e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Piekary Śląskie

Firma transportowa

Piekary Śląskie - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piekary Śląskie

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Piekary Śląskie
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Piekary Śląskie

Niezależnie od rodzaju produktów zdecydowanie będą musiały być w bezpieczny sposób transportowane. Jedynie to będzie mogło zapewnić dostarczenie ich w nienaruszonym stanie, jak również w określonym terminie. Nasza firma zapewnia usługi transportowe Piekary Śląskie na najdoskonalszym poziomie, dzięki temu będziemy mogli zaoferować każdej osobie dostarczenie o czasie, jak również w dobrej cenie. Wpływ na to będzie miało w głównej mierze nasze duże doświadczenie, jakie umożliwiło naszej firmie zdobyć wymaganą wiedzę na temat transportu a także logistyki. Dotyczy to zarówno transportu zagranicznego, jak i polskiego. Mamy świadomość tego, że niektóre produkty wymagają specjalistycznego traktowania w trakcie transport. Z tego powodu właśnie w naszej propozycji znajduje się także transport chłodniczy międzynarodowy Piekary Śląskie, co umożliwia naszej firmie na przewożenie nawet naprawdę wymagających oraz szybko psujących się towarów. Profesjonalna kadra troszczy się o to, by zarówno logistyka, jak i spedycja międzynarodowa Piekary Śląskie odbywały się maksymalnie wydajnie, co od razu przełoży się na terminowe dostarczenie towarów. Wpływ na to ma też profesjonalna flota wozów i wykwalifikowani oraz doświadczeni kierowcy. To właśnie dlatego transport międzynarodowy Piekary Śląskie, jak również lokalny, w naszym wykonaniu będzie on sprawny, bezpieczny, a także na świetnym poziomie. Mało tego, do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu przewozy międzynarodowe Piekary Śląskie mogą odbywać się ekspresowo i w zgodzie z wymaganiami zleceniodawcy. Koszt takiego transportu w tym przypadku również pozostaje przystępny, i przede wszystkim konkurencyjny.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Piekary Śląskie

Konieczność przewozu produktów sprawia, że wielu przedsiębiorców wyszukuje przedsiębiorstw zajmujących się logistyką oraz dostawami. Dotyczy to nie tylko przewozów na terenie naszego kraju, ale też za granicą. Z powodu mnogości przedsiębiorstw oferujących tego typu prace trudno jest wybrać ową właściwą. Tymczasem my wyróżniamy się na ich tle przede wszystkim klasą realizowanych usług, a także ich przystępną ceną, jaka jest oferowana za transport Piekary Śląskie. Ogromne zdobywane latami doświadczenie w tej branży powoduje, iż tak transport krajowy Piekary Śląskie, jak również ten zagraniczny, odbywa się ekspresowo, bezpiecznie i na świetnym poziomie. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Piekary Śląskie. Możliwe będzie to również dzięki profesjonalnej flocie pojazdów, jak również doświadczeniu naszych kierowców. To także będzie wpływało na to, że charakteryzujemy się niską szkodowością. Oczywistym jest, że nie za każdym razem będzie można uniknąć uszkodzeń, w związku z czym posiadamy ubezpieczenia przewoźnika, które w razie nieszczęśliwego wypadku będzie pokrywało poniesione u naszych klientów straty. Nasza firma spedycyjna Piekary Śląskie trudni się kompleksowo usługami powiązanymi z dostawami, w związku z czym próbujemy świetnie przystosować trasę oraz okres transportu, by efektywnie oferować usługi. Co więcej, dla każdego klienta mamy przygotowaną umowę na uczciwych warunkach. Dotyczy to zarówno klientów potrzebujących skorzystać jednorazowo z naszych usług, jak również tych, którzy będą mieli regularne zlecenia. Z racji tego że próbujemy perfekcyjnie wykonywać swoje zadania, żeby sprostać wszystkim wymaganiom, to transport chłodniczy Piekary Śląskie też jest obecny w naszej propozycji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Piekary Śląskie

Nasza firma transportowa Piekary Śląskie może zająć się transportem towarów na terenie kraju, jak również poza jego granicami. Stale poprawiamy kompetencje oraz ulepszamy pojazdy, aby spedycja Piekary Śląskie oraz logistyka odbywały się na świetnym poziomie. Chcemy również przedstawiać klientom przejrzyste umowy na uczciwych warunkach. Co więcej, gwarantujemy pomoc w konkurencyjnych cenach, co nie będzie wpływało negatywnie na jakość naszej usługi. Wpływ na zadowalanie naszych klientów ma również indywidualne nastawienie do każdego przekazanego naszej firmie zlecenia.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Piekary Śląskie
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Piekary Śląskie
Wybierz miasto