e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Krosno

Firma transportowa

Krosno - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Krosno

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Krosno
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Krosno

W wielu firmach do efektywnego funkcjonowania niezbędny będzie transport różnorodnych produktów. Zdecydowanie nie w każdym przypadku jest to proste dla konkretnej firmy, a więc czasami to zadanie powinno zostać przekazane firmie zewnętrznej. W takiej przypadku bardzo ważne będzie, by pomoc związana z przewozem pozostawała na świetnym poziomie. Profesjonalna firma transportowa Krosno zajmuje się przewożeniem produktów tak na obszarze kraju, jak i za granicą. Nasze ogromne doświadczenie gwarantuje pełne realizowanie pomocy na najdoskonalszym poziomie, a do tego wszystkiego w naprawdę przystępnej cenie. Zdecydowanie nie bez znaczenia staje się również profesjonalna i doświadczona kadra ludzi, która troszczy się o to, by transport międzynarodowy Krosno był wykonywany zgodnie z wszelkimi normami oraz przepisami prawa. W naszej branży bardzo istotna jest dobra organizacja pracy, co pozwala na dowiezienie towarów za każdym razem na czas. Z tego powodu też tak spedycja międzynarodowa Krosno, jak i skomplikowana logistyka pozostaje u nas na najlepszym poziomie, co będzie mogło zapewnić wszystkim klientom w głównej mierze solidność zrealizowania powierzonych nam prac. Przykładamy także ogromną wagę do tego, by realizowane przez naszą firmę przewozy międzynarodowe Krosno charakteryzowały się niską szkodowością, dzięki czemu zapewniamy gwarancję, że powierzone naszej firmie towary nie ulegną uszkodzeniom w czasie przewozu. Pomimo tego kolejnym zabezpieczeniem będzie maksymalne ubezpieczenie OC przewoźnika, które opłacamy. Wszystko to powoduje, że świadczone przez nas usługi są konkurencyjne pod względem jakości, efektywności działania, jak i wszelkich kosztów, które mogą być z tym związane.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Krosno

Dużo czynników będzie miało wpływ na wybranie idealnego partnera biznesowego. Po pierwsze chodzi o jego kompetencje i jakość oferowanych usług. Jeśli chodzi o naszą firmę, to zarówno transport Krosno, jak i logistyka realizowane są na świetnym poziomie. Możliwe jest to na przykład dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w owej branży, ponieważ w ten sposób będziemy mogli dopasować typ usługi do oczekiwań naszych klientów. Jeżeli będzie to transport samochodowy Krosno tak ów zagraniczny, jak i lokalny, to bardzo ważna będzie punktualność. Z tego powodu właśnie profesjonalna kadra ludzi dba o dobrą logistykę, dzięki czemu wszystko jest realizowane tak, by dowolny z klientów otrzymał dostawę na czas. Profesjonalne i w pełni zadbane wozy także mają wpływ na wszystkie usługi transportowe Krosno, natomiast konkretnie na ich klasę i efektywność. Mamy świadomość tego, iż niektóre z towarów będą wymagać specjalistycznego traktowania w okresie ich przewozu. Z tego powodu w tej usłudze znajduje się też transport chłodniczy międzynarodowy Krosno, który zapewnia między innymi transportowanie produktów spożywczych. Mało tego, profesjonalna firma spedycyjna Krosno pomimo świetnej jakości świadczonych usług oferuje je naszym klientom w bardzo atrakcyjnych oraz konkurencyjnych ofertach cenowych. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Krosno. Na każdym etapie realizowanego zadania dbamy o powierzone naszej firmie towary, co wyróżnia naszą firmę niską szkodowością. Z całą pewnością będzie miało to również znaczenie w trakcie wybrania usługodawcy. Z identyczną precyzją i zaangażowaniem podchodzimy do dowolnego zlecenia.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Krosno

Regularnie unowocześniamy swoją flotę, co pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Chcemy, aby transport krajowy Krosno był wykonywany sprawnie i z troską o powierzony nam towar, a to samo dotyczy dostaw międzynarodowych. Profesjonalna kadra ludzi dba również o to, żeby spedycja Krosno realizowana była na jasnych i przejrzystych warunkach. Przykładamy sporą wagę do jakości, co ma wpływ także na bezpieczeństwo przewożonych towarów. Z tego powodu chociażby wyróżniamy się niską szkodowością.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Krosno
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Krosno
Wybierz miasto