e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Aleksandrów Łódzki

Firma transportowa

Aleksandrów Łódzki - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Aleksandrów Łódzki

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Aleksandrów Łódzki
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Aleksandrów Łódzki

Przewóz i logistyka to w różnorodnych przedsiębiorstwach niezwykle ważne elementy, szczególnie gdy mamy dużą firmę handlową albo prowadzimy rozbudowaną sieć placówek handlowych. By skorzystać z dobrych usług, za które nie musimy płacić ogromnych pieniędzy, warto wybrać właśnie naszą firmę. Profesjonalna firma transportowa Aleksandrów Łódzki realizuje pełne usługi, zapewnia swoje fachowe wsparcie, jak i za każdym razem dopasowuje się do preferencji własnych klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, by zajmować się tak całą spedycją Aleksandrów Łódzki, jak również szeroko pojętą logistyką, zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Transport realizujemy w taki sposób, by dostawy dowożone były ekspresowo na czas w każde miejsce, niezależnie od ich skali i regularności. Obsługujemy naturalnie nie tylko transport krajowy Aleksandrów Łódzki, lecz także międzynarodowy, posiadając specjalistyczne naczepy też służące do przewozów chłodniczych Aleksandrów Łódzki. Jesteśmy firmą stawiającą zdecydowanie nie jedynie na szybkość funkcjonowania, ale również na doskonały poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Aleksandrów Łódzki cechuje niezwykle mała szkodowość, a przy tym posiadamy solidne systemy do monitorowania każdej dostawy i do szybkiego przesyłania dokumentów po przeprowadzeniu przewozu. Nasze oferty kierowane są naturalnie nie tylko do owych przedsiębiorstw, jakie potrzebują ciągłych dostaw różnych produktów. Możemy zająć się też drobnymi zleceniami na transport, niezależnie od ich wielkości, w każdym przypadku zapewniając doskonały poziom satysfakcji. Należy jedynie skontaktować się z nami, by poznać szczegóły usług oraz przekonać się na własnej skórze o fakcie, że opłaca się naszej firmie zaufać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Aleksandrów Łódzki

Pewnie zastanawiacie się Państwo, dlaczego to dokładnie tej firmie najrozsądniej okazać swoje zaufanie i co sprawia, że radujemy się tak dużym powodzeniem na rynku. Najważniejsze jest w naszej firmie na pewno to, iż tak transport międzynarodowy Aleksandrów Łódzki, jak również krajowy, prowadzony jest z zagwarantowaniem najlepszych standardów. Mamy świetnych kierowców, nowoczesny tabor wozów, pełne ubezpieczenia OC, jak i dobre systemy informatyczne, dzięki którym rzetelnie zajmujemy się też zadaniami logistycznymi. Pomimo tego że usługi transportowe Aleksandrów Łódzki w tym przypadku cechuje wyjątkowo niska szkodowość, to jednakże zdajemy sobie sprawę z tego, iż oczywiście będzie mogło dojść do różnorodnych zdarzeń losowych. Posiadamy jednak duże pakiety ubezpieczeń, które w przypadku problemów w pełni zrekompensują przedsiębiorcom powstałe straty. Firma transportowa Aleksandrów Łódzki nie boi się do tego żadnych prac. Podejmujemy się zarówno drobnych usług transportu i spedycji Aleksandrów Łódzki, jak i zajmujemy się zleceniami o wiele poważniejszymi, na ogromną skalę, w których bardzo ważna jest odpowiednia organizacja pracy. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dostosowując usługi do danych potrzeb i jednocześnie za każdym razem zapewniając przystępne warunki cenowe. Warto przekonać się na własnej skórze chociażby dzisiaj o fakcie, iż ta firma spedycyjna Aleksandrów Łódzki zostanie idealnym partnerem biznesowym, dzięki jakiemu szybki rozwój przedsiębiorstwa okaże się faktem. Zachęcamy do kontaktu z profesjonalnymi konsultantami. Z radością dokładnie opiszemy wszelkie szczegóły naszych prac.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Aleksandrów Łódzki

W naszej firmie główna misja to ułatwianie rozwijania się każdemu biznesowi, bez znaczenia dla wielkości i zasięgu. Spedycja międzynarodowa Aleksandrów Łódzki w naszym wydaniu oferuje dotrzymywanie terminów wszystkich dostaw, poczucie bezpieczeństwa w trakcie ich realizacji a do tego wspaniale przygotowaną logistykę, która pozytywnie zaskoczy każdą osobę. Mimo takiej jakości transport Aleksandrów Łódzki z naszą ofertą nie okaże się wyjątkowo kosztowny. Elastycznie dopasujemy się do każdego zlecenia, zapewnimy dużo swoich porad oraz w głównej mierze zadbamy o to, żeby przewóz w przedsiębiorstwie był wykonywany poprawnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Aleksandrów Łódzki
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Aleksandrów Łódzki
Wybierz miasto