e-mail trans-euro.pl
Napisz do Nas
logiscom@trans-euro.pl
zadzwoń trans-euro.pl
Zadzwoń do Nas
886 091 366
FIRMA TRANSPORTOWA - SPEDYCJA OFERTA MISJA KONTAKT
Spedycja Bełchatów

Firma transportowa

Bełchatów - Spedycja

Skontaktuj się

Kim jesteśmy?

TRANS-EURO - LOGIS COM
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bełchatów

Jesteśmy Logis com – firmą logistyczną i spedycyjną, organizującą transport krajowy i międzynarodowy. Działamy na terenie całej Polski, a także Europy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją usług logistycznych dla firm różnej wielkości. Posiadamy także przestrzeń magazynową, co sprawia, że jesteśmy w stanie pełnić kompleksowe usługi, a Państwo zyskują spokój i pewność. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych osób. Dzięki wykształceniu i odpowiednim kursom jesteśmy w stanie zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nasz zespół logistyków, spedytorów i kierowców codziennie dba o to, by ładunki docierały bezpiecznie na miejsce, w odpowiednim czasie i stanie.

Firma transportowa Bełchatów
FIRMA TRANSPORTOWA - TRANS-EURO - Bełchatów

Transport a także logistyka stanowią w licznych przedsiębiorstwach naprawdę ważne elementy, szczególnie jak posiadamy ogromną firmę handlową albo kierujemy rozwiniętą sieć sklepów. By skorzystać z fachowych usług, za które nie musimy płacić wielkich pieniędzy, najrozsądniej wybrać dokładnie naszą firmę. Profesjonalna firma transportowa Bełchatów realizuje pełne usługi, oferuje swoje profesjonalne wsparcie, a do tego oczywiście dostosowuje się do potrzeb własnych klientów. Mamy wiedzę i doświadczenie, żeby zajmować się tak całą spedycją Bełchatów, jak również szeroko rozumianą logistyką, zgodnie z wymaganiami swoich Klientów. Dostawy realizujemy w taki sposób, by dostawy dowożone były sprawnie na czas w każde miejsce, bez znaczenia dla ich wielkości a także regularności. Możemy obsługiwać nie tylko transport krajowy Bełchatów, jednak też międzynarodowy, mając odpowiednie naczepy również do przewozów chłodniczych Bełchatów. Pozostajemy firmą stawiającą nie wyłącznie na sprawność funkcjonowania, ale również na dobry poziom bezpieczeństwa. Usługi transportowe Bełchatów charakteryzuje niezwykle mała szkodowość, jak i posiadamy solidne systemy do monitorowania każdej dostawy lub do sprawnego przesyłania potwierdzeń po przeprowadzeniu przewozu. Wszystkie usługi kierowane są nie tylko do takich firm, jakie poszukują ciągłych dostaw różnorodnych produktów. Jesteśmy w stanie zająć się także jednostkowymi zleceniami na transport, niezależnie od ich skali, za każdym razem gwarantując najwyższy poziom satysfakcji. Wystarczy jedynie skontaktować się z naszymi pracownikami, aby poznać szczegóły oferty i przekonać się o fakcie, że warto naszej firmie zaufać.

Logistyka trans-euro.pl
SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA - TRANS-EURO - Bełchatów

Zapewne głowicie się Państwo, z jakiego powodu to właśnie naszej ofercie najrozsądniej okazać własne zaufanie a także co sprawia, iż cieszymy się tak pokaźnym powodzeniem w branży. Najważniejsze będzie u nas na pewno fakt, że zarówno transport międzynarodowy Bełchatów, jak i krajowy, prowadzony będzie z zachowaniem najwyższych standardów. Posiadamy dobrych kierowców, solidny tabor pojazdów, kompletne ubezpieczenia odpowiedzialności przewoźnika, a przy tym nowoczesne systemy informatyczne, dzięki jakim szybko zajmujemy się również logistyką. Pomimo tego że usługi transportowe Bełchatów w naszym przypadku cechuje bardzo mała szkodowość, to jednak zdajemy sobie sprawę z faktu, iż oczywiście będzie mogło dojść do różnorodnych zdarzeń losowych. Mamy jednak duże pakiety ubezpieczeń, jakie w przypadku kłopotów w pełni zrekompensują firmom powstałe straty. Firma transportowa Bełchatów nie obawia się przy tym żadnych prac. Możemy podjąć się zarówno drobnych usług przewozu a także spedycji Bełchatów, ale także trudnimy się zleceniami dużo większymi, na sporą skalę, w których bardzo istotna jest dobra organizacja pracy. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet naprawdę wymagających osób, dopasowując usługi do danych potrzeb oraz równocześnie zawsze gwarantując przystępne warunki cenowe. Najlepiej przekonać się już teraz o tym, iż nasza firma spedycyjna Bełchatów stanie się dobrym partnerem biznesowym, dzięki któremu szybki rozwój firmy okaże się faktem. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Z przyjemnością skrupulatnie zaprezentujemy wszelkie elementy naszych możliwości.

Spedycja trans-euro.pl
NASZA MISJA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - Bełchatów

W naszej firmie najistotniejsza misja to ułatwianie rozwijania się każdemu biznesowi, bez znaczenia dla wielkości oraz zasięgu. Spedycja międzynarodowa Bełchatów w tym wydaniu oferuje terminowość wszystkich dostaw, bezpieczeństwo podczas ich realizacji a przy tym doskonale przygotowaną logistykę, jaka naprawdę zaskoczy każdą osobę. Pomimo tego wszystkiego transport Bełchatów z tą ofertą nie będzie wyjątkowo drogi. Elastycznie przystosujemy się do państwa zlecenia, zaoferujemy mnóstwo własnych porad i przede wszystkim zatroszczymy się o to, aby transport w firmie był realizowany poprawnie.

transport trans-euro.pl

W czym możemy pomóc?

UZUPEŁNIJ FORMULARZ
A OTRZYMASZ DARMOWĄ WYCENĘ
Transport międzynarodowy - Bełchatów
Imię i nazwisko*
Email*
Numer telefonu*
Miasto*
Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Logis Com sp. z o.o
NIP: 8952136768
REGON: 367264341
KRS: 0000677698
TELEFON CZYNNY 24/7
886-091-366
logiscom@trans-euro.pl
Bełchatów
Wybierz miasto