e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Bytom

Firma transportowa

Bytom - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bytom

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Bytom
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Bytom

Dla niektórych przedsiębiorstw przewóz produktów jest niezbędny do całkowitego realizowania usług. Nie będzie oznaczało ten fakt bynajmniej, że samodzielnie będziemy zajmować się kompleksowym transportem. W tego typu sytuacji potrzebna staje się firma, dla jakiej przewozy międzynarodowe Bytom stanowią część usług. Nasza firma realizuje dokładnie tego typu usługi, a co więcej robimy je na bardzo wysokim poziomie. Wpływ na to ma w głównej mierze wieloletnie doświadczenie, jak i profesjonalna flota wozów, a także profesjonalny oraz fachowy personel. Z tego powodu zarówno logistyka jak i spedycja Bytom zapewniają wysoki poziom, przy równoczesnych atrakcyjnych cenach dla wszystkich klientów. Z racji tego że ogromną uwagę będziemy przykładać na jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług, to charakteryzujemy się niską szkodowością. Nasza firma zdaje sobie sprawę, z tego, iż transport międzynarodowy Bytom, jak i ten na obszarze naszego kraju, niesie ze sobą ryzyko zniszczenia towarów, z tego powodu właśnie posiadamy maksymalne ubezpieczenie odpowiedzialności przewoźnika, które w razie wypadku zwraca wszelkie powstałe koszty wszystkim klientom. Co więcej, spedycja międzynarodowa Bytom to duża odpowiedzialność także ze względu na czas, ponieważ wszelkie transporty mają własny termin, którego nasza profesjonalna firma zdecydowanie nie przekracza. Po prostu usługi transportowe Bytom, które świadczymy, to gwarancja jakości, punktualności oraz bezpieczeństwa, a wszystko to za naprawdę atrakcyjną oraz konkurencyjną cenę. Kolejną zaletą jest to, że do każdej osoby podchodzimy indywidualnie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Bytom

Stając przed musem wybrania firmy, jaka zajmie się usługą związaną z dostawami, sporo osób ma kłopot z znalezieniem tej właściwiej. Zatem z jakiego powodu warto wybrać dokładnie nasze usługi, o tym zaraz spróbujemy przekonać Państwa. Przede wszystkim profesjonalna firma spedycyjna Bytom trudni się takiego typu usługami już od wielu lat. W owym okresie zebraliśmy wymagane doświadczenie, co umożliwiło nam na ulepszenie jak również usprawnienie świadczonych usług. Mało tego, doświadczona kadra ludzi gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza firma transportowa Bytom do każdego klienta podchodzi indywidualnie, co pozwala na jak najodpowiedniejsze dobranie pojazdu oraz czasu a także trasy przewozu. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Bytom. Mamy świadomość tego, iż niektóre towary wymagają specjalnego traktowania w okresie transportu. W związku z tym właśnie w naszej ofercie znaleźć można też transport chłodniczy międzynarodowy Bytom. Bez znaczenia dla tego, czy świadczymy usługi stałemu klientowi, lub też jednorazowemu zleceniodawcy, za każdym razem realizujemy swoje prace dokładnie a także na dobrym poziomie. Dzięki temu wszystkiemu prowadzony przez nas transport Bytom odbywa się na jasnych oraz przejrzystych warunkach umowy, a przy tym w atrakcyjnych ofertach cenowych. Jest to na pewno istotne kryterium przy wyborze zleceniobiorcy. Wszystkie zainteresowane osoby gorąco zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z tą ofertą. W przypadku dodatkowych pytań, czy wątpliwości pracownicy z biura obsługi naszych klientów z przyjemnością odpowiedzą na wszystko. Będzie pozwalało to też na dopasowanie oferty do osobistych wymagań.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bytom

Sprawny, terminowy oraz maksymalnie bezpieczny transport towarów będzie niezwykle istotny dla każdego. Dlatego właśnie nasza firma stale zwiększa kwalifikacje a także unowocześnia własną flotę pojazdów. Tym samym tak spedycja Bytom, jak i planowanie logistyki pozostają na świetnym poziomie. Do dowolnego zlecenia będziemy podchodzić z równą starannością oraz uwagą, bez znaczenia dla tego, czy dotyczy to transportu na obszarze kraju, albo też za jego granicę. Troszczymy się też o zadowolenie własnych klientów, w związku z czym w naszym przypadku transport krajowy Bytom odbywa się w dobrych ofertach cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Bytom
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Bytom
Wybierz miasto