e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Dąbrowa Górnicza

Firma transportowa

Dąbrowa Górnicza - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Dąbrowa Górnicza
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Dąbrowa Górnicza

Niezależnie od typu towarów zdecydowanie będą musiały być w profesjonalny sposób transportowane. Jedynie to będzie mogło zapewnić dowiezienie ich w perfekcyjnym stanie, jak również w określonym terminie. Nasza firma świadczy usługi transportowe Dąbrowa Górnicza na najwyższym poziomie, tym samym jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi dostarczenie o czasie, a także w atrakcyjnej cenie. Wpływ na to będzie miało w głównej mierze nasze wieloletnie doświadczenie, które umożliwiło naszej firmie zdobyć potrzebną wiedzę na temat transportu a także logistyki. Dotyczy to zarówno transportu zagranicznego, jak i lokalnego. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektóre towary wymagają odpowiedniego traktowania w czasie transport. W związku z tym właśnie w naszej ofercie znaleźć można również transport chłodniczy międzynarodowy Dąbrowa Górnicza, co umożliwia naszej firmie na transportowanie nawet niezwykle wymagających oraz szybko psujących się towarów. Wykwalifikowana kadra dba o to, by tak planowanie logistyki, jak i spedycja międzynarodowa Dąbrowa Górnicza odbywały się całkowicie wydajnie, co bezpośrednio przełoży się na punktualne dowiezienie produktów. Wpływ na to ma też profesjonalna flota wozów i profesjonalni i doświadczeni kierowcy. To właśnie z tego powodu transport międzynarodowy Dąbrowa Górnicza, jak również krajowy, w naszym wykonaniu jest sprawny, bezpieczny, a także na świetnym poziomie. Mało tego, do każdej osoby będziemy podchodzić indywidualnie, przez co przewozy międzynarodowe Dąbrowa Górnicza mogą odbywać się ekspresowo oraz zgodnie z preferencjami klienta. Koszt tego transportu w naszym przypadku także będzie uczciwy, a oczywiście konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Dąbrowa Górnicza

Potrzeba przewozu towarów powoduje, iż wielu przedsiębiorców szuka przedsiębiorstw trudniących się logistyką i transportem. Dotyczy to nie tylko przewozów na obszarze Polski, ale też poza jego granicami. Z powodu mnogości przedsiębiorstw świadczących tego typu prace trudno jest wyszukać ową właściwą. Nie mniej jednak sami wyróżniamy się na ich tle przede wszystkim jakością świadczonych usług, jak również ich dobrą ceną, która będzie gwarantowana za transport Dąbrowa Górnicza. Nasze wieloletnie doświadczenie w naszej branży powoduje, że zarówno transport krajowy Dąbrowa Górnicza, jak i taki międzynarodowy, odbywa się sprawnie, bezpiecznie a także na doskonałym poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Dąbrowa Górnicza. Możliwe będzie to też dzięki doskonałej flocie wozów, jak również doświadczeniu wszystkich kierowców. To również będzie wpływało na to, że wyróżniamy się niewielką szkodowością. Oczywistym jest, iż nie za każdym razem będzie można uniknąć usterek, w związku z czym mamy ubezpieczenia przewoźnika, które w razie nieszczęśliwego wypadku będzie pokrywało powstałe u naszych klientów straty. Nasza firma spedycyjna Dąbrowa Górnicza zajmuje się całościowo usługami związanymi z dostawami, w związku z czym staramy się perfekcyjnie przystosować trasę i czas transportu, aby sprawnie realizować usługi. Oprócz tego, dla każdego klienta mamy przygotowaną umowę na przejrzystych warunkach. Dotyczy to tak klientów chcących skorzystać jednorazowo z tych usług, jak i tych, którzy będą mieli ciągłe zlecenia. Z racji tego że staramy się perfekcyjnie wykonywać swoje usługi, by sprostać wszystkim wymaganiom, to transport chłodniczy Dąbrowa Górnicza też znajduje się w naszej usłudze.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Dąbrowa Górnicza

Nasza firma transportowa Dąbrowa Górnicza trudni się transportem towarów na obszarze kraju, jak i poza jego granicami. Nieustannie poprawiamy kwalifikacje i ulepszamy sprzęt, aby spedycja Dąbrowa Górnicza oraz logistyka realizowane były na wysokim poziomie. Staramy się również przedstawiać naszym klientom przejrzyste umowy na jasnych warunkach. Mało tego, zapewniamy usługi w konkurencyjnych cenach, co nie wpływa źle na klasę naszej usługi. Duży wpływ na zadowalanie klientów ma też indywidualne nastawienie do każdego powierzonego nam zlecenia.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Dąbrowa Górnicza
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Dąbrowa Górnicza
Wybierz miasto