e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Jasło

Firma transportowa

Jasło - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jasło

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Jasło
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Jasło

W różnorodnych firmach do efektywnego funkcjonowania potrzebny jest transport różnorodnych towarów. Nie w każdym przypadku będzie to proste dla danej firmy, a więc niekiedy owo zadanie powinno zostać zlecone firmie zewnętrznej. W tego typu sytuacji bardzo istotne będzie, by usługa związana z dostawami pozostawała na wysokim poziomie. Ta firma transportowa Jasło trudni się transportem produktów tak na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje pełne świadczenie pomocy na najdoskonalszym poziomie, jak i w bardzo konkurencyjnej cenie. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest także profesjonalna i doświadczona kadra ludzi, jaka dba o to, by transport międzynarodowy Jasło był wykonywany w zgodzie z wszelkimi standardami oraz przepisami. W takiej branży bardzo istotna jest dobra organizacja pracy, co pozwala na dostarczenie towarów zawsze na czas. Z tego powodu też zarówno spedycja międzynarodowa Jasło, jak również skomplikowana logistyka jest u nas na najwyższym poziomie, co może zapewnić naszym klientom po pierwsze solidność zrealizowania powierzonych nam prac. Przykładamy także ogromną wagę do tego, by prowadzone przez naszą firmę przewozy międzynarodowe Jasło wyróżniały się małą szkodowością, przez co zapewniamy gwarancję, że powierzone naszej firmie produkty zdecydowanie nie ulegną uszkodzeniom w czasie dostaw. Mimo to kolejnym zabezpieczeniem jest pełne ubezpieczenie OC przewoźnika, jakie opłacamy. Wszystko to sprawia, że realizowane przez nas opcje są konkurencyjne pod kątem jakości, szybkości funkcjonowania, jak i wszystkich kosztów, jakie mogą być z tym związane.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Jasło

Dużo czynników ma wpływ na wybranie odpowiedniego partnera biznesowego. W głównej mierze ważne będą jego możliwości a także klasa realizowanych usług. Jeśli chodzi o naszą firmę, to zarówno transport Jasło, jak również i logistyka realizowane są na dobrym poziomie. Osiągalne jest to na przykład dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w naszej branży, bowiem w ten sposób możemy dopasować typ usługi do oczekiwań naszych klientów. Jeżeli chodzi o transport samochodowy Jasło zarówno ten zagraniczny, jak i polski, to naprawdę ważna jest punktualność. Dlatego właśnie profesjonalna kadra pracowników dba o odpowiednią logistykę, dzięki czemu wszystko jest organizowane w taki sposób, aby każdy z klientów otrzymał transport o czasie. Nowoczesne oraz całkowicie sprawne samochody również wpływają na nasze usługi transportowe Jasło, a konkretnie na ich jakość i szybkość. Mamy świadomość tego, iż niektóre z towarów wymagają specjalnego traktowania w czasie ich przewozu. W związku z tym w tej ofercie znajduje się również transport chłodniczy międzynarodowy Jasło, który zapewnia między innymi transportowanie towarów spożywczych. Oprócz tego, profesjonalna firma spedycyjna Jasło mimo wysokiej klasy realizowanych usług zapewnia je naszym klientom w naprawdę przystępnych i konkurencyjnych cenach. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Jasło. Na każdym etapie wykonywanego zadania troszczymy się o przekazane nam produkty, co wyróżnia naszą ofertę niewielką szkodowością. Bez wątpienia będzie miało to także znaczenie w czasie wyboru usługodawcy. Z taką samą precyzją i zaangażowaniem będziemy podchodzić do dowolnego zadania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jasło

Stale ulepszamy swoją flotę, co umożliwia oferowanie usług na najlepszym poziomie. Staramy się, aby transport krajowy Jasło był realizowany szybko i z troską o przekazany nam towar, i to samo dotyczy transportów międzynarodowych. Wykwalifikowana kadra pracowników troszczy się również o to, żeby spedycja Jasło odbywała się na przejrzystych i uczciwych warunkach. Przykładamy sporą wagę do jakości, co będzie wpływało też na poziom bezpieczeństwa transportowanych towarów. Z tego powodu między innymi wyróżniamy się niewielką szkodowością.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Jasło
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Jasło
Wybierz miasto