e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Jastrzębie-Zdrój

Firma transportowa

Jastrzębie-Zdrój - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jastrzębie-Zdrój

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Jastrzębie-Zdrój
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Jastrzębie-Zdrój

Niezależnie od rodzaju produktów zdecydowanie muszą być w profesjonalny sposób transportowane. Tylko to będzie mogło zagwarantować dowiezienie ich w nienaruszonym stanie, jak i w ustalonym terminie. Ta firma oferuje usługi transportowe Jastrzębie-Zdrój na najlepszym poziomie, tym samym jesteśmy w stanie zaoferować każdej osobie dowiezienie o czasie, jak i w dobrej cenie. Wpływ na to wszystko będzie miało po pierwsze nasze ogromne doświadczenie, jakie umożliwiło naszej firmie zdobyć niezbędną wiedzę na temat transportu a także logistyki. Dotyczy to zarówno transportu zagranicznego, jak również krajowego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre produkty będą wymagać specjalnego traktowania w trakcie transport. W związku z tym właśnie w tej ofercie znaleźć można również transport chłodniczy międzynarodowy Jastrzębie-Zdrój, co umożliwia nam na przewożenie nawet bardzo wymagających i nietrwałych towarów. Wykwalifikowana kadra troszczy się o to, aby tak planowanie logistyki, jak również spedycja międzynarodowa Jastrzębie-Zdrój realizowane były całkowicie wydajnie, co od razu przekłada się na terminowe dowiezienie produktów. Wpływ na ten fakt ma również nowoczesna flota pojazdów oraz profesjonalni oraz doświadczeni kierowcy. To właśnie dzięki temu wszystkiemu transport międzynarodowy Jastrzębie-Zdrój, i lokalny, w naszym wykonaniu będzie on sprawny, maksymalnie bezpieczny, a także na dobrym poziomie. Oprócz tego, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu przewozy międzynarodowe Jastrzębie-Zdrój będą mogły odbywać się sprawnie i zgodnie z preferencjami klienta. Koszt tego transportu w naszym przypadku też będzie atrakcyjny, a oczywiście konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Jastrzębie-Zdrój

Potrzeba przewozu towarów sprawia, iż wielu przedsiębiorców wyszukuje firm trudniących się logistyką i transportem. Będzie dotyczyło to nie tylko transportów na obszarze naszego kraju, jednak także za granicą. Z racji mnogości firm realizujących tego typu prace trudno jest znaleźć tą właściwą. Nie mniej jednak sami wyróżniamy się na ich tle zwłaszcza jakością oferowanych usług, jak również ich konkurencyjną ceną, jaka będzie oferowana za transport Jastrzębie-Zdrój. Nasze zdobywane latami doświadczenie w naszej branży sprawia, iż tak transport krajowy Jastrzębie-Zdrój, jak i taki międzynarodowy, odbywa się ekspresowo, bezpiecznie oraz na wysokim poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Jastrzębie-Zdrój. Osiągalne jest to też dzięki profesjonalnej flocie pojazdów, jak również doświadczeniu profesjonalnych kierowców. To także wpływa na to, że charakteryzujemy się małą szkodowością. Oczywistym jest, iż nie za każdym razem da się uniknąć usterek, w związku z czym posiadamy ubezpieczenia przewoźnika, które w razie nieszczęśliwego zdarzenia pokryje poniesione u wszystkich klientów straty. Nasza firma spedycyjna Jastrzębie-Zdrój trudni się całościowo usługami związanymi z dostawami, w związku z czym chcemy świetnie przystosować trasę oraz okres transportu, by wydajnie realizować usługi. Oprócz tego, dla każdego klienta mamy przygotowaną umowę na uczciwych warunkach. Dotyczy to tak osób chcących skorzystać jednorazowo z naszych usług, jak również tych, jacy będą mieli ciągłe zlecenia. Ponieważ staramy się perfekcyjnie realizować własne usługi, żeby sprostać wszelkim oczekiwaniom, to transport chłodniczy Jastrzębie-Zdrój również znajduje się w naszej ofercie.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Jastrzębie-Zdrój

Nasza firma transportowa Jastrzębie-Zdrój może zająć się przewozem towarów na terenie polski, a także za granicą. Stale poprawiamy kwalifikacje i ulepszamy sprzęt, by spedycja Jastrzębie-Zdrój i logistyka realizowane były na świetnym poziomie. Chcemy także przedstawiać naszym klientom przejrzyste umowy na jasnych warunkach. Do tego, oferujemy pomoc w dobrych ofertach cenowych, co nie będzie wpływało niekorzystnie na jakość samej usługi. Wpływ na zadowalanie naszych klientów ma również indywidualne nastawienie do każdego przekazanego naszej firmie zadania.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Jastrzębie-Zdrój
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Jastrzębie-Zdrój
Wybierz miasto