e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Żary

Firma transportowa

Żary - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Żary

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Żary
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Żary

Szybkość funkcjonowania licznych firm w ogromnej mierze bardzo zależy od odpowiedniej logistyki transportu. Prowadząc rozproszoną firmę bądź posiadając biznes o charakterze handlowym należy korzystać z wsparcia specjalistów, jacy mogą zająć się pracami spedycyjnymi. W naszym przypadku spedycja Żary realizowana jest nie tylko szybko i w zgodzie z najnowszymi standardami, lecz również dodatkowo za niezwykle niewielkie pieniądze. Jesteśmy firmą, jaka zawsze rzetelnie podchodziła do swojej pracy, inwestując w nowoczesne oprogramowanie spedycyjne, najlepsze wozy a także w ekipę doświadczonych pracowników. Transport drogowy Żary wykonujemy tak na obszarze Polski, jak również poza jego granicami. Dla nas nie będzie wyzwań, z jakimi nie możemy sobie poradzić. Mamy również profesjonalne przyczepy, z jakich wykorzystaniem szybko wykonujemy transport chłodniczy Żary. Aby sprawdzić nasze możliwości warto już dzisiaj skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami. Solidna firma spedycyjna Żary w pełni indywidualnie zawsze podchodzi do każdego swojego klienta. Trudnimy się nie tylko samym transportem, lecz też szeroko zakrojoną logistyką, w zgodzie z dziś obowiązującymi standardami. W ten sposób transport Żary w każdym przypadku dotrze na czas, ryzyko uszkodzenia będzie minimalne, a cena nieustannie naprawdę atrakcyjna. Z nami dowolna firma będzie mogła się niezwykle efektywnie rozwijać. Zajmiemy się zadaniami logistycznymi, spedycją oraz za każdym razem zapewnimy własne wsparcie, dzięki któremu dowolna firma będzie działała sporo efektywniej.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Żary

Przedsiębiorcy mający biznesy o niezwykle dużym zasięgu z całą pewnością doskonale wiedzą, jak istotne jest sprawne wykonywanie transportów. Dla nas transport międzynarodowy Żary nie ma jakichkolwiek tajemnic i z tego powodu warto nam okazać zaufanie. Pozostajemy zespołem profesjonalistów mających najlepszych ludzi w branży. Mamy dodatkowo rozwiniętą bazę samochodów, które prowadzone są przez profesjonalnych pracowników. Opłaca się skorzystać z tej pomocy jednakże także w związku z tym, iż firma transportowa Żary będzie mogła poszczycić się bardzo niewielką szkodowością dostaw, nawet jeśli są one realizowane na niezwykle dalekich trasach. Oczywiście małe ryzyko uszkodzenia towaru nie będzie oznaczało, iż absolutnie zapominamy o ubezpieczeniach OC. Mamy duże ubezpieczenia OC na naprawdę wysokie wartości, dzięki jakim w sytuacji jakichkolwiek problemów nasi klienci będą mogli liczyć na duże odszkodowania finansowe. Oczywiście identycznie sprawnie oraz fachowo będzie u nas zapewniany transport krajowy Żary. Mamy nowoczesne systemy do planowania transportu, systemy umożliwiające szybkie przesyłanie dokumentacji a także kontrolowanie spedycji na dowolnym jej etapie. Najrozsądniejszym wyjściem na to, aby obejrzeć w jaki sposób działa transport samochodowy Żary w naszym przypadku będzie oczywiście skontaktowanie się z świetnymi konsultantami. W trakcie kontaktu udzielimy wyjaśnień na wszelkie pytania, zapewnimy własne rozwiązania, jak i naszykujemy konkurencyjną wycenę oferty. Skontaktuj się z nami nawet teraz i poznaj nasze bardzo duże możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Żary

Już na starcie chcemy, jak tylko jesteśmy w stanie, aby zapewniać możliwości na najdoskonalszym możliwym poziomie. Tym samym spedycja międzynarodowa Żary z naszą usługą będzie nie tylko efektywna oraz zupełnie bezproblemowa, lecz również bardzo tania. Za każdym razem bardzo staramy się, żeby usługi transportowe Żary dopasować do osobistych preferencji. Stawialiśmy dodatkowo na szybki rozwój, inwestując w profesjonalne narzędzia i doskonałe pojazdy, a do tego zatrudniając najświetniejszych w branży ludzi.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Żary
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Żary
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie