Byliśmy w stanie wykonać takie cele przede wszystkim dzięki postawieniu na solidny zespół naszych pracowników i nieustannemu inwestowaniu w siebie. Spedycja międzynarodowa Łuków, bądź również krajowa, jest przystosowana do potrzeb danego klienta, natomiast koszty usług naturalnie będą na wyjątkowo przystępnym poziomie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Łuków
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Łuków
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie