e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Zgierz

Firma transportowa

Zgierz - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zgierz

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Zgierz
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Zgierz

Każdy biznesmen mający naprawdę rozbudowaną firmę handlową lub produkcyjną doskonale ma świadomość tego, jak ważna jest terminowość dostaw a także gwarancja, że wszelkie produkty dotrą oczywiście niezniszczone. Posiadając świadomość faktu, jak wysokie wymagania stawiane są przed przedsiębiorstwami świadczącymi wsparcie w zakresie spedycji Zgierz staramy się, perfekcyjnie przystosować do dzisiejszych potrzeb oraz zapewniać dzięki temu usługi na niezwykle dobrym poziomie. Wykonujemy w naszej firmie nie tylko transport krajowy Zgierz, jednak też zakrojony na dużą, międzynarodową skalę, posiadając duży zespół świetnych kierowców i bardzo solidne wozy. Będziemy mogli podjąć się dowolnego zlecenia, oferując także transport chłodniczy międzynarodowy Zgierz w taki sposób, aby towary absolutnie nie docierały do miejsca docelowego popsute. Mamy ekipę fachowców oraz dobre oprogramowanie do zarządzania oraz przygotowywania logistyki. Nasza firma transportowa Zgierz posiada dodatkowo oprogramowanie, dzięki jakiemu będzie mogła szybko wysłać wszystkie potwierdzenia po realizacji dostawy. Naturalnie każdy przewóz w tym przypadku charakteryzuje się małą szkodowością, jednak do tego doskonale się ubezpieczamy. Pełne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika sprawia, iż każdy z naszych klientów będzie mógł być pewny, że w razie problemów nie poniesie strat finansowych. Zapraszamy do dokładnego poznania wszystkich usług na dostawy i spedycję Zgierz. W czasie kontaktu telefonicznego z radością wyjaśnimy wszelkie szczegóły powiązane z tą pracą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Zgierz

Opłaca się korzystać z usług specjalistów przede wszystkim z tego powodu, że od szybkości dostaw często zależeć będzie to, czy firma będzie w stanie efektywnie się rozwijać. W naszej firmie usługi transportowe Zgierz wykonywane są w oparciu o duże doświadczenie oraz wiedzę na temat preferencji obecnego biznesu. Chcemy się za każdym razem dopasować do każdego zlecenia, podchodząc indywidualnie do swoich klientów i gwarantując im satysfakcjonujące rozwiązania. Pomimo naprawdę fachowego nastawienia transport Zgierz z tą pomocą nie wiąże się z ogromnymi wydatkami. Jesteśmy świetnie zorganizowani, możemy zająć się nie tylko spedycją, jednak i zadaniami logistycznymi, dzięki czemu możemy ograniczać koszty transportu przy jednoczesnym utrzymaniu jego regularności oraz terminowości. Dla nas nie stanie się wyzwaniem także spedycja międzynarodowa Zgierz, bez znaczenia dla jej skali i od faktu, jakiego rodzaju produkty mają być przewożone transportami. W pełni poprawnie wykonywany transport samochodowy Zgierz to gwarancję, iż w każdym przypadku dostawa dotrze na czas. Usługi dedykujemy zarówno firmom, jakie poszukują rzetelnego partnera do współpracy, jak i tym biznesmenom, którzy tylko czasem mają poważniejsze ilości towaru do przewiezienia. W każdym przypadku przystosujemy się do indywidualnych preferencji oraz już podczas pierwszego kontaktu zaoferujemy najlepsze rozwiązania, skrupulatnie opiszemy własne usługi i zaczniemy zajmować się logistyką. Zapraszamy do skontaktowania się z tymi konsultantami. Naprawdę szybko przekonamy każdego o tym, iż faktycznie warto okazać zaufanie naszej firmie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Zgierz

Zdecydowanie nie jesteśmy firmą, która stawia ponad jakość wykonywania usług własne zarobki. Staramy się realizować zadania na transport międzynarodowy Zgierz, lub krajowy, zgodnie z dzisiejszymi standardami. Najważniejszą misją jest ułatwianie procesu spedycji i logistyki w dowolnej firmie, niezależnie od jej formy działania. Firma spedycyjna Zgierz postawiła na regularny rozwój, realizując inwestycje w solidną flotę pojazdów i dobre systemy służące do zarządzania przewozami. Nie jest nam obojętne też doświadczenie ludzi, którzy naprawdę często przechodzą profesjonalne szkolenia.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Zgierz
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Zgierz
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie