e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Radom

Firma transportowa

Radom - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Radom

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Radom
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Radom

Maksymalnie bezpieczny oraz terminowy transport towarów stanowi jedno z główniejszych kryterium dla każdej firmy. Profesjonalna firma świadczy usługi transportowe Radom na najwyższym poziomie. Osiągalne jest to po pierwsze dzięki temu, że posiadamy duże doświadczenie w owej dziedzinie, a do tego zawsze w pełni sprawną i profesjonalną flotę wozów i profesjonalną kadrę pracowników. Wszystko to powoduje, iż w naszym przypadku tak transport krajowy Radom, jak i zagraniczny, odbywają się całkowicie sprawnie, a do tego bezpiecznie. Jednym słowem możemy poszczycić się niską szkodowością, jak i profesjonalnym ubezpieczeniem odpowiedzialności przewoźnika, które chroni transportowane produkty. Profesjonalny system gwarantuje pełne śledzenie dostaw, jak i na ekspresowy i sprawny odbiór wszelkich dokumentacji związanych ze świadczoną poprzez nas usługą. Solidna flota pojazdów gwarantuje transport drogowy Radom na najdoskonalszym poziomie. Oprócz tego, posiadamy różnorodne, pod kątem wielkości, pojazdy, co gwarantuje pełne przystosowanie usługi do prywatnych potrzeb naszych klientów. Tak przewóz, jak również logistyka, a także spedycja Radom wykonywane są poprzez wykwalifikowanych ludzi, jacy pomagają w dostosowaniu oferty do danych wymagań. Pełnych informacji i wyjaśnień udzielają pracownicy w biurze obsługi klientów, gdzie każda osoba może w przypadku pytań się zgłaszać. Dobre ceny gwarantowane są tak stałym klientom, jak i klientom wybierającym te usługi transportowe Radom, jako jednorazowe zadanie.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Radom

Dzisiaj sporo firm dostarcza podobne usługi, jednak dla zleceniodawcy na pewni największe znaczenie będzie miała klasa i sprawność oferowanych usług. W związku z tym właśnie nasza firma spedycyjna Radom doskonale będzie nadawała się do wykonania wszelkich zleceń powiązanych z transportowaniem towarów, będzie dotyczyło to zarówno transportu na terenie Polski, jak również za granicą. Klasa świadczonych usług wynika w głównej mierze z wieloletniego doświadczenia, profesjonalnej floty wozów, jak i wykwalifikowanych ludzi. TRANS-EURO to porządna firma transportowa Radom. Na dowolnym etapie służymy pomocą oraz oferujemy doradztwo w kwestii dobrania odpowiedniego pojazdu i czasu. Tym sposobem jesteśmy w stanie zagwarantować, że powierzone naszej firmie produkty zostaną dostarczone na czas i w całości. Pomimo tego że jak wiadomo, mimo iż posiadamy niską szkodowość, to jednakże nie zawsze da się uniknąć uszkodzeń. Dlatego też nasza firma transportowa Radom posiada kompletne OC przewoźnika, jakie w razie nieszczęścia pokryje wszystkie koszty a także poniesione straty. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, bez znaczenia dla tego, czy będzie to regularny zleceniodawca, albo też przedsiębiorca jednorazowo korzystający z tych możliwości. Mamy świadomość faktu, że niektóre produkty będą wymagać specjalnego traktowania, z tego powodu też w propozycji posiadamy też transport chłodniczy międzynarodowy Radom, co pozwala na bezpieczne i zgodne z normami transportowanie, na przykład produktów spożywczych. Niezależnie od typu produktów za każdym razem przekazany transport Radom pozostanie na wysokim poziomie, a do tego na czas. Wszystko to będzie można śledzić dzięki doskonałemu systemowi, który umożliwia też szybki odbiór całej dokumentacji.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Radom

Od wielu lat zajmujemy się transportem powierzonych produktów. Poprzez ten czas stale unowocześnialiśmy całą flotę, jak również systemy informatyczne, które powodują, iż transport międzynarodowy Radom jest sprawny, jak i na najlepszym poziomie. Nie bez znaczenia będzie kadra pracowników, jaka dba choćby o to, by spedycja międzynarodowa Radom, oraz na obszarze Polski, odbywała się efektywnie oraz w każdym przypadku na czas. Tak ogromne doświadczenie, jak również zdobyta wiedza pozwalają nam też na oferowanie konkurencyjnej ceny.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Radom
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Radom
Wybierz miasto