e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Piekary Śląskie

Firma transportowa

Piekary Śląskie - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piekary Śląskie

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Piekary Śląskie
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Piekary Śląskie

Odpowiednie zajmowanie się przewożeniem powierzonych produktów jest naprawdę ważne. Profesjonalna firma trudni się tymi rzeczami od wielu lat, a w owym okresie zdążyła zdobyć wymagane doświadczenie oraz wiedzę związaną z usługami. Dzięki temu tak transport międzynarodowy Pszczyna, jak również na obszarze polski, realizowany jest z troską oraz starannością. Profesjonalna flota pojazdów, jak również wykwalifikowana kadra kierowców spełnia ogromne oczekiwania każdej osoby. Na pewno dla licznych osób zdecydowanie nie bez zaznaczenia będzie też to, iż do minimum ograniczyliśmy sprawy formalne, natomiast umowa podpisywana z profesjonalną firmą będzie jasna oraz przejrzysta. Duża firma transportowa Pszczyna do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, co pozwala na jak najdoskonalsze dopasowanie pojemności pojazdu, a także trasy i czasu realizacji. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż niektóre produkty należy w bezpieczny sposób transportować, żeby zdecydowanie nie uległy uszkodzeniu lub też zepsuciu. W związku z tym oferta naszej firmy obejmuje również transport chłodniczy międzynarodowy Pszczyna, przez co możemy zajmować się choćby przewożeniem wszelkiego typu artykułów spożywczych. W tej ofercie tak logistyka, jak i spedycja Pszczyna organizowane są przez profesjonalnych i doświadczonych pracowników. Przekłada się to na jakość i szybkość realizowanych usług. Wiemy, jak ważne będzie dostarczanie produktów w wyznaczone miejsce o czasie, w związku z czym właśnie transport drogowy Pszczyna w wykonaniu naszej firmy jest zarządzany w taki sposób, by w każdym przypadku dotrzymywać wszystkich terminów.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Piekary Śląskie

Każdy z nas chce przekazać swoje towary jedynie profesjonalnym i uczciwym firmom. Z tego powodu będzie mogło okazać się, że ze względu na różne oferty ciężko wyszukać tę właściwą. Nasza firma spedycyjna Pszczyna od długiego czasu oferuje usługi powiązane z transportem, ale również i zarządzaniem logistyką. Z tego powodu posiadamy przede wszystkim ogromne doświadczenie, a także niezbędną wiedzę w zakresie owych prac. Zdecydowanie nie bez znaczenia bez wątpienia będzie także to, że w przypadku naszej firmy logistyka i spedycja Pszczyna realizowane są wyłącznie z zastosowaniem solidnych i maksymalnie sprawnych samochodów. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Pszczyna. W przypadku wielu klientów ogromne znaczenie będzie miała również cena, i my gwarantujemy atrakcyjny cennik. Nie mniej jednak przystępniejsza cena nie odbywa się kosztem jakości realizowanej usługi. Poza tym do minimum zmniejszyliśmy wszelkie formalności, co sprawia, że umowa jest uczciwa a także na atrakcyjnych warunkach. Zarządzamy też profesjonalnym systemem informatycznym który umożliwia śledzenie na żywo przekazanego naszej firmie towaru. System ten służy też do ekspresowego oraz wygodnego przesyłania dokumentacji do klienta natychmiast po zrealizowaniu przez naszych pracowników usługi. Z tego powodu spedycja międzynarodowa Pszczyna, a także lokalna, odbywa się naturalnie nie tylko sprawnie, jednak przede wszystkim pod całkowitą kontrolą naszych Klientów. Profesjonalni pracownicy oraz dobra flota wozów sprawiają, iż realizowany przez nas transport krajowy Pszczyna wyróżnia się niewielką szkodowością, lecz pomimo tego transportowane towary chronione są ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piekary Śląskie

Profesjonalna firma trudni się transportem od wielu lat. Mimo dużego doświadczenia staramy się nieustannie podnosić własne kompetencje, aby gwarantowany przez nas transport Pszczyna za każdym razem pozostawał na możliwie najlepszym poziomie. Z tego powodu właśnie postawiliśmy na zadowolenie swoich klientów. W naszej propozycji wszelkie usługi transportowe Pszczyna realizowane są przez nowoczesne i sprawne pojazdy, ale także przez profesjonalnych kierowców. Z tego powodu usługi realizowane są efektywnie oraz szybko, a jednocześnie zdecydowanie bezpiecznie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Piekary Śląskie
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Piekary Śląskie
Wybierz miasto