e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Police

Firma transportowa

Police - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Police

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Police
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Police

Na szybkość funkcjonowania przedsiębiorstwa ma wpływ oczywiście mnóstwo różnorodnych elementów, ale zazwyczaj jednym z owych główniejszych staje się sprawne działanie skomplikowanego procesu transportu. Dobrze zorganizowana spedycja Police to ważny element, o jaki niesłychanie profesjonalnie oraz za rozsądne pieniądze będzie mogła zatroszczyć się ta fachowa firma. Oferujemy nie tylko szeroko zakrojony transport międzynarodowy Police, jednak też trudnimy się przewozami po lokalnych drogach, oferując w każdym przypadku najwyższy poziom terminowości, swoje profesjonalne wsparcie, jak i dobrą cenę. Naprawdę staramy się, aby sprostać potrzebom każdej osoby. Właśnie dlatego jesteśmy firmą elastyczną, dopasowującą się do wymagań i przyjmująca doskonałych profesjonalistów, jacy za każdym razem służą swoją cenną poradą. Jesteśmy wyposażeni w pojazdy, z jakich pomocą realizujemy zadania na transport drogowy Police w zgodzie z najwyższymi standardami. Realizujemy także transport chłodniczy Police, mając odpowiednio przystosowane przyczepy, jakie gwarantują, że szybko psujące się dobra będą docierać na miejsce w doskonałym stanie. By naprawdę skrupulatnie poznać nasze możliwości, najlepiej nawet teraz skontaktować się z naszymi doświadczonymi konsultantami. Fachowa firma transportowa Police skrupulatnie omówi wszelkie oferowane usługi, będzie zajmować się wycenianiem zlecenia, a do tego przede wszystkim zaprezentuje ofertę niezwykle kompleksową, dzięki jakiej zdecydowanie da się przekazać specjalistom zadania spedycyjne i logistyczne. Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z naszą ofertą.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Police

Oczywistym jest to, iż wybranie profesjonalnego partnera biznesowego, który zajmie się szeroko pojętą spedycją międzynarodową Police lub lokalną, a przy tym logistyką, nie jest zadaniem łatwym. Związane będzie to z tym, iż nie w każdym przypadku mamy pewność co do tego, iż firma, której będziemy chcieli okazać swoje zaufanie, naprawdę rzetelnie będzie podchodzić do usług. W tym przypadku tych wątpliwości jednakże z całą pewnością nie spotka się. Firma spedycyjna Police funkcjonuje już od bardzo długich lat oraz w ten sposób może pochwalić się stale powiększającym się gronem niezwykle usatysfakcjonowanych klientów. Posiadamy duże doświadczenie w dostawach lokalnych, jak i poza granicami naszego kraju. Nie tylko posiadamy specjalistyczne pojazdy, ale też grupę naprawdę doświadczonych kierowców, którzy zadbają o to, żeby w czasie realizacji transportu nie było żadnych problemów. Biorąc pod uwagę wszystkie firmy transportowe Police na pewno będziemy mogli poszczycić się jednym z najniższych poziomów uszkodzeń towaru. W naszym przypadku absolutnie nie trzeba obawiać się o zniszczenie towaru, a do tego gdy jednak pojawi się pewna niemiła sytuacja, to posiadamy pełne polisy OC. Wszystkie usługi transportowe Police są przy tym naprawdę kompleksowe. Możemy zająć się nie tylko samą spedycją, jednak też i zadaniami logistycznymi, dobrze planując transport, za co odpowiedzialni są świetni ludzie mogący korzystać z najdoskonalszych narzędzi. Najrozsądniej już teraz przekonać się o fakcie, iż z naszą firmą realizacja transportu naturalnie nie tylko okaże się łatwa, ale i bardzo tania. Nasi ludzie z przyjemnością udzielą wyjaśnień na wszystkie pojawiające się pytania.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Police

Główna misja, jaka była postawiona przed tą firmą, to wynoszenie usług transportu krajowego Police na absolutnie nowy, bardzo doskonały poziom. Osiągnęliśmy ów cel przez nieustanne inwestycje w przedsiębiorstwo, zatrudnianie profesjonalnych kierowców, zakup nowoczesnych wozów i dobrego oprogramowania do planowania logistyki. Transport Police staje się dzięki temu o wiele efektywniejszy, lecz równocześnie nie będzie on kosztował ogromnych pieniędzy. Opłaca się już dziś przekonać się na własnej skórze o fakcie, że jesteśmy firmą, jakiej całkowicie będzie można okazać zaufanie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Police
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Police
Wybierz miasto