e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Świdnica

Firma transportowa

Świdnica - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świdnica

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Świdnica
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Świdnica

Terminowość, bezpieczeństwo, mała cena i prostota zarządzania to słowa klucze w przypadku wykonywania zadań transportu drogowego. Sprawna realizacja transportu ma wielkie znaczenie w licznych firmach i niejednokrotnie jest to bardzo duże wyzwanie logistyczne, które opłaca się pozostawić w naszych rękach. Profesjonalna firma spedycyjna Świdnica posiada nie tylko duże doświadczenie, ale również profesjonalne systemy do zarządzania transportem, wysokiej klasy flota wozów, fachowa kadra kierowców a także elastyczne nastawienie, dzięki jakiemu prosto przystosować ofertę do indywidualnych wymagań. Dla nas spedycja Świdnica nie będzie miała żadnych tajemnic, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale znamy potrzeby naszych Klientów. Realizujemy wszelkie zlecenia na dostawy na terenie kraju oraz poza jego granicami, zapewniając również profesjonalny oraz bardzo sprawny transport chłodniczy międzynarodowy Świdnica. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferując najlepszą jakość realizowania usług niezależnie od tego, czy transport Świdnica ma być wyłącznie okazjonalny bądź stały i regularny. Zarządzamy niezwykle profesjonalnym systemem do zarządzania logistyką i z tego powodu efektywnie planujemy dostawy w taki sposób, aby nasi klienci absolutnie nie doświadczali jakichkolwiek kłopotów z dostępnością produktów. Transport krajowy Świdnica, jak i międzynarodowy, oferowany jest zgodnie z najwyższymi standardami a także z użyciem samochodów spełniających wszelkie normy ekologiczne. By poznać w pełni nasze usługi, najlepiej jednym słowem skontaktować się z nami nawet w tej chwili.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Świdnica

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest odszukać dobrego partnera biznesowego, który fachowo zajmie się realizacją czynności transportowych. Błędne zarządzanie logistyką i ciągłe opóźnienia w transporcie są w stanie prowadzić do naprawdę wysokich wydatków i w efekcie znacząco utrudniać rozwój firmy. W naszym przypadku transport międzynarodowy Świdnica, oraz krajowy, za każdym razem wykonywany jest w oparciu o najlepsze standardy i duże doświadczenie. Warto korzystać z profesjonalnych usług w głównej mierze z racji tego, iż jako jedni z nielicznych oferujemy pełną terminowość dostaw przy równoczesnej bardzo niskiej szkodowości. Naturalnie realizując transport drogowy Świdnica nie będzie można w pełni uniknąć ryzyka uszkodzenia towaru. Nasza firma ma jednakże pełne ubezpieczenia OC przewoźnika, które zabezpieczają całkowicie nie tylko naszą firmę, jednak również wszystkich klientów. Usługi transportowe Świdnica na najwyższym poziomie to również dobre systemy do zarządzania zadaniami logistycznymi a także spedycją. Choćby dzięki nim gwarantujemy dotrzymywanie terminów oraz świetne rozplanowanie transportu, a przy tym zapewniamy ekspresowy zwrot dokumentacji po transporcie. Jesteśmy tutaj po to, żeby pomóc przedsiębiorcom w rozwoju oraz spełniać ich nieustannie powiększające się potrzeby coraz sprawniejszego oraz regularniejszego dowożenia produktów. Spedycja krajowa Świdnica oraz zagraniczna to w naszym przypadku też zrozumiałe umowy, a wszystkie szczegóły swoich możliwości z przyjemnością wytłumaczą doświadczeni pracownicy w trakcie kontaktu.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Świdnica

Jako doświadczona firma transportowa Świdnica w każdym przypadku staramy się, by zadowolić wszystkich naszych klientów a także elastycznie dopasować się do ich preferencji. Spedycja międzynarodowa Świdnica w naszym przypadku będzie efektem stałego zmierzania do spełnienia wymagań stale unowocześniającego się rynku. Transport zagraniczny Świdnica a także krajowy będą wykonywane z wykorzystaniem nowoczesnych pojazdów prowadzonych przed doświadczonych kierowców. Posiadamy nowoczesne systemy logistyczne a także spedycyjne, a przy tym za każdym razem oferujemy doskonałą przystępność ofert cenowych.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Świdnica
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Świdnica
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie