e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Skawina

Firma transportowa

Skawina - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Skawina

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Skawina
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Skawina

Doskonale zorganizowany transport w przedsiębiorstwie będzie miał oczywiście duży wpływ na jej rozwój i na to, jaką jakość usług gwarantuje swoim klientom. Żeby zatroszczyć się o spedycję i zająć się pełnymi procesami związanymi z logistyką, zapewniamy swoje profesjonalne i równocześnie naprawdę niedrogie wsparcie. Nasza bardzo profesjonalna firma transportowa Skawina działa na rynku już od długiego czasu oraz może pochwalić się ogromnym gronem usatysfakcjonowanych klientów. Utrzymujemy naturalnie nie tylko świetną flotę aut, lecz również świetnych kierowców, jacy będą w stanie wykonywać zlecenia transportowe tak na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Spedycja międzynarodowa Skawina w naszym przypadku powiązana jest naturalnie także z planowaniem samej logistyki. Bardzo kompleksowo będziemy podchodzić do wszystkich usług oraz gwarantujemy swoje profesjonalne wsparcie bez znaczenia dla tego, czy przewóz dotyczy tylko pojedynczego zlecenia lub regularnych dostaw na terenie całej Europy. Nasze usługi transportowe Skawina cechują się doskonałą terminowością jak również niewielkim poziomem szkodowości. Pomimo tego naturalnie posiadamy pełne ubezpieczenia oc, przez co w razie jakichkolwiek kłopotów będzie można liczyć na wysokie rekompensaty finansowe. Możemy podejmować się dowolnego zlecenia, także tego najtrudniejszego, dysponując chociażby naczepami służącymi do transportu chłodniczego Skawina. Warto już dziś przekonać się na własnej skórze o tym, iż warto okazać naszej firmie swoje zaufanie. Wystarczy tylko skontaktować się z naszymi pracownikami, aby sprawdzić wszystkie szczegóły oferty a także całkowity zakres cen.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Skawina

Bardzo staramy się, by gwarantować swoim klientom najlepszy poziom usług, ale zawsze najważniejsze są czyny, a nie gwarancje i w związku z tym teraz postaramy się zaprezentować swoje najistotniejsze cechy. Po pierwsze za każdym razem staramy się terminowo dostarczać wszystkie produkty. Będzie to możliwe dzięki przyjmowaniu naprawdę doświadczonych kierowców, jednak i ludzi trudniących się szeroko pojętą logistyką, jacy będą mogli korzystać z dobrych narzędzi służącymi do planowania. U nas nie ma znaczenia to, czy realizowany ma być transport krajowy Skawina albo mamy zająć się przewozami na dużo większą skalę. Za każdym razem podobnie profesjonalnie będziemy podchodzić do każdego zadania, jak i indywidualnie dostosowujemy się do preferencji konkretnego klienta. Oczywiście ta firma spedycyjna Skawina posiada pełne pakiety ubezpieczeń oc. Jesteśmy w stanie poszczycić się naprawdę niewielkim poziomem szkodowości transportu, jednak na wszelki wypadek oczywiście mamy poważne polisy ubezpieczeniowe, które w pełni rekompensują poniesione szkody. Naturalnie te usługi transportowe Skawina są bardzo kompleksowe. To nie tylko samo realizowanie transportu, jednak również zajmowanie się szeroko pojętą logistyką, zapewnianie narzędzi do sprawnego przesyłania dokumentów albo do łatwego monitorowania każdej dostawy. Z naszą pomocą transport Skawina zdecydowanie nie będzie żadnym problemem i przestanie być bardzo kosztowny. Najrozsądniej nawet teraz skontaktować się z nami i sprawdzić wszystkie nasze możliwości. Fachowi konsultanci z ogromnym zaangażowaniem udzielą odpowiedzi na wszystkie zapytania oraz rozwieją wszelakie wątpliwości, jakie tylko będą mogły się pojawić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Skawina

Bowiem doskonale zdajemy sobie kwestię z faktu, jak zróżnicowane mogą być usługi transportowe w branży, to chcieliśmy stworzyć usługę kompleksową, którą da się przystosować do dowolnych preferencji. Transport międzynarodowy Skawina w naszym przypadku stanowi naturalnie nie tylko same dostawy, jednak również pełną logistykę jak również mnóstwo dobrych narzędzi, dzięki jakim prościej kontroluje się transporty. Spedycja Skawina to dla nas prawdziwa misja, stawiamy na profesjonalnych pracowników, szybki rozwój oraz inwestowanie w najodpowiedniejsze narzędzia i doskonałej klasy pojazdy do wykonywania dostaw.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Skawina
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Skawina
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie