e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Świebodzin

Firma transportowa

Świebodzin - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świebodzin

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Świebodzin
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Świebodzin

Szybkość funkcjonowania wielu firm w dużej mierze bardzo zależy od dobrej logistyki dostaw. Prowadząc rozproszoną firmę lub mając biznes typowo handlowy warto korzystać z wsparcia profesjonalistów, jacy mogą zająć się pracami spedycyjnymi. W naszym przypadku spedycja Świebodzin realizowana będzie nie tylko sprawnie i w zgodzie z najlepszymi standardami, lecz również dodatkowo za bardzo rozsądne pieniądze. Jesteśmy firmą, która zawsze profesjonalnie podchodziła do własnej pracy, realizując inwestycje w nowoczesne oprogramowanie spedycyjne, dobre wozy a także w zespół profesjonalnych pracowników. Transport drogowy Świebodzin realizujemy zarówno na obszarze Polski, jak również poza jego granicami. Dla nas nie ma wyzwań, z jakimi nie możemy sobie poradzić. Mamy nawet specjalistyczne naczepy, z których wykorzystaniem ekspresowo wykonujemy transport chłodniczy Świebodzin. Aby sprawdzić ogromne możliwości warto już dzisiaj skontaktować się z świetnymi konsultantami. Solidna firma spedycyjna Świebodzin naprawdę indywidualnie zawsze podchodzi do każdego swojego klienta. Możemy zająć się naturalnie nie tylko samym przewozem, lecz także szeroko zakrojoną logistyką, w zgodzie z dzisiaj obowiązującymi standardami. Tym samym transport Świebodzin w każdym przypadku dojedzie na czas, ryzyko zniszczenia będzie minimalne, a cena zawsze naprawdę konkurencyjna. Z naszą pomocą dowolna firma będzie mogła się niezwykle sprawnie rozwijać. Zajmiemy się logistyką, spedycją oraz w każdym przypadku zapewnimy własne wsparcie, dzięki któremu dowolna firma będzie pracowała o wiele efektywniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Świebodzin

Przedsiębiorcy prowadzący biznesy o niezwykle szerokim zasięgu bez wątpienia świetnie wiedzą, jak ważne staje się szybkie wykonywanie transportów. Dla nas transport międzynarodowy Świebodzin nie będzie miał jakichkolwiek tajemnic i z tego powodu warto nam okazać zaufanie. Pozostajemy zespołem fachowców zatrudniających najlepszych pracowników w branży. Mamy do tego rozwiniętą flotę pojazdów, jakie prowadzone są przez świetnych kierowców. Warto skorzystać z takiej pomocy jednak również przez to, że firma transportowa Świebodzin będzie mogła pochwalić się niezwykle niską szkodowością dostaw, również kiedy są one realizowane na naprawdę odległych trasach. Naturalnie niewielkie ryzyko zniszczenia towaru nie oznacza, że zupełnie zapominamy o ubezpieczeniach OC. Mamy kompletne ubezpieczenia OC na niezwykle wysokie wartości, dzięki jakim w sytuacji poważnych problemów nasi klienci mogą liczyć na całkowite odszkodowania finansowe. Naturalnie identycznie szybko i rzetelnie jest u nas realizowany transport krajowy Świebodzin. Posiadamy świetnie systemy do planowania dostaw, systemy gwarantujące szybkie przesyłanie dokumentacji oraz kontrolowanie spedycji na każdym jej etapie. Najlepszym sposobem na to, by obejrzeć jak funkcjonuje transport samochodowy Świebodzin w naszym przypadku jest oczywiście skontaktowanie się z świetnymi konsultantami. W czasie kontaktu udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, zaoferujemy własne rozwiązania, a przy tym opracujemy atrakcyjną wycenę oferty. Zacznij od kontaktu z naszą firmą już teraz oraz sprawdź nasze bardzo ogromne możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świebodzin

Od samego początku staramy się, jak tylko jesteśmy w stanie, aby gwarantować możliwości na najdoskonalszym możliwym poziomie. W ten sposób spedycja międzynarodowa Świebodzin z tą ofertą jest nie tylko szybka i zdecydowanie bezproblemowa, ale także stosunkowo niedroga. W każdym przypadku bardzo staramy się, aby usługi transportowe Świebodzin dopasować do prywatnych potrzeb. Stawialiśmy dodatkowo na dynamiczny rozwój, realizując inwestycje w specjalistyczne narzędzia i doskonałe pojazdy, a przy tym zatrudniając najlepszych na rynku pracowników.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Świebodzin
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Świebodzin
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie