e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Trzebinia

Firma transportowa

Trzebinia - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Trzebinia

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Trzebinia
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Trzebinia

Dobrze zorganizowany transport w przedsiębiorstwie ma zawsze wielki wpływ na jej rozwój oraz na fakt, jaką klasę usług gwarantuje własnym klientom. Aby zatroszczyć się o spedycję i zająć się pełnymi procesami logistycznymi, zapewniamy swoje profesjonalne i jednocześnie bardzo niedrogie wsparcie. Ta bardzo doświadczona firma transportowa Trzebinia działa w branży już od wielu lat i może pochwalić się ogromnym gronem zadowolonych klientów. Utrzymujemy nie tylko doskonałą flotę aut, lecz też doświadczonych kierowców, którzy będą w stanie wykonywać zlecenia transportowe tak na obszarze polski, jak również za granicą. Spedycja międzynarodowa Trzebinia w naszym przypadku powiązana jest naturalnie także z planowaniem samej logistyki. Naprawdę kompleksowo będziemy podchodzić do wszystkich usług oraz zapewniamy własne pełne wsparcie niezależnie od tego, czy transport dotyczy tylko pojedynczego zlecenia albo regularnych dostaw na terenie całej Europy. Nasze usługi transportowe Trzebinia cechują się doskonałą terminowością a także niewielkim poziomem szkodowości. Pomimo tego oczywiście mamy ogromne ubezpieczenia przewoźnika, a więc w przypadku jakichkolwiek problemów będzie można liczyć na wysokie odszkodowania finansowe. Możemy podejmować się dowolnego zlecenia, nawet takiego najtrudniejszego, dysponując dodatkowo naczepami do transportu chłodniczego Trzebinia. Opłaca się nawet dzisiaj przekonać się na własnej skórze o tym, że warto okazać nam swoje zaufanie. Wystarczy tylko skontaktować się z naszymi pracownikami, aby sprawdzić wszystkie szczegóły oferty a także całkowity cennik.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Trzebinia

Mocno staramy się, aby zapewniać wszystkim klientom najlepszy poziom usług, jednak oczywiście najistotniejsze będą czyny, a nie gwarancje i dlatego w tej chwili postaramy się zaprezentować nasze najistotniejsze zalety. Po pierwsze za każdym razem staramy się na czas przywozić wszelkie produkty. Będzie to możliwe dzięki zatrudnianiu niezwykle doświadczonych kierowców, jednak i ludzi zajmujących się szeroko rozumianą logistyką, którzy będą mogli korzystać z dobrych narzędzi służącymi do planowania. Dla nas nie ma znaczenia to, czy realizowany będzie transport krajowy Trzebinia bądź mamy zająć się transportami na dużo większą skalę. Za każdym razem równie profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia, a do tego indywidualnie dopasowujemy się do potrzeb danego klienta. Oczywiście nasza firma spedycyjna Trzebinia posiada pełne pakiety ubezpieczeń oc. Jesteśmy w stanie poszczycić się naprawdę niewielkim poziomem szkodowości dostaw, lecz na wszelki wypadek zawsze mamy świetne polisy ubezpieczeniowe, jakie w pełni rekompensują poniesione szkody. Naturalnie nasze usługi transportowe Trzebinia są naprawdę kompleksowe. Będzie to naturalnie nie tylko samo realizowanie transportu, jednak też zajmowanie się szeroko rozumianą logistyką, dostarczanie narzędzi do szybkiego przesyłania dokumentacji lub do łatwego monitorowania dowolnej dostawy. Z naszą firmą transport Trzebinia zdecydowanie nie będzie jakimkolwiek kłopotem i przestanie być niezwykle drogi. Najlepiej już teraz skontaktować się z nami oraz sprawdzić wszystkie nasze możliwości. Doświadczeni konsultanci z dużym zaangażowaniem udzielą wyjaśnień na wszelkie zapytania oraz rozwieją wszelakie wątpliwości, które tylko mogą się pojawić.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Trzebinia

Gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo nierówne są oferty transportowe w branży, to staraliśmy się zbudować usługę kompleksową, jaką da się dopasować do dowolnych potrzeb. Transport międzynarodowy Trzebinia w tym przypadku stanowi naturalnie nie tylko same dostawy, lecz również pełną logistykę i wiele dobrych narzędzi, dzięki którym łatwiej monitorować przewozy. Spedycja Trzebinia to dla nas pasja, stawiamy na świetnych pracowników, efektywny rozwój i inwestowanie w najlepsze narzędzia oraz świetnej klasy samochody do realizacji dostaw.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Trzebinia
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Trzebinia
Wybierz miasto

Województwo Wielkopolskie


Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie


Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie